Варненски благотворителни деяния V

  • 8 390
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 216
 Като ви казвам, че ситуацията в която сме поставени не е в резултат на недоразумение, а на злобарска проява от страна на лавендър-Прочетете сами    Shocked

Пожелавам ви никога да не се взимате толкова насериозно и дано има повече коректни  хора, майки, жени като Еми. Не те познавам лично, но ти си достоен човек  bouquet

Последна редакция: пт, 24 ное 2006, 11:04 от tonimam

# 286
  • Мнения: 2 353
  Малена, не се явявам адвокат на когото и да е било, но пък не мога да седя безучастно и да гледам как я нападат хора, които изобщо не я познават. Ако съм ти приседнала, пък вземи ме прокарай с малко бира!
  Тонинам, наистина не става ясно с този линк какво трябва да се разбере.

# 287
  • Мнения: 253
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136417.360  tonimam, извинявай, че го копнах и аз, но твоето не се отваря при мен  Simple Smile
 
 Момичета, това което става е отвратително и аз съм изумена  Shocked

 Malenna, не си струва нервите, които хабиш за това. Съгласна съм, че не е хубаво, но и сами можем да се справим с отпечатването на картичките. Тази цена, на която са отпечатани в София, на мен ми я предложиха много преди те на теб. Но тогава ти каза, че ще ги изпратиш за печат там и аз приех твоето решение   bouquet НО.......не очаквах това  Sick  

 Преди около два месеца научих, за проблема с майките от София, но не му обърнах голямо внимание. Може би защото не ми се искаше да е вярно, но се оказа, че съм сгрешила  Sad

 Чакам да разбера какво става с печата на картичките  Simple Smile

# 288
  • Мнения: 1 045
  Въпреки изказването на Десика:
"Ей тва софиянци не са хора мамка му    Такава благотворителност никъде няма като вашата !!!! Ама наистина никъде    Ей направо пощурях от изказвания  и ще се въздържа от коментар защото"...
  ще се включа в темата, тъй като Десика не е всички варненки.
  С вашата организация нямаме юридически взаимоотношения, но имаме чисто човешки и мисля, че те са много по-важни, тъй като обединяващия фактор са децата.
  Оставям настрана интригата, искам само да кажа, че никой не може да вини Лавендер, затова, че не е съгласна някой да обещава каквото и да е от името на организацията, която тя и Мария са създали и представляват без дори да ги попита. Не се съмнявам в чистите подбуди, но не мисля, че е приемливо някой да дава обещания от името на друг.
  А това за деленето на варненки и софиянки е много "ниска топка" и въобще не си струва коментара.

Тука понеже виждам че явно моето изказване е тръна в очите аз да уточня ... Нищо лично към никой ама след всички неща които прочетах ами не са хора това за мене  Naughty За мен не е нормално такова отношение към труда на някой и въобще към идеята за благотворителност  ooooh! и тва само защото сме от Варна  Rolling Eyes И това , че съм си изразила мнението хич не ме кара да се чувствам виновна  Crossing Arms

За Варна и София си я има делбата от време оно и не е само във Форума за съжаление ....
Ако някой има претенции лично към моето провинциално изказване , на лични моля , че и без това темата стана отвратителна !!!

# 289
  • Мнения: 2 353
  Десика, изказването ти не е трън в очите просто е нелепо, нека бъдем конкретни. Чувствай се както искаш, не мисля, че заслужаваш да ти пиша лични.

# 290
  • Мнения: 1 045
Да заслужавам !!!!! Ама аз не искам да съм заслужа пред велика София за да ме удостои някой с честта да ми пише ... Видях какви неща са писали на Еми на ЛС  Shocked Shocked Shocked И за това ли беше цялата вражда ??? За нещо си отпреди 2 години ... Боже мили и вие искате да ни изкарате виновни , нагли и нелепи  Tired Е вече нямам думи наистина  Sick

# 291
  • Мнения: 216
 
  Тонинам, наистина не става ясно с този линк какво трябва да се разбере.

Оправих го, сега по- ясно ли е? Мисля, че на вас отдавна ви е ясно за какво иде реч, ама никой не смее да си каже? Защо? В крайна сметка Лавендър не едноличен търговец, за да говори в първо лице единствено число за това , което касае  всички вас, които участвате в тази организация и не на последно място - не е константна величина.

# 292
  • Мнения: 2 353
  По-ясна става единствено злобата с която пишеш.

# 293
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Момичета, на края на 15 страница сме и след малко ще пусна следващата темичка!
Аз зациклих по разисквания въпрос /от удивление/и няма да го обсъждам повече- ще си напечатаме картичките, ще си ги продадем и ще сложим ламинат и в другите две помещения дай Боже!

Нека новата темичка да ни е с коледно настроение и дух Praynig!

# 294
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Sick Има един прелестен емотикон на Скайпа.. Искам да го сложа тук. Едно човече драйфа зелено...

Четох в другата тема, не бих искала да изказвам коментар, ама токова ми е смешно и същевременно изпитвам съжаление.
Тази тема не е място да коментираме съседната, викам да приключваме и да се гледаме нашите си работи.
Не случайно сме решили да си правим наше си Сдружение, пък и за всеки има място под Слънцето.
Много сме, силни сме. Хихихик.  Hug
Ама такава излагация не бях си представяла!  Joy

# 295
  • Мнения: 748
И аз апелирам за същото!!! Нека спрем с темата до тук.. Мисля, че на всички всичко ни се изясни... Няма нужда от повече коментари Simple Smile

ПС: Алмо ма, тъкмо си хапвах Simple Smile

# 296
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Нова тема - нов късмет! Heart Eyes
Предлагам заглавия "Варненска благодейност", "Варна - добри люде творят Коледни блага", "Новгодишна благотворност във Варна", "Сдружение на Варненските майки - н-та част" и още и още фантасмагория...

Ей, знайте ли колко ва обичам?  Hug

Общи условия

Активация на акаунт