Какво у жената...

  • 4 428
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 155
Хайде сега въпросче - какво първо виждате, че ми е много интересно  newsm78. Въпросът е унисекс.

# 1
  • Мнения: 2 631
Аз не си падам по жени, но ако трябва да я гледам, гледам задника  Mr. Green
Сравнявам го с моя може би...  Joy

# 2
  • Мнения: 1 289
Аз гласувах за Гърдите-от личен опит ( изобщо не страдам от малък бюст) мога да отговоря,че това е нещото...както и дупето...Но да видим какво ще кажат мъжете... newsm78


Даже сега като съм бременна ми е Огромен и само чувам"Машалаааа". Embarassed

# 3
  • Мнения: 1 451
А не може ли всичко едновременно Wink

# 4
  • Мнения: 1 289
А не може ли всичко едновременно Wink



Ша станеш разноглед  #Crazy

# 5
  • Мнения: 2 631
А не може ли всичко едновременно Wink



Ша станеш разноглед  #Crazy

Освен ако не са ти големи очите  Shocked

# 6
  • Мнения: 1 451
Няма да я гледам от 20 см все пак, от няколко метра добре се обхваща цялата Wink

# 7
  • Мнения: 2 495
Дупето, разбира се WinkЛицето е на второ място

# 8
  • Мнения: 5 299
Устните, ръцете, косата...
Дупето и гърдите съвсемне са на 1во място. Wink

# 9
  • Мнения: 1 517
Очите...(мъжки, не женски).

# 10
  • Мнения: 3 268
Лицето,то казва най-много за човека.Ако лицето е добро и човека е добър.Жената нали е човек? Flutter

# 11
  • Мнения: 3 164
Лицето,то казва най-много за човека.Ако лицето е добро и човека е добър.Жената нали е човек? Flutter

 Peace и аз така.после идва детайлното оглеждане Mr. Green

# 12
  • Мнения: 2 309
Комплексно и за мъже и за жени...
При жените гледам целия вид,но най-вече обръщам внимание на ръцете...ако са с надъвкани нокти ми се Sick и край.Или лятно време,като видя неизпилени пети и гаден педикюр Sick

При мъжете,макар да не е по-темата,обръщам голямо внимание на ръцете и петите...Няма нищо по-смешно от натокан пичага с неомити крака и здъвкани до дъгата нокти ooooh! Sick

# 13
  • Мнения: 3 268
Относно детайлното оглеждане-жените го правим ама наистина детайлно.Един мъж може да пропусне нещо,ама жена да пропусне някой недостатък на друга-абсурд! Crazy

# 14
  • Мнения: 8 505
Delta,и аз като теб.Но не само мъжки.Очите са първото нещо,което забелязвам във всеки човек-мъж,жена,дете.

Общи условия

Активация на акаунт