Топ 10 на най-желаните жени за 2006 г.

  • 4 843
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 284
Ева Лонгория наистина трябваше да е по напред. PeaceА Адриана Лима не ми харесва толкова  newsm78 в тяло си е перфектна, но нещо в лицето й ме дразни...  Thinking
Peace

# 31
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Joy Joy JoyГласувам за Цомбето

# 32
  • Мнения: 1 451
Joy Joy JoyГласувам за Цомбето

 Shocked Shocked Shocked
Явно на Борето мустаките не са свършили работа...

# 33
  • Мнения: 1 517
Joy Joy JoyГласувам за Цомбето

da bo , да не смениш резбата, ей...мъжо те чака, няма да ми разочароваш момчето  Naughty

# 34
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Joy Joy JoyГласувам за Цомбето

da bo , да не смениш резбата, ей...мъжо те чака, няма да ми разочароваш момчето  Naughty

Не бре,ама кат гледам цялото мъжко съсловие тук и налита Joy Joy Joy


Joy Joy JoyГласувам за Цомбето

 Shocked Shocked Shocked
Явно на Борето мустаките не са свършили работа...



Ооооо,страхотна работа вършат Wink,бива си го Борето Laughing

Последна редакция: пн, 13 ное 2006, 19:31 от da_bo

# 35
  • Мнения: 221
аз не бих ги подредила точно така.. бих сложила и Катри-Зита Джоунс  Hug тя ми е голяма любимка  Crazy
особено Натали Портман.. не че не е хубава, но  Thinking

# 36
  • Мнения: 3 478
Тази Maria Menounos (не я знам коя е) адски много ми прилича на Британи Мърфи! Shocked

Amerie - коя е тази?! newsm78



Misty (ei toz kredor pak zabegna), Maria Menounos e tukashna TV vodeshta. Puk tazi Amerie i az ne ia znam koia e.

Inache po temata, hmm, truden izbor, mai bih slojila Adriana na purvo miasto. Ima strahotno tialo.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
ОТ изброените фаворитки са ми Адриана Лима и Чарлийз Терон .

Ева Лонгория хич не ми харесва. Някак безлична физиономия и леко циганска.  Rolling Eyes

# 38
# 39
  • Мнения: 1 517
Моите любимки са Сандра Бълок, Катрин-Зита Джоунс и Николет Шеридан. Ииии...Цомба Гърдева  Hug

# 40
  • Мнения: 10 758
Бе стига бе хора Embarassed

# 41
  • Мнения: 4 473
Сандра Бълок, Катрин-Зита Джоунс

Анкетата не вАжи без тези двете! Crossing Arms Иначе Адриана Лима най-бива. Анджи е класика, всички след нея.

# 42
Eva Longoria, Angelina Jolie. Drugite ne vajat #2gunfire

# 43
  • Мнения: 332
Фаворитките ми са Адриана Лима и Джесика Алба.Жалко че я няма в 10-ката Скарлет Йохансон.

# 44
Много са наистина красивите жени в света. Те продължават да стават все повече. като: Анджелина Джоли,Ева Лонгория,Санда Бълок и мн други.Не бива обаче да пренебрегваме секс-иконите от 60 - 70 години като Мерелин Монро, Одри Хепбърн, доказали се много повече от сегашните жени.Наскоро четох в един вестник класация направена от американско всепризнато списание за най-красивите жени на света от началото на човечеството до сегашния 21 век, в който живеем. Мога да ви кажа, че на първите места не беше нито Катрин Зита Джоунс, нито Памела Андерсън или пък Линдзи Лоън.Напротив-на първо място беше ОДРИ ХЕПБЪРН. Някои от вас ще потърсят нейни снимки в интернет,чернобели предимно и ще си кажат- ,,Абе тая обитачка гледай на кво прилича с тея черните шалвари". Но това далеч не е така. ЛЪЖАТ СЕ И ТО МНОГО! По времето на великата Одри Хепбърн и Мерилин Монро,ако щете и Елизабет Тейлър толкова тонове грим колкото носят сегашните актриси по онова време са били нещо противно и неестествено.На снимките актрисите от 60-те са с красиви лица,изчистени. Те са естесвени, такива каквито можете да ги видите като станат от сън.На филмите и снимките те са със своята естествена красота за разлика от сегашните актриси, които прикриват толкова много недостатъци с разни пудри и тонове грим. Напълно съм убедена, че Одри Хепбърн със право е на първо място. Една естествена и истинска жена!  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт