Движение на българските майки -ВИДИН тема 3

  • 10 468
  • 300
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 502
момичета старата тема се изчерпа ,пускам нова
моя компютър се зарази ,и днес няма да имам  Praynig
ползвам на колегата  неговия ,

старите ни теми :
1/ http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=130207.0
2/http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=122921.0
3/http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=81658.msg1407531#msg1407531
4/http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=74326.msg1284039#msg1284039

# 1
  • Мнения: 2 502
Светле,а с гипскартона какво правиме.Ако трябва да се прекарва,трябва с джипа,4е си е доста голямо пар4е ooooh!


НЯМАМ ВЕЧЕ ДЖИП !!!!!!!!!!!!!!!!!ПРОДАДЕН Е !!!!!!!!!!!!!!!!!!! #Cussing out #Cussing out

но ще си купя по-нова кола , и по-хубава ,и по -лачена ,и по-комфортна ,и по -есктра и всичко по  по най , дано !!!!!!! #Crazy
Зори ,
нещата , които се изнамерила са страхотни , момичета ,какво ще кажете ?
аз купех хартията за пожеленията и почвам да си ги правя ,само да ми върнат моя компютър ,че базата данни  ми е вътре , а хартията е А4 ,което май ме облекчава

Йо ,пънчетата ще ги намеря ,дърводелеца също
какво ще правите в склада до ХЕИ ,че изпуснах нишката ,
кой търсеше сатен ,аз имам много ли трябва
Зори ,ще ти пусна смс ,за нещо да те питам ,имам ти мобилния

Последна редакция: вт, 07 ное 2006, 10:26 от lorys

# 2
  • Мнения: 2 657
Светле на мен ми трябва сатен,по възможност бял,трябва ми за облицовка на една кутия за подарък.Ти предполагам се сещаш за какво иде ре4,за онзи сервиз Rolling Eyes

Гипскартона е дълъг-1.53 и е широк-103см
Като дойдете ще видим дали ще го режем на две или така,а имам и едно по-малко пар4е,но ще преценим кое ще ни свърши най добре работа Peace
Чакам ви,когато дойдете тук сме,мъжо каза,4е без кафе няма да ви пусне да си ходите WinkОсобенно Светла,4е все му бяга по фланговете hahaha

# 3
  • Мнения: 2 653
Да се запиша в темичката и аз.

# 4
  • Мнения: 7 106
да се абонирам и аз за темата и да питам същевременно нещо.

По повод разпечатването на моите кулинарни подвизи, как да стане оформлението на самият лист (Светле идеята ти беше снимката+рецепта, нали) ? Обаче как да стане това  newsm78.
В уърдски документ може да се вмъкне изображение, но не се ли скапва качеството на снимката по този начин. не съм компютърен гении, така че ако някой има някаква идея да казва.
Уж до базара има време, ама моето време пред компютъра е ограничено почти само до обедния сън на Ева, така че ще трябва да започна да правя нещо по въпроса. Повечето от рецептите ми са в разни тефтери и ще трябва да седна да ги набера (но колко рецепти и кои, чакам да изберете) и да ми подскаже някой как да е оформлението.

Светле, някое студио ще се съгласи ли да отпечатва с наша хартия, аз май нямам връзки в тази свера. Иначе за ламинирането ще имам грижата.

Това се сещам да питам на първо време.

# 5
  • Мнения: 2 653
Това за снимката и текста , лесно може да стане в Пейнт-там може да се поставя текст към снимката.
Или ще измисля нещо, но довечера като заспи София.И ще го сложа после тук.

# 6
  • Мнения: 7 106
Аз пробвах в уърд, става, на екран изглежда много добре, обаче незнам как ще е , когато се отпечани.
Фионче, пробвай, когато имаш време и пиши после. Ще изберем най-добрият вариант.

# 7
  • Мнения: 2 657
Писах,писах и ми се загуби поста.... #Cussing out

Ве4е имам направени 11 сърца и 3 звезди,незнамдали ще успея да ушия още някоя,4е ве4е ме болят о4ите.Само да спомена,4е ги шия на ръка,като все едно са тропосани/май така му се казва/,защото нямам машина.

