Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 ноем. 2006, 10:06 ч.

ДНЕС 5.11 ПЪЛНОЛУНИЕ 14:58

• 2 106
  • 30
  •   1
Отговори
Има ли желаещи?Аз хапнах една принцеска но това ще е до 14:58.Повече нищо освен течности Laughing

# 1
  • BG
Как да го разбирам от 14.58 днес до 14.58ч. утре ли е пълнолунието?

# 2
 и ас сам тук .този път няма дасе подам на искошенията .успех на лунатиците Peace

# 3
  • София
 Добре , да : Ама ако бебо в мен не иска да спазва принципа да не се яде по пълнолуние ? Party
В 8 ми месец съм ?

# 4
  • София
Добре , да : Ама ако бебо в мен не иска да спазва принципа да не се яде по пълнолуние ? Party
В 8 ми месец съм ?
Аз май не бих се подложила...ако попринцип можеш да не ядеш пробвай,ама трябва да пиеш много течности, че даже и айряни повече...
А иначе този път мисля и аз да се пробвам...то зора ще ми е днес от 17-18:00 натам...утре сутрин няма грижи..до обед почти никога не съм гладна  Simple Smile

# 5
  • Варна
Уф, айде и аз се пиша пак Mr. GreenСамо за протокола, предния път издържах 24те 4аса, но като минаха.... малей как набивах сърми4ки по нощите да знайте , язък за старанието:mrgreen:.В резултат бях 1 кило отгоре, ама тоз път ще  съм упорита и безкомпромисна и ще го смъкна Twisted Evil

# 6
  • Димитровград
Започвате от днес и 24 часа до утре само на течности.
За бременни не е препоръчително.
Баба ми отслабна с лунната диета 20 килограма.

# 7
  • София
И аз съм с вас!Успех на всички!

# 8
  • София
След месец и половина се включвам към вас, момичета. Успех!

# 9
Наистина е по добре бременните да не правят гладуването.Успех на всички.Дано се справим Peace

# 10
  • София
Ами оттеглям се от участие с удоволствие тогава ! Laughing
На всички останали тогаз,  успех в начинанието  thumbsup

# 11
И аз съм  с вас Peace. Благодарение на лунната диета от август до сега съм -10кг.

# 12
  • Sofia
Мисля да пробвам и аз, но дали ще издържа Embarassed

# 13
а може ли да кажете какви течности могат да се приемат

# 14
И аз съм с вас,но ще се опитам да я направя до вторник сутринта,имам много за сваляне.До сега един път не успях да издържа,но сега съм твърдо решена.успех на всички.  bouquet

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт