искам да споделя

  • 1 071
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
здравей те.казвам се ани и искам да споделя с вас своята болка.знам,че само вие ще ме разберете.омъжена съм от осем години и всеки ден и всяка нощ мечтая да имам дете.на 31.07.2006г. ми направиха лапароскопия .диагнозата ми е ендометриоза.сега съм на лечение със золадекс трети месец.остават ми още три и пак лапароскопия.искам да споделям с вас и заедно да постигнем мечтите си.

# 1
  • Мнения: 7 716
Често след лечение със Золадекс се получава забременяване, има надежда, важното е, че сте открили причината.

# 2
  • Мнения: 11
радвам се ,че имам вече с кого да споделям.благодаря.

# 3
  • Мнения: 4 324
Здравей,

Дибре дошла при нас и дано наистина скоро постигнем мечтите си.
Какти казва Лали, важно е че сте открили причината!

Успех

# 4
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Едно сърдечно "ДОБРЕ ДОШЛА" и от мен! Искрено се надявам, че съвсем скоро ще постигнеш заветната мечта да имаш рожбичка и това ще е повод да си смениш и ника! Стискам палци късмета да е с теб!

# 5
  • Мнения: 547
Здравей,Болка!И аз съм с ендометриоза ІV степен,но тъй като програмата на здр.каса за лечение на ендометриозата беше прекратена,а ние нямаме и не можем да осигурим средства и за Золадекс 6м. и за инвитро решихме да инвестираме в инвитрото.Казвам ти го за да знаеш,че ендометриозата освен че е коварна е и преодолима като пречка по пътя към мечтаното дете.Дано твоето лечение да завърши успешно и да си имате детенце по естествен път.

# 6
  • Мнения: 262
здравей мила!искам да ти вдъхна кураж ,защото и аз съм изминала твоя път и за щастие благодарение на вярата ни постигнахме мечтата си-имаме момиченце. 7 години на отчаяние и напразни надежди-това беше кошмар!какво ли не пих ,какво ли не правихме и резултат нямаше.една жена от пловдив ни помогна.и друг път съм писала адреса и ще продължавам,докато има нуждаещи се или влезе в конфликт с правилата на форума.гр пловдив ул ландос 23 тел 032 82 32 22  др кирчева лекува с билки     успех Peace

# 7
  • Мнения: 4 324
Влиза в правилата на форума, ако това е реклама!!!! В смисъл ти да си свързана пряко с нея и дейсността й!

Надявам се някой да се включи с информация от първа ръка, от "лекуването" на Кирчева. Това което аз съм чела за нея не е много добро.......... Внимавайте!

# 8
  • Мнения: 262
аз съм човека от първа ръка и извинявайте ако е прозвучало кото реклама!видях ,че имаше поместени телефони на доктори от торакс и реших и аз да помогна.минала съм и през нея,но никой не знае къде му е късмета.тя не е всеможеща,но при мен стана.извинявам се още веднъж -не искам да има недоразумения и няма да помествам информация.само искам да няма тъжни и обезнадеждени семейства.това,че постигнах мечтата си ме направи още по-добра и съпричастна!успех на всички и не се предавайте!!!!ако може пак ще ви посещавам. Hug  bouquet

# 9
искам да споделя нещо със Вас.Надявам се за съвет.През октомври имах всички симптоми  на бременост.Отидох на АГ и ми казаха че не съм бремена а ми се гадеше кат за световно.На 15 имах розово зацаване на 16 кафяво на 17 уж ми доиде ама беше червено-кафеникаво.сутрината имах ми течеше до обяд а след това нищо нямах така до 22 сега през ноември пак ми се гади  взимам си тстове те все са отрицателни на какво се дължи тва.Моля ви някои ако е имал като моите  симптоми да ми даде съвет и отговор,много ве ви съм благодарна.А искам страшно да си имам бебче.Успех на всички мами.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Здравей Ани. аз също съм с ендометриоза. В края на миналата година ми направиха лапароскопия за отстраняване на ендометриозна киста. Не съм провеждала лечение със золадекс ( може би докторът не ми го препоръча защото съм над 35 години), но знам че много момичета след като го спрат успяват да забременеят. На теб ти пожелавам същия успех.
Само не разбрах защо след три месеца ще правиш още една лапароскопия  newsm78. При първата доктора не отстрани ли ендометриозните огнища (поне тези които се вижадт?). Вярно че не е страшна операция, но все пак си е интервенция.

petka 83 , направи си ктъвен тест. От 15 октомври до сега е минало достатъчно време теста да покаже има ли бременност или не.  За съжаление не мога да ти дам друг съвет, но ако не си бременна търси лекар. Може да ти се гади и от нещо което не е свързано с бременност, гинекологични или хормонални проблеми. Успех

# 11
  • Мнения: 11
   tini7   първата лапароскопия беше диагностична.при втората ще ми надупчат яичниците ,тъй като са поликистозни,но първо трябва да се въздеиства на ендометриозата.така поне разбрах,аз всъшност съм савсем обаркана .единственото нещо ,което разбрах със сигорност е,че имам проходимост и на двет тръби.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Може би не съм права, но мисля че след като са констатирали ендометриоза, биха могли и да я " поизчистят" малко. Обикновенно на ендометриозата се въздейства и по двата начина - оперативно и медикаментозно. Това, че можеше да се разминеш с една лапаоскопия не е толкова важно. Пак казвам  - според мен,  доктора трябваше да поизчисти ендометриозните огнища, които вижда и с хапчетата след това ефекта щеше да е по-добър. Но това е мое мнение. На теб ти пожелавам да "устискаш" още 3 месеца и след това бързо да видиш положителен тест fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 13
  • Мнения: 45
Bolka, не се отчайвай. Ендометриозата е коварна, но не е нелечима. Моята приятелка е със същата диагноза, но този месец имаше доминантен филикул и гинекологът я посъветва да използват възможността и да направят инсеминация. Тя се съгласи и сега чака. Така, че смело гледай напред. Господ си знае работата. Все някога ще се появи светлинка в тунела. Желая ти успех.

Общи условия

Активация на акаунт