Какви продукти за коса ползвате момичета?

  • 3 866
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 163
Здравейте мами,
От скоро по повод на сватбата ми Simple Smile))  моята фризьорка ме направи на кичури, като както установих по-късно ги е обезцветила. След сватбата аз ги потъмних малко с боя на Garnier. По принцип косата ми е с мазни корени и сухи краища. Сега след това третиране коста ми стана в краищата още по-суха, а по принцип използвах преди шампоани за обем ама сега направо не мога да се среша. Бихте ли сподели как поддържате вашите коси, с какви марки и бабини рецепти?!:)) Освен това от както стана и студено срахотно се наелектрезира Sad(

# 1
  • Мнения: 1 986
  Аз също съм на кичури и продуктите,които ползвам са: матиращ шампоан,такъв балсам/ползвам го на 3-4 измивания-за поддържане на цвета/, пяна за коса и кристали.В месеца 1-2 пъти си правя маска на косата Peace

# 2
  • Мнения: 3 453
Има доста теми за грижата за косата пиши в търсачката Peace

# 3
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Аз позлвам в момента шампоан на Клоран за суха коса с масло от манго и кристалите на БиоФарма заради сешоара. Боядисвам се с Велла. Чат-пат и правя маски - ама не домашни нещо не се виждам да дремя 2 часа със зехтин на косата Thinking
Ама моята коса по принцип не е проблемна и се държи като добро момиче Blush  Whistling

# 4
  • Мнения: 35 892
кристали на Биофарма и подходящ балсам без изплакване - това трябва да добавиш към шампоана и обичайния балсам или маска

# 5
  • Мнения: 509
Доверявам се единствено на продуктите на Kerastase.

# 6
  • Мнения: 870
  Аз също съм на кичури и продуктите,които ползвам са: матиращ шампоан,такъв балсам/ползвам го на 3-4 измивания-за поддържане на цвета/, пяна за коса и кристали.В месеца 1-2 пъти си правя маска на косата Peace

Би ли споделила каква марка матиращ шампоан и балсам ползваш, аз имам шампоан на Jalyd, но балсам нямат...

# 7
  • Мнения: 2 936
desinikoq аз бях също на кичури,после се потъмних...
използвам шампоан,балсам и маска които се водят нещо като матиращи,но те са ми донесени от чужбина..,а иначе пяна за коса на Лонда-нормална фиксация,кристали слагам 1-2 пъти в месеца и крем за пресата на Лореал-Текни арт от професионалната серия...за 1 месец косата вече не ми се оплита Peace

# 8
  • Мнения: 661
Използвам шампоан и балсам на L'OREAL (ELSEVE Anti-casse)

А след като си измия и подсуша косата в краищата и нанасям течни кристали на BioPharma

# 9
  • Мнения: 2 849
За сухи краища използвам -кристали за коса .За подхранване при миене - редувам маска от готовите и регенериращ балсам .

# 10
  • Мнения: 2 407
Ползвам шампоан нба Фитовал, защото ми пада косата, маска с маслини на Ейвън,кристали за коса и балсам на Херген- води се професионален.

# 11
  • Мнения: 743
Аз използвам шампоан NIVEA и един пръскащ се балсам GLIS CUR. Много съм доволна.

# 12
  • Мнения: 1 288
много съм доволна от продуктите на пантен. косата ми става жива и плътна. преди харесвах dove, но много бързо ми се омазняват корените. винаги ползвам шампоан и балсан. рядко слагам маски.
купувах и скъпи шампоани на клоран и съм много разочарована.

# 13
  • Мнения: 78
Този пръскащия и аз го ползвам (Gliss Kur 19).Супер е! Перли-задължително,защото все си изправям косата със сешоар.

В най-най-гадните моменти от живота на косата ми съм използвала ампулите на Виши против косопад-доволна бях...И мога цяла нощ да хваля Керастас. Не съм пробвала шампоо-то на Фито,а в друга темичка мн му се възхищаваха...така че мисля да си взема..

# 14
  • Мнения: 372
Гледам да използвам хубав шампоан и винаги слагам балсам и/или маска... Клоран и Елсев в момента. А от натуралните продукти - зехтин, лайка, мед. Отдавна обаче се чудя какво точно се влага в названието "професионална серия" и "професионални продукти"...  Thinking Вярно, че има L'Oreal-Professionnelle и L'Oreal - Elseve, но това значи ли, че първите са по-"професионални" (?), само защото се разпространяват чрез фризьорските салони, а не в аптеките или в козметичните магазини? Опитвала съм и от двете серии на ЛОреал, но не бих казала, че разликата е космическа, въпреки названието на първата серия... Другите продукти, които също наричате професионални, съдържат подобен термин в името си или просто ги продават само фризьорите?! Виши не са медицинска козметика, но умишленото им разпространение само чрез  аптеките, води до масово убеждение, че това е мед. козметика... Ами в такъв случай Орифлейм и Ейвън, които също се разпространяват по специален начин, да ги наричаме ли професионални?! Joy 

Общи условия

Активация на акаунт