Боен клуб

  • 1 242
  • 21
  •   1
Отговори
http://dnes.dir.bg/2006/11/06/news901434.html

Чашата май вече прелива - и се чудя с какъв акъл си пускате децата в тия коптори?

# 1
  • Мнения: 293
Къде е копторът, не разбрах.

И ако не ги пускаме там - твоето предложение?? Частни учители вкъщи?  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 558
http://dnes.dir.bg/2006/11/06/news901434.html

Чашата май вече прелива - и се чудя с какъв акъл си пускате децата в тия коптори?

А според теб без образование ли да останат?
Циганчетата като не ходят на училище по-добре ли са?
П.П. В никакъв случай не удобрявам инцидента.

# 3
А за хоумскулинг-а да сте чували?
В тия "училища" не се получават знания, а се научават децата на разни "чалъми" - още ли не сте го разбрали или се правите, че не го виждате?

# 4
  • Мнения: 4 998
не е въпроса да се спират от някъде децата, а да им се обръща повече внимание и да живеят в нормална среда, а това кога ще стане не се знае, за съжаление

# 5
  • Мнения: 1 558
А за хоумскулинг-а да сте чували?
В тия "училища" не се получават знания, а се научават децата на разни "чалъми" - още ли не сте го разбрали или се правите, че не го виждате?

Това пък е меко казано несериозно. Колко от хората в България могат да си позволят частен учител за децата и то по всички предмети.
А има и друго - не училището е ударило момичето, а друго дете.......съответно не е проблемът в училището, проблемът е във възпитанието на децата, проблемът е и в родителите, които просто нямат време за децата си, проблемът е в цялото общество.....

# 6
  • Мнения: 239
http://dnes.dir.bg/2006/11/06/news901434.html

Чашата май вече прелива - и се чудя с какъв акъл си пускате децата в тия коптори?

Ами напротив - не е преляла никак даже. Аз за своя Александър си знам решението и го правя - момчето вече тренира с много леки гирички, всяка седмица му водя масажист, който да развива мускулатурата му. Като стане на 6-7 ще го запиша на бокс първо круша, а после след 2-3 годни вече и спарингчета. Да видим кой ще се отваря в училище на малкия ми звяр все пак.

Друг вариант има също. Много родители предпочитат детето им да е кекаво и да е като гей. Тогава се слага охрана и толкоз, но аз не мисля, че това е хубаво. Човек първо трябва да стане мъж, а чак после да си вземе десетина човека за комфорт на душата и да има кой да го пази когато се напие в дискотеката и налети да бие серго станишев.

# 7
  • Мнения: 2 550
А за хоумскулинг-а да сте чували?
В тия "училища" не се получават знания, а се научават децата на разни "чалъми" - още ли не сте го разбрали или се правите, че не го виждате?

Абе...в Бг хоумскулинга е много...широко разпространен, а?
 ooooh!
Ти твоето дете ако искаш го дръж в една стая и не го пускай навън, но не давай акъл как хората да си гледат техните деца.

# 8
Ти подлудя ли...не може децата да не ходят на училище...на мен също не ми е приятно да гледам и слушам за такива случаи, но не може както каза Марчето да си затвориш детето в една стая и да не го пускаш навън за да не го набият...и със joro01 съм съгласна спаринг му е майката нищо че имам момиче

# 9
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Сега си сложете ръка на сърДцата и нека пише този, в чийто клас никога, никой не е удрял никого.

При нас беше на мода да се удряме зверски по главите с всички възможни учебници.
Да си хвърляме чантите от 4-ти етаж...момчетата се биеха всяко междучасие и цомбеха женките...

Номерата обаче вървяха само при определени учители.
Учех в руско училище, та не бяха много.
Който е имал учителка рускиня знае за какво иде реч:)

# 10
  • Мнения: 3 164
мда, Реза, права си Grinning и ние се тупахме.аз веднъж така ударих едно по-слаботелесно момче с чантата в корема, че му призля не на шега Tired но той си го и просеше Wink
Но пък това днешното положение, не се трае Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 3 423
Извинете, ама кой учи в спортно училище?
Още по мое време там изпадаха бъдещите
застрахователи с меки носове и съпругите им
гребкини с твърди глави. В моето училище
нямаше такива инциденти. Бяхме към Комитета
по култура, ваканциите ни бяха по-дълги от
тези в другите училища, връщахме се в класните
стаи отпочинали и жадни само за нови знания.

# 12
  • Мнения: 677
Ми ние основно тва правехме..
И учителката ни по руски беше рускиня и ни спукваше от бой..Като се умореше с ръце,ни подхващаше с показалката..
Цомбенето беше основна дисциплина..
Еееех,спомени..

# 13
  • Мнения: 1 558
Извинете, ама кой учи в спортно училище?


Най-нормални деца си учат там, които обаче имат спортни постижения.

# 14
  • Мнения: 155
Нищо против спарингите и тренировките, обикновено действат много възпитателно, но така мръснишки всички срещу един и то момиче, малко гадно и още повече в училище.Синът ще се справи, той е мъж все пак, но ако се случи на  дъщеря ми ... #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт