какви ботуши за 6месечно бебе

  • 1 464
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 284
какви да вземем  newsm78

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
а защо трябва да купуваш ботуши при положение,че не му трябват newsm78

# 2
  • Мнения: 3 216
Предполагам,че бебто не ходи. В такьв случай можеш да вземеш някакви декоративни и топлички ботушки с подпалта.

# 3
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Само за красота някакви,макар че според мен изобщо нямате нужда от ботушки.

# 4
  • Мнения: 1 030
Дебели пантофи или терлици

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Буйките на К и К с вълна отвътре.

# 6
  • Мнения: 7 106
Купуваш космонавт с цели крачета отдолу, нещо подобна на това :

или това

и си решаваш проблема.
Зваеш ли как едно 6-9 месечно бебе търпи ботушки на краката си (даже и да изключим факта, че е доста сложно да му ги обуеш на крачетата). А с космонавта ще си сигурна, че крачетата ще са винаги топли  Simple Smile.

# 7
  • Мнения: 8 505
Дъщеря ми беше с подобен космонавт (като на втората снимка).Не ти трябват ботуши.

# 8
  • Мнения: 1 284
мерси  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 1 750
И аз мисля, че на толкова малко бебче не му трябват нито обувки, нито ботуши. Само ще му тежат на крачетата.

# 10
  • Мнения: 2 197
Не е вярно, че не му трябват. Аз бях изпаднала в същата дилема с обувките, защото краката и бяха винаги студени само с чорапки или терлички. Откакто и купих обувчици и то обикновения вариант на К и К вече няма проблем, краката са и топли. Друг е въпроса, че толкова малки обувки просто няма или са ужасно скъпи. Е, за нея номер 15/16 и стана (има краче 10 см). Видях и едни с каракул вътре на Рим 2002. Те не стават за прохождане, защото подметката е много твърда, но като декоративни всъщност вършат работа докато започне да се изправя, а и струват 14 лв. А най-малките ботушки, които съм виждала са 23 номер, което е доста голямо за 6 месеца.

# 11
  • Мнения: 7 640
И аз мисля, че на толкова малко бебче не му трябват нито обувки, нито ботуши. Само ще му тежат на крачетата.
Определено- то си се вози завито в количката

Общи условия

Активация на акаунт