СТРАХОВЕ....

  • 2 691
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 620
Ясно е,че темите за изневярата са доста,та за това реших да попитам и мамчетата и татковците нещо,което
не се влияе от типично "женски" или "мъжки" отговор,и което лично мен ме е карало да се позамисля "Що за човек съм?".

..а именно "Какви са най-кошмарните ви страхове и можете ли да се изправите пред тях?"Аз лично смятам,
че се изисква невероятна смелост и сила на характера за да го направиш,за вас как е Sunglasses Laughing

п.с. За да съм максимално ясна....страх от високо,страх от животно,страх от заемане на позиция и изказване
на мнение,страх от поемане на отговорност и т.н.

# 1
  • Мнения: 8 917
Страх от болест на някой от семейството ми....не бих могла да се изправя....отново.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 104
Страх от болест на някой от семейството ми....не бих могла да се изправя....отново.

може би звучи тривиално, но най ме е страх от болест на близък човек. и от смъртта.

# 3
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
И мен. Не искам дори да си го помислям. Sick

# 4
  • Мнения: 81
Не се страхувам толкова за себе си отколкото за близките ми   Confused

# 5
  • Мнения: 620
Благодаря на всички,които са уважили питането ми Peace
Наистина страха от болест е един от най-гадните,но във всички случаи нямаш избор и се изправяш
срещу него.Не го омаломажавам по никакъв начин,защото ми се наложи и аз да застана очи в очи
с него,когато сина ми беше на 3 месеца.Колкото и тривиално да ви звучи - нещата бяха на живот
и смърт буквално.Следователно се справих с целия ужас,но нямах избор.
Съвсем друго е ,когато можеш по заобиколен начин да избегнеш сблъсъка със собствените си
страхове.Именно в тези случаи си проличава колко твърд е характера ти и това,че си наистина
силен човек.
Когато се касае за детето ти или родителите ти майчиният инстинкт и дългът към роднините
много ти помагат.

# 6
  • Smallville
  • Мнения: 994
Най големия ми страх е да не се случи нещо с детето ми,всеки ден изживявам отиването и връщането от училище,дори когато я оставя при баба и,я мисля.Не знам,но всеки ден се моля да не се случва,това от което се страхувам.АЗ съм от хората,които мислят,че точно на тях ще се случи,а не общоприетото "на мен няма да се случи" Sad

# 7
  • Мнения: 620
Най големия ми страх е да не се случи нещо с детето ми,всеки ден изживявам отиването и връщането от училище,дори когато я оставя при баба и,я мисля.Не знам,но всеки ден се моля да не се случва,това от което се страхувам.АЗ съм от хората,които мислят,че точно на тях ще се случи,а не общоприетото "на мен няма да се случи" Sad

Относно детето - основните ми страхове са надвесване през отворен прозорец (на 9 етаж сме Sad) и пресичане на улица Sad
За другото....опитай се да не си го внушаваш Laughing Peace

# 8
  • Мнения: 1 001
Страх ...  newsm78 ... от Страха ...

Страхувам се да не загубя самообладание в критична ситуация, т.е. Страха да не ме победи ...

# 9
  • Мнения: 8 505
Освен болестите,за които съм на едно мнение с ladyleopard,а също и природните катаклизми,за които важи същото,изпитвам неистов страх от богомолките (и друг пут съм писала за страха си към тях).Ето една:
http://images.google.bg/images?q=tbn:m7n0hz1c2U6ILM:http://www.k … 0mantis%25202.JPG
И отблизо:http://images.google.bg/images?q=tbn:y9rENRnbH8QK8M:http://www.f … nsects/mantis.gif
Изправяла съм се срещу страха си-предо години редовно влизаха в къщата на баба ми и трябваше да ги хващам и изхвърлям навън...не искам да си спомням.

# 10
  • Мнения: 990
Освен  болестите , имам страх от земетресения , гръмотевици , разни насекоми  ....

# 11
  • Мнения: 25
 PraynigМоля се и се страхувам единствено от гадните неизлечими болести.Дано децата и съпруга ми бъдат винаги усмихнати!!!!!!! Grinning Grinning Grinning

# 12
  • Мнения: 220
Страхувам се да не изгубя обичта на двете жени които обичам и на които държа повече от колкото на себе си . Cry Cry Cry
А относно нещастията - правя всичко възможно да ги избегна и да предпазя близките си от тях без да изпадам в  параноя и фатализъм  Wink

# 13
  • Мнения: 3 268
Да не се случи нещо лошо на някой от близките ми.Децата са на първо място в сраховете ми.Да са живи и здрави!Дано ни пази Господ.

# 14
  • София
  • Мнения: 35 919
Не се страхувам толкова за себе си отколкото за близките ми   Confused
Peace и аз . Страхувам се от смъртта - да не загубя някой близък

Общи условия

Активация на акаунт