губя кураж за моето болно бебе

  • 8 917
  • 120
  •   1
Отговори
Здравейте ,моята Ния  се роди с порок на сърцето ...аортна стеноза предстои ни операция .Проблем има и казват докторите , че е решим.Не знам ,защо но аз съм се предала и не съм силна като повечето майки тук във форумите .Оплаквам по цял ден детето си и се за тази операция мисля как ще мина кога ще мине и дали ще мине Cry

# 1
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Твоето детенце ще се справи! Бъди мила и усмихната, не му предавай отрицателните си емоции! Ние ще сме с теб, пиши ни! На колко е детенцето ти, как минава денят ви.. Споделянето помага. Hug

# 2
  • Мнения: 4 053
мисли само за добрия край,в който вярвам
бъди силна,желая ти много,много щастие и много,
много здраве на малкото бебче и на цялото ви семейство Hug
успех и стискам палци newsm17

# 3
  • Мнения: 61
О миличка,не се отчайвай!Повтаряй си,че всичко ще се оправи,че твоето сладко момиченце ще оздравее!Мисли позитивно и ще видиш,че всичко ще си доиде на мястото.Трябва да си силна и заради нея!Аз ще се моля за вас и вярвам,че всичко ще е наред.Още повече,че имаш уверението и на лекарите.Ще се моля за вас и дано момиченцето ти оздравее и ти носи само щастие!Прегръщам ви и ви пращам цялата си позитивна енергия! Hug

# 4
  • Мнения: 4 447
Стегни се и вярвай, че ще се оправи!
Минала съм по този път (с друго заболяване) и съм убедена в действието на вярата! Това е половината от лечението!
Стискам палци! Hug

# 5
  • Мнения: 481
Мобилизирай се! Не се отпускай и престани да мислиш лоши неща! Радвай се на малкото бебче и използвай всеки миг да си с него, за да има и то кураж да се бори.Мисли само позитивно. Всичко ще се оправи. Ангажирай близките си и те да са около вас. Стискам палци всичко да мине и след време да е само лош спомен.

# 6
  • Мнения: 8 905
Не се предавай! Нямаш право на това!
Сега повече от всякога трябва да си силна.

Аз вярвам, че ще се справиш! Повярвай и ти!

Ние всички  сме с теб!  Hug

# 7
  • Мнения: 380
Това е най лошото което можеш да направиш да изгубиш надежда и вяра .Нали знаеш какво казват хората , че тя последна си отива. Разбирам те напълно  не може да не се притесняваш поне малко , но имай вяра и знай че всичко ще се оправи. Пиши  как се развиват събитията , дано новините са все хубави Желая ви го от все сърце и ще се моля това слънчице да се оправи в най скоро време.Успех и не губи вяра и кураж. newsm51  ura

# 8
  • Мнения: 7 362
               luci777 ,не губи кураж.Много е трудно,но стисни зъби,поплачи,ако трябва,но тайничко и не предавай на беба отрицателни емоции.Вярвай,че всичко ще се оправи и то ще стане така както ти мислиш и както са ти казали лекарите.Миличка,помисли колко мами се борят за здравето на децата си ,каква сила им трябва и почерпи от тяхната.Болката е голяма ,няма измерение,но вярата ти трябва да е по-голяма и по-силна.
               Мила,всички в този форум те подкрепяме в усилията да устоиш в трудния за теб миг и ако имаш нужда пиши тук,ние ще се постараем да ти помогнем с каквото можем.Болката и на нас ни е позната и затова те разбираме повече от хората ,които не са минали и не вървят по този път.
               Поздрави и кураж.  bouquet

# 9
Ния е на 3м чакаме да поотрасне за операцията  ,за сега се справя  на 30.11.2006г сме на преглед и ще преценят как вървят нещата .Благодаря  за куража на всички точно от това имам нужда . Hug

# 10
  • Мнения: 2 327
Не трябва да губиш надежда! Не оплаквай детенце, радвай му се  и му предавай положителни емоции, то има нужда от това. Знам ккакво е да чакаш Операцията... Но вярвам че всичко ще е наред. Прочети колко майчета са минали през това и сега си гледат дечицата спокойно.

# 11
  • Мнения: 3 743
Кураж майче Hug Ния ще се справи с проблемите! Предавай й само позитивна енергия и много обич Peace И пиши като мине прегледа  bouquet

# 12
  • Мнения: 2 242
lusi777, сина ми трябваше да бъде опериран около годинката (не сърчицето, но това няма голямо значение). Знаехме това още от раждането. По ред бюрократични причини операцията се отложи 2 пъти. Оперираха го два месеца и половина по-късно от определеното. Как съм се чувствал знаеш сама. Но тогава все още не бях чувал за този форум и бяхме сами с мама.
Сега дечко става на година и половина. Когато виждам белега не си спомням за тревогите, а гледам как се заличава лека полека... И как с всеки изминал ден като че ли го обикваме все повече и повече.
Не губи кураж! Никой не предполага колко тревоги може да преживее. Те само ни правят по-силни! Всички тук сме с теб!   bouquet

# 13
  • Мнения: 15
luci77, моят син който е вече на 1.7 г. има вродена аортна клапна стеноза, но е в много лека степен. Не трябва да се прави операция, а просто ще бъде под наблюдение до 18 г. възраст (после пълнолетие и никой не може да го задължи) живот и здраве. Предполагам си чела в интернет много статии и материали за това заблоляване и знаеш какви възможности има за операция. Но сега техниката е на такова ниво, така че спокойно, дори да й направят операция това ще бъде по - добре, защото няма да имате проблем след това и ще отглеждаш едно здраво мъниче. В такива моменти е много трудно да намериш сили, но трябва заради детето ти. Всичко ще бъде наред, ще видиш.
ПС Пиши каква точно е аортната стеноза

# 14
  • Мнения: 252
Ами такиви тежки изпитания  ни предлага съдбата  понякога!
И ние  не  може  да  избягаме, трябва да сме силни...

Но  лошото отминава, преодоляваме трудности, които  никога не сме  мислили, че ще  успеем!
Но когато всичко свърши живеем  двойно по-щастливи ...

Имаме си златни дечица!
Гушкай дъщеричката си и й покажи, че  мама е с  нея  и няма  да я  изостави!

Кураж  Hug

Общи условия

Активация на акаунт