От къде мога да купя Хигрометър?

  • 6 785
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Тъй като имам чувството, че въздухът в стаята ни е много сух реших да взема хигрометър, за да измервам влажността, но не знам откъде, в гугъл излиза само конкорд, където са някакви стенни, много красиви за 66 лева!!!
Знаете ли откъде мога да си взема обикновен на по-нормална цена?

# 1
От магазин Конрад. Струва към 30лв. Много съм доволна- дигитален е и  е комбиниран е и със стаен термометър, часовник и аларма

# 2
От магазин Конрад. Струва към 30лв. Много съм доволна- дигитален е и  е комбиниран е и със стаен термометър, часовник и аларма

# 3
  • Мнения: 7 640
виж в ТСМ ите, има много хубави комплекти с бяарометър и термометър и в магазините за сувенири и подаръци, също.

# 4
  • Мнения: 95
А на каква влажност трябва да спят бебетата?имам влагоуловител и го нагласям на 50-60 процента,но дали е нормално?

# 5
  • Мнения: 13 512
виж в ТСМ ите, има много хубави комплекти с бяарометър и термометър и в магазините за сувенири и подаръци, също.
newsm10 Аз имам от ТСМ и съм много доволна

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
А на каква влажност трябва да спят бебетата?имам влагоуловител и го нагласям на 50-60 процента,но дали е нормално?
Off:А откъде да купя влагоуловител? и по-скоро, дали( според вас) ще помогне да намаля влагата, която имаме в спалнята  newsm78, имаме влага и мухъл дори  Sick покрай первазите на прозорците от конденза от дограмата  ooooh!

# 7
  • Мнения: 13 512
Имам телефона на една фирма.която продава влагоуловители.Миналата година си бях купила от тях и бях доволна. Представляват  кутии /различни размери/, в които има торбички с кристалли, а влагата се събира в долната част на кутията. Тел. на фирмата / не знам как се казва/ е:  02/ 9713482 или 0897260731. На мен ми ги изпратиха по куриер до Варна, но вече може да имат офиси и в други градове. На този телефон ще ви дадат информация за продуктите.

# 8
  • Мнения: 87
Много ви благодаря момичета, ще погледна в ТСМ, дано не са много скъпи
 Hug
явно въздуха ни е много сух, защото откакто работи парното шушка се буди по няколко пъти на нощ, носа й е запушен, а аз, когато се събудя ме боли цялата лигавица - от носа до гърлото  Sick.
Някакви идеи как да заместя овлажнителя, че и той доста пари - в техномаркета има един за 219 лв!!!
Слагам мокри кърпи, по цял сушилник мокри дрехи, панички над парното, оставям вратата мъничко отворена, но нищо не помага  ooooh!
като взема този хигрометър ще имам по-точна представа де.

# 9
  • Мнения: 5 282
Пусни търсачка за влагомер, дигитален влагомер, влагометър, психрометър - излизат доста. Някъде прочетох че  има в Практикер. Както и в аптеки или зоомагазини.

Последна редакция: чт, 09 ное 2006, 00:24 от valeria1

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Имам телефона на една фирма.която продава влагоуловители.Миналата година си бях купила от тях и бях доволна. Представляват  кутии /различни размери/, в които има торбички с кристалли, а влагата се събира в долната част на кутията. Тел. на фирмата / не знам как се казва/ е:  02/ 9713482 или 0897260731. На мен ми ги изпратиха по куриер до Варна, но вече може да имат офиси и в други градове. На този телефон ще ви дадат информация за продуктите.
Много благодаря за инфо-то и координатите   bouquet
Ще им се обадя

# 11
  • Мнения: 7 640
чак да вземаш уред да следиш влажността в детската стая- не е нужно, според мен Laughing

# 12
  • Мнения: 87
Цитат
чак да вземаш уред да следиш влажността в детската стая- не е нужно, според мен
Ами то тя не е детска, а е спалнята ни (все още нямаме детска стая) и аз не мислех, че е нужно, миналата зима въобще не съм се сещала за такова нещо, но тая зима щом на мен взе да ми се отразява...
Миналата зима просто слагах една мокра кърпа на парното и като че ли не съм усещала такива проблеми, но сега, както по-рано писах, по зял сушилник мокри дрехи слагам и пак - всяка сутрин от носа до гърлото ми е изсъхнало, без балсам за уста не мога да заспя въобще - пък за малката не знам - посред нощ се буди - носът й е пълен със сополи... казаха ми, че било от сух въздух.

Общи условия

Активация на акаунт