Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора
Здравейте мили мами Smile, въпросът ми е свързан със секциото и по специално присъствието на бъдещия татко по време на операцията? Мога ли да попитам има ли такива мами, чиито мъже са присъствали на секциото и в кои болници е било извършено то? Притеснена съм Sad, защото моя съпруг и аз искаме да сме заедно в този момент, но от болница Света София (Тина Киркова) ни отрязаха и то категорично newsm78 Naughty, а ние сме се насочили именно натам. Казаха, че единствения начин това да стане е ако той е техен колега и досега в тази болница не е имало такъв случай  Thinking, а аз съм чела че има случаи в които съпруга присъства на секциото и той не е доктор? Ако може да ни дадете повече информация, защото сме много разочаровани в този момент. #Cussing out
Цитирай

София

Попитайте в Шейново, мъжът ми наблюдаваше операцията през прозорец,но тогава имаше ремонт ,а и аз в последния момент реших че искам да е до мен та се гледахме през прозореца,но до колкото си спомням доло имаше ценоразпис и струваше удоволствието около 100 лв.,дано да ти помогнах.
Цитирай
Благодаря ти gushi за информацията  bouquet, но можеш ли да ми кажеш повече неща за Шейново, имена на доктори, които са добри, ценоразпис и всичко каквото се сетиш ще ми бъде в полза Smile. Благодаря ти предварително. Praynig
Цитирай

София

Раждах с планирано секцио при това с пълна упойка, затова още от началото на бременността се бяхме разбрали с мъжа ми, че той иска и ще присъства на раждането. За да види поне той как се ражда детето ни. Родих в Окръжна болница и съм много доволна. Не сме плащали нищо и на никой. Нито за секциото, нито за присъствието. Оперира ме шефката на родилното д-р Красимира Жекова. Hug
Цитирай

Момичета, в болниците, където сте раждали, родилката сама ли ражда в залата или вкарват по 2-3 наведнъж?  #Crazy
На нас поради тази причина не ни разрешават таткото да присъства Sad Sad Sad
Цитирай
Аз раждах в Св. София и съм много доволна.
Искахме таткото да присъства, но според мен не е голям пропуск това, че не разрешиха. Пък и няма какво толкова да се види.
Операцията започна в 8,45 и в 9,00 таткото вече беше видял за 1-ви път сина си. Hug
Леко раждане  newsm10
Цитирай

София

Момичета, в болниците, където сте раждали, родилката сама ли ражда в залата или вкарват по 2-3 наведнъж?  #Crazy
В Окръжна болница-София има две зали - едната е с магарета за нормално раждащи мами Wink, а следващата с операционна маса (само една). Така че не е проблем за присъствие на таткото.
Цитирай

София-Люлин

Аз раждах в МД ,бях сама в операционната.Но въпреки всичко мъжът ми на присъства на раждането ( секциото).А пък и аз като се замисля,няма какво да дири миличкия в операционна.
Цитирай

София, център

аз раждах в Света София секцио и не даваха таткото да присъства, но и аз не съм искала на секциото да бъде, не мисля че е добра идея.
Цитирай

Велико Търново

Сигурна съм,че в Св.Лазар при секцио може да присъства бащата,ама то като си плащаш всичко може Peace!Инфото е от моя приятелка,която роди там,а мнението на мъжът и е,че ако трябва да избира не би влязъл отново.Въпрос на психика!
Цитирай

ти как мислиш, че могат да с еопрират няколко жени наведнъж ли  Shocked и няколко екипа да се прескачат или как  #Crazy
Цитирай

Раждах в Торакс-Пловдив и ни предложиха таткото да присъства на секциото, но друг е въпроса, че той категорично отказа Naughty....
Цитирай

София

Родих секцио в МД и мъжа ми не само присъстваше но и е заснел всичко с камерата.Много е важно да се уговориш с лекаря си.Не му позволиха само поставянето на спиналната упойка да снима.
Е, моят мъж нито припадна, нито се е сковал от страх.
Това е велик момент, който той си припомня с умиление.
Цитирай

гр.Пещера

И аз може би ще раждам секцио и със сигурност мъжът ми няма да присъства,защото ще припадне.Тези мъже които мислят ,че могат да издаржат на гледката-да съберат кураж и да присъстват(според мен няма нищо лошо).Успех на всички бъдещи мами!!!
Цитирай

София

Аз раждах в Св. София и съм много доволна.
Искахме таткото да присъства, но според мен не е голям пропуск това, че не разрешиха. Пък и няма какво толкова да се види.
Операцията започна в 8,45 и в 9,00 таткото вече беше видял за 1-ви път сина си. Hug
Леко раждане  newsm10
При нас ещата се стекоха по същия начин - 7,15 в операционната 7,31 Ванеса се роди, 7,35 таткото я видя! И ние искахме да присъства, но не ни разрешиха, въпреки че бяхме готови да платим колкото ни кажат - не беше въпрос на пари, а просто има някаква забрана ама не знам каква.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора