Re: Варна,Морето,Бурните вълни и Зимния бриз (9)

  • 13 546
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Ivy Тъкмо и аз си мислех за това, ама като незнам как да стане,  Hug

# 46
  • Мнения: 3 595
споко аз знам, а има къде да го сложа  hahaha
така можем да направим с по-дългите списъци...въртят ми се идеи да напишем предимствата на лекарите, от които сме доволни и кой от кого е доволен...ама по-добре да го обсъдим  newsm78

# 47
  • Мнения: 301
Наистина темичката се очертава супер полезна и готенка, браво Вержи, за вдъхновението и новите идеи   bouquet
Ger4e, надявам се да си по-добре и сега хубавото време да ти помогне да се възстановиш бързо. Трябва да имаш сили за големия миг, мобилизирай се и не се отпускай  newsm10
Трябва да ти кажа, че аз също много боледувах от бронхити, но като бях по-малка нашия тати ни водеше на Вонеща вода до гр.Трявна, там климата е благодат за белите дробове и така бронхитите ми разредиха. Съвсем ги уморих с едно правилно хомеопатично лечение. Да чукна на дърво, антибиотик не съм пила много отдавна, а аз бях също като  теб - с инжекции, усложнения и таквиз.
Тази година с мъжа пак отидохме лятото за няколко дни в Трявна, така, че да знаеш - мине не мине наобикаляйте със семейството Тревненския балкан, ако не друго поне ще се налюбувате на красотата и гостоприемството на този край  smile3521

# 48
  • Мнения: 216
не ви давам мнението си за специалистите, защото 1 е да пиеш кафе с тях, съвсем различно е когато става ? за теб и детенце
...а, и ако ви трябват др. специалисти-УНГ,Ендокринолози,Алерголози и т.н. - имате ги Peace

# 49
  • Мнения: 3 595
Ами аз ги събрах в един файл, в различни табове долу...да не се теглят 500 файла теглиш си един и имаш инфо за всичко, което те интересува... Качих го на сървъра сега ще го пратя на Вержи, ако искате да сложим и другите специалисти само кажете ще ги добавя за минутка

# 50
  • Варна
  • Мнения: 893
ха не знаех че имало лек за хроничния бронхит  newsm78 и аз имам такава екстра
ама имам и рода в тревненския балкан  Wink е свекърва ми е от там ама нали вече се водим роднини  Laughing значи тая пролет ще разходим бебка по балкана  smile3508

Иве, давай насам  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 274
Трябва да ти кажа, че аз също много боледувах от бронхити, но като бях по-малка нашия тати ни водеше на Вонеща вода до гр.Трявна, там климата е благодат за белите дробове и така бронхитите ми разредиха. Съвсем ги уморих с едно правилно хомеопатично лечение. Да чукна на дърво, антибиотик не съм пила много отдавна, а аз бях също като  теб - с инжекции, усложнения и таквиз.
Тази година с мъжа пак отидохме лятото за няколко дни в Трявна, така, че да знаеш - мине не мине наобикаляйте със семейството Тревненския балкан, ако не друго поне ще се налюбувате на красотата и гостоприемството на този край  smile3521


 newsm20 1001 благодарности за идеята, още повече щом е изпробвана! Много пъти съм минавала през Вонеща вода и знам, че има и санаториум там, ама кой да се сети че може и за това да върши работа?! И без това само седим и кроим планове с мъжо къде да хукнем по баирите ...! И двамата обожаваме да пътуваме по малки, красиви и закътани местенца - селски туризъм дето викат, нали и двамата сме расли на село - влече си ни тишината и спокойствието  newsm68. С Вержи може да се засечем по Трявна и Вонеща вода това лято като нищо! Пък ако пропусна сезонните Дарт Вейдър дихания и удобството да спиш седнал ще черпя много здраво! И аз като Вержи не знаех че тази екстра може да се излекува! Все си мислех, че скоро ще се сдобия и с водоизточник в белите дробове поради това как протича.

