Запек ли е?

  • 428
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 950
От 2 дена моето бебче не е акало, но на всяко хранене сменям памперса понеже е пишкала и е пълен. Тя е изцяло на кърма (цедя и така й я давам ако има значение), но все пак ме притеснява, че не се изаква. Не би ли трябвало поне веднъж на денонощие да го прави? Моля ви кажете ми, дали това е запек според вас и какво мога да направя?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 237
и ние сме в подобно положение от доста време. Има пуснати такива теми- виж "Запек при кърмачета" и "не ака?". Има също информация в библиотеката- дано да са ти от полза !!!!

# 2
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
Според мен не е запек  Naughty Нормално е кърмачетата да не се изхождат по 3-4 дни!Така,че не се притеснявай ще се изходи само  Wink

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Прочети това...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136721.0;all

А може да последваш и ето този съвет...

Цитат
Активираш ТЪРСАЧКАТА... Пишеш пет кратки букви... ЗАПЕК... Маркираш с отметка форум "Кърмене и захранване на бебета"... Натискаш бутона ТЪРСИ най-отдолу и... Излизат само 334 теми с изключително мноооооого съвети... Можеш да прочетеш стотици неща по интересуващия те въпрос... Една от горните теми е БИБЛИОТЕКАТА на Кърмаческия форум... В която има изключително хубави статии за всичко интересуващо те... Приятно четене...

# 4
  • Мнения: 742
Не се тревожи едва ли е запек, щом не се мъчи, когато ака или да дава явни признаци на дискомфорт Hug
Напълно нормално е да не пълни памперсите всеки ден, нали вече е голямо дете Hug
 Криската ака на три дни веднъж - но е весела и жизнена и аз не се тревожа:hug:

Така, че спокойно!  bouquet

# 5
  • Мнения: 5 026
 Не пишеш колко голямо е детенцето. По принцип кърмените бебчета усвояват по-голяма част от кърмата. Запек е когато акото е твърдо. И моят син не акаше по 3-4 дни, но запек нямаше. И един съвет-те бъркай с термометри, сапунета и тем подобни. Детенцето ще се изходи само.

# 6
  • Мнения: 950
Извинявам се, че се пропуснала - 2 месеца навърши днес, просто много бързах и съм изтървала

Общи условия

Активация на акаунт