Светле,ще ви счупя главите,а моя мъж колко ви е споменвал hahaha

Мацки,ако имате някакви басми,платове и подобни,които да са подходящи за слу4ая ми кажете.защото с кадифето мисля,4е няма да стане номера за звезди4ки и подобни.Първо 4е трябва да се мине според мен на машина преди да по4на аз да го шия и второ,4е дори и да ги зашия,това както се разпада ще ми иде труда на вятъра и ще се разшият.

# 8
  • Мнения: 2 502
да ви се отчета

ходихме до склада с платовете

Йо купила съм платове за нашите прословути сърца ,
да намерим бронз!!!! но бял !!
видяхме и страхотен лъскав лила сатен ,ще го комбинираме с лила плюш

Диди купи сатен за нейните изненади
Мими напазарува  ваталини за неините дела

Ей , ще стане  старохтен базар
Лошото е,че сме прекалено малко пчелички ,и продукцията няма да е кой-знае колко
Йо , в моя офис ,колегите ми ще ни помогнат за пробива ва пънчетата ,а аз съм намерила лак ,да ги лакираме след това

Зори ,
незная ,аз бях виждала отгоре фото и под него описание  или обратното беше  newsm78
в корел ,не може да не стане ,
а знаеш ли ,че в печатница -ателие е по-удачна идеята да го направим
Диди имаше познат , а и ще попитам на едно място
абе Йо  онези срещу вас с рекламите ,дали няма да се съглясат да ни ти принтнат в/у наша си фотохартия ,да не ги вътрим много ??? newsm78

Днес бяхме в кризисния център
занесохме им обещаните неща играчки + почистващи препарати , но децата спяха и не ги видяхме
и те са разбрали ,че ДБМ Видин е водило децата от домовете на театър ......

# 9
  • Мнения: 2 502
Йо , ако знаеш колко неща съм взела , ама трябва да ти покажа всичко ,събирай цветна опаковъчна хартия също

# 10
  • Мнения: 7 106
Светле, имаш предвид да проявим снимките и да ги залепим върху напечатаната на хартия рецепта ли или аз нещо не схващам замисъла ти? Не е ли по-добре самата снимка да си е проекция върху хартията, както са рецептите в списанията да речем.
Иначе Корел-а нито го имам, нито мога да работя с него за съжаление  Confused.

# 11
  • Мнения: 2 657
Za Geparda goworish nali?Ами ще питам,ама ми кажете за кое и какво става на въпрос-ина4е мисля 4е няма да има проблеми.
Защо не ме викнахте,като ходихте за тези платове?Я ми се обади ако можеш,4е след малко излизам да ходя до вас и за Люби.
Ако можете нарежете с Мими или само ти няколко звезди и сърца или най добре да се видим но аз ще мога 4ак в 4етвъртак,за утре незнам.
Не ми е проблем шиенето,проблем ми е о4ертаването Rolling Eyes

За какво е този бронз?за първи път 4увам за бял 4е имало newsm78

Аз мисля да вземем лак за коса с брокат Wink

# 12
  • Мнения: 2 657
Имам от Гепарда фолио доста пар4ета,ще ни свършат ли работа?
За какво е тази опакова4на хартия?

# 13
  • Мнения: 2 502
Не е ли по-добре самата снимка да си е проекция върху хартията, както са рецептите в списанията да речем.
точно това имам в предвид , и си мисля ,че в печатница ще е най-добре ,какво ще кажете ,това е моето мнение -предложение  newsm78


Йо , фолиото даже е по-удачно Hug трябва за украса ,ще ти кажа като те видя , ще опаковаме кибритени кутиики
сърца  и звезди ще нарисувам и ще опитам от плата да сътворя ,но незнам  newsm78 ако искаш ,да ги изрежа ,а после ти ............ Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 2 502
да уточним

ДАТАТА НА КОЛЕДНИЯ БАЗАР ВЪВ ВИДИН Е 15-16.12.2006 ,НАЛИ ?

Общи условия

Активация на акаунт