Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 216 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Здравейте, моля Ви за съвет - педиатъра ни каза да вземем за малкия овлажнител за въздуха, защото втора седмица се бориме със суха кашлица. Моля Ви препоръчайте какъв овлажнител да купя, има ли ефект и въобще Вашето мнение!
Предварително Ви благодаря!  bouquet
Цитирай

Записвам се да следя темата, защото и на мен ми е необходим.От пускането на парното сме с кашлици, с....и и т.н!
Цитирай

FlutterТака. Аз не съм купувала специален овлажнител за въздуха през зимата. Просто върху нагревателния уред съм слагала купа с вода и трябва да се проветрява сутрин и вечер /минимум/, за да се освежава въздуха в стаята на бебето  baby_neutral. Свежият въздух не дразни, напротив облекчава кашлицата. Party
Цитирай

София

Гледала съм няколко марки в Технополис и все се каня да купя. Цената им е около 50-60 лв.
Чела съм, че поставянето на купичка вода в/у парното не действа, но не се подписвам под това.
Цитирай

Ползваме овлажнител за въздух Delonghi VH200
Цък Овлажнител за въздух - има ли ефект?
Цитирай

FlutterТака. Аз не съм купувала специален овлажнител за въздуха през зимата. Просто върху нагревателния уред съм слагала купа с вода и трябва да се проветрява сутрин и вечер /минимум/, за да се освежава въздуха в стаята на бебето  baby_neutral. Свежият въздух не дразни, напротив облекчава кашлицата. Party
Този нагревателен уред парно ли е?Съмнявам се, защото при тях ефект с купичките няма.Проветряването и по-често става, но въздуха пак е сух Peace!
Цитирай

Sofia

слагах мокри кърпи и купичка с вода, но ефект няма. Хареса ми този на Delonghi VH200 , май него ще взема  newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.