AVON-комплект грижа за ръцете. Някой ползвал ли го е?

  • 671
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 769
Случайно ми попадна новата брошура на AVON, която влиза в сила от 10.11.
Там видях един комплект (маска с овлажняващи ръкавици) за ръце.
Искам да разбера някой ползвал ли го е и доколко е доволен от това?
И още, доколкото знам, тук има мами, които са по-нясно с нещата на въпросната фирма. Дали можете да ми кажете (защото представителката, която ми показа брошурата не можа) за какъв вид кожа е комплекта (суха, предполагам, но все пак).
Благодаря ви предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 205
Включвам се в темата и на мен ми е интересно да науча повече за комплекта.

# 2
  • Мнения: 14 486
аз не съм ползвала комплекта тъй като е преди го нямаше - имаше само козметичния продукт - парафинова терапия за ръце и крака. хубава е, може да го ползваш само като маска на ръцете и ходилата или дори само като крем за крака или ръце, много хубаво подхранва.
така с ръкавиците според мен е по-добре, защото наистина можеш да си го ползваш като маска на ръцете, както се прави в козметичните салони. иначе трябва да си увиваш ръцете с кърпа да се затоплят и да попие хубаво и подхрани кожата.
принципно този продукт /както и другите от спа серията/ е продукт който е предназначен да си правиш процедури вкъщи, които се правят в козметичните салони

# 3
  • Мнения: 8 769

принципно този продукт /както и другите от спа серията/ е продукт който е предназначен да си правиш процедури вкъщи, които се правят в козметичните салони

Аз точно затова се заинтригувах-в козметичен салон са ми предлагали подобна терапия, но със сигурност няма да ми излезе 12 лв., каквато е цената на комплекта в момента. Та казваш, да взема да го пробвам
Моята кожа е много суха, и се чудя как би й повлиял парафина. newsm78

# 4
  • Мнения: 14 486
ами точно парафина се използва в козметичните салони за маски на ръцете и ти слагат на ръцете ръкавици. явно няма по-добро от това

# 5
  • Мнения: 436
Случайно ми попадна новата брошура на AVON, която влиза в сила от 10.11.
Там видях един комплект (маска с овлажняващи ръкавици) за ръце.
Искам да разбера някой ползвал ли го е и доколко е доволен от това?
И още, доколкото знам, тук има мами, които са по-нясно с нещата на въпросната фирма. Дали можете да ми кажете (защото представителката, която ми показа брошурата не можа) за какъв вид кожа е комплекта (суха, предполагам, но все пак).
Благодаря ви предварително!  bouquet

Комплекта е много добър, няма да съжаляваш. Маската овлажнява чудесно ръцете. А аромата е превъзходен. Ползвам вече трета тубичка.

# 6
  • Мнения: 8 769
Ясно, ще си го поръчам значи.
Мерси за отговорите!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт