това ли е пътя на естественото отбиване?

  • 460
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 829
чудя се дали момченцето ми не върви вече към естествено отбиване...  Thinking вие ще ме ориентирате, сигурна съм  Grinning

значи, напоследък Мартин не суче много често. не че не се сеща за гърдата, напротив, идва, лепва се за нея, но повече я държи в уста, отколкото да суче, съответно мляко не потича в повечето случаи. или пък суква няколко пъти и отлита да играе, пак няма мляко.

реално той суче и пие мляко вече 3, най-много 4 пъти в денонощие, което  в сравнение с месец-два назад е много малко. но пък идва да се гушка с гърда в уста много често. резултатът е, че кърмата естествено намалява. дали това ще намали интересът му към гърдите, щом не тече мляко вече? дали това е пътят на естественото отбиване? или просто е поредният период?

толкова много въпроси...  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 664
Аз си мисля, че никой не може да даде отговор на този въпрос, може и период да е, може и да не е...но има деца, които карат с едно останало кърмене по повече от година, така че Simple Smile Мари е на периди, има такива, в които суче много често, други, в които е твърде заета да играе и се сеща по-рядко, затова си мисля, че по-вероятно е период.

# 2
  • Мнения: 967
Ами Дими преди да се отбие се държеше по подобен начин - не се сещаше за гърдата, а когато сучеше дръпваше по малко и после бягаше. Може разбира се и да е период, но аз си мисля, че детенцето може и да се отбие ако продължава така след месец два.

# 3
  • Мнения: 829
е, явно е било просто период!  Grinning от два дена суче като невидял, даже първият ден, поняже нямаше много кърма, детето отказваше да яде друго и се залепи за мен, докато не се възобнови нужното му количество...  Mr. Green знаят си те работата, малките и големите кърмачета!

благодаря ви за мненията!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт