Повръщане и първи зъби

  • 6 951
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 186
Мами споделе те ми дали може да има връзка повръщането с никненето на зъбче newsm78
Ние сме на 10 месеца и така като гледам май най скоро време ще имаме зъбче-кисели сме,не се пием сутрин и вечер млекцето ....И най-гадното е че повръща когата я храня на обед или следобед-уж е гладна е започва с голям апетит да си хапва и изведнъж само леко да и се погнуси от храната или да и се пригади и връща абсолютно всичко Sick
Дали може да е от пробиване на зъбче Peace
Споделете ми моля ви че направо вече се виждам в чудо с това драйфане-което е 1-2 пъти на ден-тя колкото е слабичка и така като си повръща яденето  този месец май ще се разминем с качване на някое грамче Cry
Посъветвайте ме нещо Praynig

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Съвета ми е да се консултираш с педиатъра на детето.

# 2
  • Мнения: 1 186
Извиках си педиатър вкъщи да я прегледа,доста обстойно я преглежда и слава богу и няма нищо Hug а повръщането май наистина ще излезе от никненето на зъбките Peaceили най-вероятно е непоносимост към някаква храна Peace
благодаря все пак  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 2 160
Ами май е от зъбче.....имах подобен проблем скоро.Малката Не искаше да яде, 1-2 лъжички и край,нито млякото си искаше, нито пюрета, плодови , зел., каши  абе направо бях откачила smile3511. Не яде, не спи, постоянно хленчи,  ужас newsm45. Накрая избиха 2 зъбчета едновременно.  newsm17.Дано при теб да се размине по леко...и по бързо да ви пробие зъбчето smile3525

# 4
  • Мнения: 799
И Маги повръщаше в продължение на 2 седмици и след избиването на зъбите спря. Водих я на доктор, прегледа я обстойно и след като не констатира нищо тревожно й изписа Натриев цитрат - сироп, който се дава 3-4 пъти на ден преди хранене. Уговорката с доктора беше, че ако до 4 дни не се повлияе от сиропа, ще я изпрати на гастроен.... (не знам как се пише  Mr. Green). За щастие цитрата помогна, междувременно зъбите избиха и след спирането му не е повръщала.
Така и не се разбра дали е било от зъбите  newsm78

# 5
  • Мнения: 1 186
Дано наистина да е от зъбите и да минават тия мъки че ми се изтормози глезанката Peace
благодаря ви за споделеното  bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 14 057
При всяко дете е различно, може да е и от зъбките. Мажеш ли и венците с някакво гелче?

# 7
  • София
  • Мнения: 39 739
И аз мисля, че при всяко дете е различно. Например Дияна - не е повръщала, но вдигаше темп. еднократно до 39, т.е. не поддържаше висока темп. Понякога имаше и разстройство.

# 8
  • Мнения: 1 186
При всяко дете е различно, може да е и от зъбките. Мажеш ли и венците с някакво гелче?
Мажа с ДЕНТИНОКС ГЕЛ-ама файда няма Rolling Eyes

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 14 057
При всяко дете е различно, може да е и от зъбките. Мажеш ли и венците с някакво гелче?
Мажа с ДЕНТИНОКС ГЕЛ-ама файда няма Rolling Eyes

А, има файда, аз го пробвах. Купих го за малката, но и на мен на стари години започнаха да ми растат мъдреци и една вечер така болеше, че реших да пробвам. Облекчава наистина за около час.

# 10
  • Мнения: 1 259
Моят син не е повръщал от зъби,само е вдигал температура.Мажи венчетата с Генгигел наистина помага PeaceВече трети месец го мажа и определено действа Peace

# 11
  • Мнения: 6 164
Кристиан в момента прави точно това, което описваш! ooooh!
Долните зъби ги изкара с понижен апетит, но сега горните (като гледам до 2 седмици ще пробие/-ят) - уж гладен, яде, яде и почва да му се повдига на средата на порцията, буквално сякаш ще повърне и това с поне две яденета на ден. Или не го дояжда, или го изяжда (доброволно, аз не насилвам за храна) а след това започва да повръща по малко, по малко...
Снощи като минаха 3.5 часа от кашата, дойде време за вечерното мляко и на третата глътка почна да реве и се скапа да повръща каша... Сякаш се е забавило храносмилането му, за да драйфа 3.5 часа по-късно!  Confused

Сега като те чета се поуспокоявам, но все пак ще го спомена на педито като отидем на консултация.

# 12
  • Мнения: 6 164
При всяко дете е различно, може да е и от зъбките. Мажеш ли и венците с някакво гелче?
Мажа с ДЕНТИНОКС ГЕЛ-ама файда няма Rolling Eyes

Файдата при всички облекчаващи гелове за зъби е краткотрайна - успокояват се за 10-15 мин, колкото да заспи, ако от зъби например не може, а е кисел/а и му/й се спи. Не очаквай някакви чудеса. Затова аз редувам Дентинокс и Хамомил! През останалото време се играе театър.. Confused
Вечер ако не може да заспи в най-тежките случаи може да даваш Панадол, но не повече от 3 поредни дни! Naughty

# 13
  • Мнения: 6 461
Моите деца не са повръщали от зъбки .Но при всяко дете е индивидуално.
Геловете облекчават венеца до някакво положение.

Общи условия

Активация на акаунт