Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора

София

Мили мами,пазите ли по някакъв начин ушите на бебо като го къпете? Майка ми от самото начало ми каза да внимаваме да не влезе вода и на мен ми е напрегнато докато го къпем да не попадне дори капчица...а това е невъзможно. Чудно ми е,тъй като знам,че до кой месец бебетата магат спокойно да си бъдат под водата.
И естествено след баня ги подсушавам.
Цитирай

София

Аз не съм ги пазила никога. Една приятелка ми беше казала,че на нейния син купувала тапички за уши (имало малки ) ,защото след като се понамокрели повечко след баня после го болели и като се разболее го удря и в ушичките задължително.
Цитирай

Бургас

Изобщо не ги пазя, като си лежи в коритото ушите са във водата, после ги избърсвам с кърпата. Нямаме проблеми.
Цитирай

София

Пазя ги!
Цитирай

София

Пазя ги и сега(на 10 месеца е) Peace
Цитирай

София

Гледам да съм по-внимателна  Wink
Цитирай

Плевен

Не, не ги пазя! След баня ги почиствам с тампонче за уши. А и не виждам как да ги пазя, като все пак при миене на главата е неизбежно попадането на вода в ушите  newsm78
Цитирай

Dania

А това, че не мокрите учите на децата си значи ли че си седят мръсни и пълни с калчица? И как ги почиствате ако това не е с вода?
Цитирай

Toulouse, France

А това, че не мокрите учите на децата си значи ли че си седят мръсни и пълни с калчица? И как ги почиствате ако това не е с вода?
Аз също ги паза.
Ами не мисля че трябва да има вода в ушенцето,за да може да се изчисти.Всяка вечер чистя ушите на Ема с клечки за уши,до сега не ми е било детето с мръсни уши  Crossing Arms
Цитирай
Ние първо се къпем както му е редът  smile
После при избърсването леко накланям главичката първо на едната, след това на другата страна за да изпадне водата Naughty и ако има нещо в ухото леко почиствам с клечки за уши по видимата част smile3503
Цитирай

varna/софия

пазя ги, но и да влезе някоя др.капка не се притеснявам, защото винаги след баня почистваме ушенцата и клечките обират влагата  bath1 Peace
Цитирай

Задължително пазя ушичките Peace.
След баня ги почиствам с клечки за уши и то много добре за  да се попие водичката,която е останала.
Цитирай

Стара Загора

И ние ги пазим!
Цитирай

Старата столица

Не съм ги пазила и не сме имали проблеми до сега.
Цитирай

Някъде на път....

Задължително пазя ушичките Peace.
След баня ги почиствам с клечки за уши и то много добре за  да се попие водичката,която е останала.

Точно така трябва, ама аз да си призная честно не всеки ден го правя  Sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора