Представяне на книга

  • 3 950
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 11 703
Не знам дали темата ми е за този форум,но прецених,че тук е най-удачно да я пусна.В клюкарника може би повече хора ще ми отговорят,но винаги когато там пусна тема някой съвестен модератор ми я мести,а аналогична тема си седи там,ама това е друг въпрос.
Да мина на въпроса си:Родителите ми са поканени на представяне на книга и сега майка ми се чуди носи ли се нещо в смисъл подарък.Според мен-не!Това не е личен празник,но все пак не съм ходила на такова нещо.
Разчитам на Вашите мнения,особено на тези от Вас,които са присъствали на подобно мероприятие!Благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 819
Подарък не, но е хубаво да вземеш един букет.

# 2
  • Мнения: 3 423
Брей, затри се написаното.
Искам да ти кажа, че и без нищо да се отиде,
не е грях. Ако си безумно близък на автора,
може цветя да вземеш. Родителите ти, де.
И зависи къде е представянето. Последно
ходих на представянето на книгата на Ким Катрал,
беше в търговски център, народът се тълпеше,
имаше фенове и по ескалаторите чак,
други чинно си чакаха за автограф и снимка.
Май никой не подари цветя.
Къде е представянето? Близки ли сте с автора?

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ами на мен ми е много приятно, когато ми носят цветя.  Blush
От името на автора говоря, де. Затова, когато ходя и аз на подобни мероприятия на колеги, нося цветя.
Получавала съм и малки, смешни подаръци, но от много близки хора.
Спокойно може да се отиде и без нищо, но друго си е цветенцето.  Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 11 703
Благодаря Ви много за отговорите,бях се отчаяла,че никой няма да отговори!
За цветя не бях се сетила,признавам си без бой  Embarassed,макар самата аз да обожавам да получавам цветя!Може би защото авторът на книгата е мъж.Дали са близки-да близки са с родителите ми. Hug

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И на мъже носят цветя. Баща ми е художник и на изложби го зариват с цветя.   bouquet

# 6
  • Мнения: 1 866
Скоро бях на представянето на книга, на която бях преводачът. Авторът беше мъж, но му занесох един букет. Някак си не си представях да отида без нищо. Иначе го виждах за първи път, въпреки че превеждах книгата му.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт