С кого и къде е детето ми, когато не е с мен?

  • 2 052
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 397
Ами зависи, през седмицата е на градина, /с таткото и двамата работим/,
а когато е болен се редуват бабите /тъй като и те работят/!
Събота и неделя го гледаме предимно ние с таткото, като понякога се редуваме,
ако имаме някакви служебни ангажименти.

# 31
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ако не са с мен, през деня са:
- на ДГ и на училище;
- майка ми също понякога ги гледа;
- съседите също понякога ги гледат. Като повече вяра имам на съседа, отколко на жена му или на мъж ми.  Flutter

# 32
  • София
  • Мнения: 3 421
 През деня са на детска градина.
 Вечер са с нас. Но баща им често остава до късно в работата и реално са повече време с мен.
  Когато са болни вече става страшно - при мен, при баща им, при баби, при дядовци, при леля им, при вуйчо им. Сега една съседка си прелага помощта та може и с нея да пробваме.
 Това ми е най-гадно - точно когато детето ти е болно и има нужда от повече ласки и грижи от майката, тогава е най-малко време с мен.
Обаче ни се изчерпват възможностите за отсъствие от работа.

ОФФ: Не мога да се изразявам кратко и това е!

# 33
  • Мнения: 1 840
Да са ми живи и здрави бабите! Против детската градина и яслите съм - само в краен случай.

# 34
  • Мнения: 1 063
Големия ми е на детска градина и съм абсолютно спокойна, случихме на прекрасни госпожи.Аз съм " За" ДГ, социалния контакт и това, което учи там аз не мога да му го дам, да не говорим, че мен не ме слуша и не иска да го занимавам
Малкия си го гледам аз.

# 35
  • Мнения: 811
Докато съм на работа е в детската градина,през останалото време сме заедно. Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 7 097
От днес се върнах на работа и Калина е с баба си. Спокойна съм, защото тя е търпелива и с доста съвременни разбирания за отглеждането на детето. За нас това е най-удачният вариант за момента.

# 37
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Преди да тръгне на градина, го гледах аз. От две години ходи на градина до обяд и... пак аз Laughing. Другият ни вариант е да го гледа таткото, но неговите ангажименти рядко позволяват това.
Работя у дома, така че смятам да продължаваме по този начин. Може би с второто ще се опитам да намеря детегледачка, засега не ми е необходима, справям се и така.

# 38
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
При мен вариантът е баща му или бабата (0и то в мнооого редки случаи).

# 39
  • Мнения: 1 215
Имам детегледачка и през деня, от обяд до към 7 часа детето е с нея. Преди и след това аз си я гледам.

# 40
  • Мнения: 967
В момента сама се грижа за нея - след училище съм шофьор за курсове, уроци забавления и т.н., работя докато е на у-ще.

Когато работех на пълен работен ден в частна фирма, разбирай от 9 до 19ч. първо на детска градина, а от градината я взимаше детегледачка и тя я разкарваше на курсове, забавления и т.н. Докато се прибера, после само с нея докато заспи.
Събота и неделя съм била обаче 100% с нея за да използвам пропуснатото време.

# 41
  • Мнения: 532
Моята госпожица е още малка и понеже нямаме баби е или с единия или с другия.Ако ходим някъде двамата я даваме на сестра ми и това е.

# 42
  • София
  • Мнения: 726
Ние сме с баба. Много съм доволна от този вариянт - да ни е жива и здрава  Peace!

# 43
  • Мнения: X
През деня е на ясла, между 17-18:30 с баба си, после с мен.
Събота и неделя също често ходи при бабите, толкова обича, че цяла седмица ме пита кога ще дойдат да я вземат Crazy

# 44
  • Мнения: 1 858
Когато инцидентно трябва да свърша нещо баща му го гледа (нямаме кой друг). Иначе като тръгна на работа на детска градина. За мен щеше да е най-добре да имаме баба на разположение но уви.

Общи условия

Активация на акаунт