Новата седмичка 10.01.-16.01.

  • 1 381
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Ами момичета, какво да ви кажа, погледнете ми графиката и ще видите, че не ми се отразява добре тоз месец без стимулация. Така че вече чакам да дойде времето за лелката и да почваме отначало всичко.
Иначе да ви разкажа как щях да се запаля снощи. Бях си на село сама. Легнах си към 23 ч и след по-малко от час чувам някакъв звук сякаш някой заварява в стаята и стана много светло. Първо се завих през глава, и почнах да мисля "не сънувам, не е будилника щото той не свети, никой не е влизал в стаята за да е светло...". Като не можах да измисля логична причина светнах нощната лампа и какво да видя контакта, в който е включен радиатора гори, капе пластмаса на земята и тя гори ... абе ужас. Грабнах една блуза на близо и изгасих огъня. Хубаво, че брат ми си беше в къщи, та изключи тока и махна контакта. Сега такава работа ми се отвори половината стена е черна и мирише ужасно, а ще трябва и да се кърти да се сменят кабелите до кутията....

# 16
  • Мнения: 4 324
Не мисли сега за къртенето, важното е че ти си добре  Sign Exclamation Можеха много по - страшни неща да станат.

А аз се разболявам  Close Наливам се с чайчета и хапчета за гърло, та да не се стига до антибиотици  Close

# 17
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Василена, голямо премеждие си имала, добре, че си се усетила на време. Този месец почиваш от стимулацията ли?
Таничке, лекувах се, но ако видиш, че става зле беж при лекаря, че това самолечението не винаги е правилното:-)
Поздрави

# 18
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Цитат на: wa_wa

Василена, .....Този месец почиваш от стимулацията ли?.......

Да след 6 месеца Клостилбегит, този почивам. Само Утрогестан пия.

# 19
  • Враца
  • Мнения: 5 200
По принцип съм чувала(и виждала графика), че Клостила и разновидностите му могат да имат остатъчен ефект, така че недей още да бързаш с отхвърлянето на този цикъл!

Общи условия

Активация на акаунт