Ей да знаете темата става страшно добра и полезна! От сега ме е яд че ще стигне 15-та страница и ще трябва нова и се чудя къде на най-удобно място да си я закътам да имам постоянен достъп! Извинявам се само, че не мога да помогна особено! Само мога да похваля АГ при който ходя. Вероятно ще присъства във списъка който подготвяте и евентуално след това мога да посоча положителни и отрицателни страни.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 893
е то в новата пак ще се копира тази информация  Peace
само украсата да се сменя според сезона  Wink

а като нищо можем да си организираме една екскурзийка до вонеща вода напролет Wink бебешки лагер Laughing

Последна редакция: вт, 07 ное 2006, 14:41 от Virginity

# 53
  • Мнения: 274
Аз да се похваля с нова прическа и оскубани вежди! Като чух за хойкане и елате да видите как светнах!Озвучих салона за красота с подсмърчания и кашлица (горките жени), но след раждането едва ли ще ми се отвори парашута скоро, така че съжелявам! Най-после си купих лигнин, чаршафи за еднократна употреба, Гармастан и спирт за пъпчето. Голям непукист се извъдих, че още не съм си спретнала багажа, въпреки контракциите  Joy , то добре че малкото е послушно и чака майка си  Hug  Joy Но да знаете нищо друго не вдига самочувствието и настроението на една жена така както малко грижи за нея самата!

а като нищо можем да си организираме една екскурзийка до вонеща вода напролет Wink бебешки лагер Laughing
Имам нов критерий за избиране на бебешка количка - висока проходимост  и издръжливост на балкански терен Joy

# 54
  • Мнения: 67
Здрастииииии!
Някой хойкане ли каза,така ли 4ух-къде без мен беееее ще ви се сърдя ве4е Crossing Arms
Вержи браво мила,теми4ката е СУПЕР,само така я давай  bouquet  bouquet  bouquet.
Цитат
Имам нов критерий за избиране на бебешка количка - висока проходимост  и издръжливост на балкански терен
Joy Joy хе -хе ,тя мойта по такъв критерий съм я избирала и е налице,така 4е свиркайте.
В момента мойта красавица ми се опъва и не ще да спи,кротува в кошарката,но е крайно време да спиииииииииии.
Ина4е снощи спа като се нахрани в 20.30 та се сабуди 4ак в 3.15 да яде.

# 55
  • Мнения: 274
Ей, Боже, за трети път го пиша това съобщение - все се губи поради някакви си причини!
То хойкане, хойкане ама каквито сме обли тюленчета повечето трябва да има кой да ни бутне та да се търкулнем, че  и после някой да ни спре!  Joy Но само да излезем от формата две в едно, като теб rusavelka ей тогава ще има да мерим улици и баири!

Искам да споделя един съвет който ми даде една приятелка. Роди миналия месец нормално в Окръжна болница (без нито един шев, но пък второ дете ...). Каза да си взема шоколад, повечко вода и нещо топло връхно, че много падало кръвното и голям студ и отмала наставали. Смятам да я послушам, който желае да се присъедини  Heart Eyes

# 56
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Искам да споделя един съвет който ми даде една приятелка. Роди миналия месец нормално в Окръжна болница (без нито един шев, но пък второ дете ...). Каза да си взема шоколад, повечко вода и нещо топло връхно, че много падало кръвното и голям студ и отмала наставали. Смятам да я послушам, който желае да се присъедини  Heart Eyes
Права е твоята приятелка. Аз карах мъжа ми посред нощите да ходи да ми купува чорапи, че да не се връща у дома. Добре че Пикадили е близо и работи до по-късно Simple Smile.

# 57
  • Мнения: 59
Здравейте,
искам и аз да се включа в групичката ви. Чета ви от известно време, но все не ми остава да пиша и сега ако малката ми ламичка ми позволи и не се събуди за папкане искам да ви се представя:
Въпросник за включване в списъка
1.В кой район на Варна живеете? Владиславово
2.Бременна ли сте? Кога ви е термина? Къде ще раждате? Родих в АГ
3.Вече сте мама? Вашето дете на каква възраст е ? 56 дни
3..Какво е необходимо да се вземе за раждане във болницата в която раждахте/ще раждате?
ВАШИТЕ ПРЕПОРЪКИ ЗА:
1.Акушер-Гинеколог д-р Иван Танев  Peace
2.Педиатър? д-р Апостолова, но засега нямам впечатления
3.Училище за бъдещи родители
4.Бебешки,детски магазини и магазини за бременни
5.Продавам ,купувам, заменям

След една доста проблемна бременност с гестационен диабет и гуша, сега се радвам на послушно синче на име Енис. Кърмим се засега, но т.к. нямам достатъчно кърма го дохранвам с АМ. Имаме малко проблеми с повръщането и педито прецени, че не наддаваме достатъчно, но последните дни мисля, че положението се стабилизира малко  Praynig

# 58
  • Мнения: 67
SHE v koi blok vav VLADISLAVOVO si az sam v 22 blok i imam beb4e na 1 mesec,i kaka na 5god.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 893
She добре дошла  Hug добавих те в списъчето (надявам се правилно съм сметнала рождената дата на малкото съкровище  Embarassed,ако съм объркала-поправи ме  Peace)

Общи условия

Активация на акаунт