Играете ли цялото семейство на..............

  • 2 358
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 819
Ние се борим тримата и накрая се нагушкваме...!

# 31
  • София
  • Мнения: 6 743
Играехме много с големия, за жалост напоследък все по-малко  Sad
Надявам се да поправим това положение.Просто с малкия е невъзможно.Каквото и да извадим той започва да дърпа, бута (и после казва "К'о падна  Laughing ) и така.
Инак имаме от всичките тези игри.Преди 2 години на Коледа подарихма на Пав една кутия игри (44 на брой са вътре) и много се забавлявахме с нея.Има ги в Метро и беше към 44 лева, но си струва!
А много бих искала бг варианта на Скрабълс, ама доста скъпичка в Метро  Embarassed (към 40 лева)

# 32
  • Мнения: 3 740
А много бих искала бг варианта на Скрабълс, ама доста скъпичка в Метро  Embarassed (към 40 лева)

Виж в борсата на Софияпрес, нашата е оттам. Вярно, че беше преди няколко години, но струваше 11 лв., а е много добро качество - плътен картон, добър печат, хубава пластмаса. Често играем с нея и не е мръднала. 

# 33
  • София
  • Мнения: 6 743
А много бих искала бг варианта на Скрабълс, ама доста скъпичка в Метро  Embarassed (към 40 лева)

Виж в борсата на Софияпрес, нашата е оттам. Вярно, че беше преди няколко години, но струваше 11 лв., а е много добро качество - плътен картон, добър печат, хубава пластмаса. Често играем с нея и не е мръднала. 
Мерси   bouquet Ще проверя непременно  Hug

# 34
  • Мнения: 3 835
Благодаря ви много за разнообразните идей, който ми дадохте. Разгледах и проучих почти всички игри, който споменавате, някой дори вече купих.
.............................................
Преди 2 години на Коледа подарихма на Пав една кутия игри (44 на брой са вътре) и много се забавлявахме с нея.Има ги в Метро и беше към 44 лева, но си струва!..................................
Със сигурност преди празниците, ще посетим и този магазин, и ще я погледна. Благодаря ти.
Използвам си темата, за да ви попитам и още нещо. В друга тема писах, че много отдавна търся, магнитна дъска, обаче да е с бълг. букви на магнитчета, да може да се занимава, да ги реди, и така в самата игра, да започне да ги свързва в думи.  newsm78 Една позната, преди време, спомена, че дъщеря й, като била колкото моята, имала такава (от бившия СССР, тя дъщеря й вече е студентка), и им е била много полезна. Навсякъде, където питам, са с англ. букви. Ако на някой му хрумне идея по въпроса, ще съм му много благодарна.  bouquet

# 35
  • В офиса
  • Мнения: 4 012
Вземи си БГ магнитни букви отделно.
Питай в книжарниците, мисля че в повечето големи има. Не намирам линк с картинкна на нашите, но ще ти ги опиша.
В картонена кутия да кажем 25х10х10 см, сгъната като бонбон. Пише "Магнитна азбука". Самите букви са на картончета с нарисувана буквата и картинка на нещо, което започва с нея. Струва 3-4 лв. Ако искате да пишете сериозно, може би ще ти трябват 2 кутии, защото буквите са по една вътре. Ние имаме една и вчера й се наложи да напише "Джеймс БонТ", защото нямахме второ Д  Laughing

# 36
  • Мнения: 1 403
Малката е още малка и не разбира, но ние с мъж ми постоянно играем. Много ни е кеф и на двамата. Ту на табла, ту на генерал, на асоциация ако сме пове4е хора  Crazy  Мойта приятелка има страшни игри, но са купени от Америка и не са хи4 евтини  TiredМного са интересни и така хубаво са направени.

# 37
  • Мнения: 3 740
В друга тема писах, че много отдавна търся, магнитна дъска, обаче да е с бълг. букви на магнитчета, да може да се занимава, да ги реди, и така в самата игра, да започне да ги свързва в думи.  newsm78 Една позната, преди време, спомена, че дъщеря й, като била колкото моята, имала такава (от бившия СССР, тя дъщеря й вече е студентка), и им е била много полезна. Навсякъде, където питам, са с англ. букви. Ако на някой му хрумне идея по въпроса, ще съм му много благодарна.  bouquet

Не става ли да залепиш английските букви със самозалепващо фолио и да напишеш върху него български?

# 38
  • Мнения: 3 835
Вземи си БГ магнитни букви отделно.
Питай в книжарниците, мисля че в повечето големи има. Не намирам линк с картинкна на нашите, но ще ти ги опиша. ..............................................................
newsm20 Благодаря, благодаря, благодаря.
smile3538 Как не се сетих сама........smile3538
През ден сме в книжарницата, но досега не съм купувала никакви магнитни работи, понеже нямаме къде да ги лепим (хладилникът ни е вграден, отпред вратата е дървена), и затова изобщо не знаех, че имало бълг. букви на магнитчета. А проблема с Джеймс БонТ, ще го реша, като си купя повече букви. 
Благодаря ви мами.
 bouquet  bouquet  bouquet

# 39
  • Мнения: 2 700
Играем от няколко години всевъзможни семейни игри, включително всичко гореизредено. 
Наскоро намерих и една моя стара игра, която вече ни си спомням как се казваше (ако не се лъжа ХИП-ХОП), но пожъна голям успех - сноп от разноцветни пръчки, които се хвърлят на маса и които трябва да се вземат от играчите, без да се бутнат останалите клечки.

# 40
  • Мнения: 1 232
играем Не се сърди човече и редим пъзели Grinning

# 41
  • Мнения: 3 835
............................... ХИП-ХОП), но пожъна голям успех - сноп от разноцветни пръчки, които се хвърлят на маса и които трябва да се вземат от играчите, без да се бутнат останалите клечки.
Имам някакъв много бегъл спомен за тази игра, че сме я играли и ние. Сигурно е много интересна, а и полезна същевременно. Вероятно упражнява фината моторика на ръчичките, вниманието и концентрацията. Ама такива простички игри, вече трудно се намират.

# 42
  • Мнения: 2 567
Играем от няколко години всевъзможни семейни игри, включително всичко гореизредено. 
Наскоро намерих и една моя стара игра, която вече ни си спомням как се казваше (ако не се лъжа ХИП-ХОП), но пожъна голям успех - сноп от разноцветни пръчки, които се хвърлят на маса и които трябва да се вземат от играчите, без да се бутнат останалите клечки.

И при нас това е голям хит. Играе го обаче, когато сме на гости при майка ми, защото от там го изрови и там си остана. Редовно като ходим играе на него с братовчедите си. Майка ми и баба ми и те редовно и правят компания в тази игра(щат не щат)  Simple Smile
Ние обаче му викаме "микадо". От малка така го знам...

Общи условия

Активация на акаунт