Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 220 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sf

Подариха ни такъв радиатор. Искам да Ви запитам дали имате наблюдения дали са добри, засега го пуснахме  в детската стая, която е най-малка и където ни е компютърът. Гори от няколко часа и мога да кажа, че е приятно топло.

Въпросът ми е дали са икономични откъм консумация на електричество. Благодаря предварително Smile
Цитирай

От 9 години сме с Делонги-Драгон. Доволни сме. По-икономичен е от българските, дори е най-икономичен в класа си.
Цитирай

София

И ние сме с Делонги от 2 години и съм много доволна. Затопля бързо и качествено  Smile С него топлим хола, където седим с беба, а той хич не е малък.
Цитирай

Sf

Благодаря! А да Ви запитам откъде могат да се купят железни скоби за закрепване на колелцата на радиатора, защото като отворихме кутията снощи, за да го извадим и имаше само една скоба.

Подарък ни е, не е от магазин, за да идем да си поискаме друга скоба...  newsm78
Цитирай

София

За скобите не мога да помогна...  Sad
Но подкрепям ползването на  маслен радиатор...хиляди пъти по добър е от "духалките" и поддържа една постоянна температура / повечето са с термостат/.
 Peace
Аз самата от онези дни примъкнах един такъв у нас в бъдещата стая на бебо, че другата ми алтернатива беше духалка или газова печка Smile
P.S. Прощавай Кросамая, но не мога да се въздържа да не споделя приятните емоции които нахлуват в мен като ти срещам насам натам името  smile3521, защото го асоциирам с герой от една моя любима книжка  - "Емил от Льонеберия" . Откъде всъщност този ник ? Wink
Цитирай

В лудницата на 2-рия етаж.

Маслените радиатори са много добри,но наистина харчат повечко електроенергия,може би колкото духалките или повече.
Цитирай

Sf

P.S. Прощавай Кросамая, но не мога да се въздържа да не споделя приятните емоции които нахлуват в мен като ти срещам насам натам името  smile3521, защото го асоциирам с герой от една моя любима книжка  - "Емил от Льонеберия" . Откъде всъщност този ник ? Wink

Да, да Smile Smile Smile Ех, как се радвам, че знаеш за Емил от Льонеберя Smile Като се регистрирвах тук, във форума, моето име вече беше заето и с какви ли не букви и числа пробвах, не ставаше Smile Ани съм, та затова  Mr. Green По едно време се сетих за Емил и понеже единствените 2 женски имена, които си спомнях от книгата, бяха на Лина готвачката и на бабичката със спаружено като ябълка личице - Кросамая Smile Пробвах първо на латиница и от раз ми прие регистрацията Smile Преди време си я промених на кирилица, че много ме бъркат с Кросмания  Mr. Green

И благодаря за хубавите думи Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.