Радост,която стопля сърцето ми

  • 1 088
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 481
Привет на всички бъдещи и настоящи мами.Бременна съм в 12гестационна седмица и 2дни....,.преди две седмици бях  на преглед  и бяхме само 2,50мм.. Simple Smileа днес вече сме 7,80мм и си имаме краченца и ръчички,с които вече махаме усърдно,сърчицето тупка силно,гръбначето ни е започнало да се оформя..всичко е толкова прекрасно,когато видиш това мърдащо същество....на всекиго го пожелавам!!Просто реших да споделя радостта си,някой ако иска също би могъл да напише как протича бременността..ще се радвам да прочета и други ваши радости.Целувки!!!  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 498
Честито!Леко бременеене и здрав бебок на финала!

# 2
  • Мнения: 1 986
Честито  bouquetРазбирам напълно твоята радост и еуфория-чувството да виждаш това мъничко човече как расте с всеки изминал ден,е неописуемо Heart Eyes Аз имах много лека бременност/и все още имам,въпреки че мъничко остана да й се наслаждавам Wink /-никакво гадене,повръщане,непоносимост към дадени храни или предпочитания към други,не качих много килограми,бях и все още съм спокойна и щастлива-мисля,че голяма роля за това ми състояние изигра и положителната ми нагласа към промените,случващи се с тялото ми;не се страхувах и все още не се страхувам от раждането,не мисля за лоши неща PeaceНаслаждавай се на всеки миг,тъй като е неповторим и наситен с много емоции и усещания,ще видиш PeaceПожелавам ти лека и безпроблемна бременност Hug

# 3
  • Мнения: 1 183
Привет на всички бъдещи и настоящи мами.Бременна съм в 12гестационна седмица и 2дни....,.преди две седмици бях  на преглед  и бяхме само 2,50мм.. Simple Smileа днес вече сме 7,80мм и си имаме краченца и ръчички,с които вече махаме усърдно,сърчицето тупка силно,гръбначето ни е започнало да се оформя..всичко е толкова прекрасно,когато видиш това мърдащо същество....на всекиго го пожелавам!!Просто реших да споделя радостта си,някой ако иска също би могъл да напише как протича бременността..ще се радвам да прочета и други ваши радости.Целувки!!!  bouquet
Здравей миличка,много се радвам и ти честитя искренно   bouquet,и при мен беше така радоста  наистина е неуписуема  Grinning,като започне да шава все по силно ще видиш наистина ,че това е страхотно чувство.Пожелавам ти лека бременост и накрая едно прекрасно бебче  Peace

# 4
  • Мнения: 481
SOPHI  благодаря ти миличка за хубавите пожелания.Въпреки че аз искам да бъда като теб(да не мисля за лоши неща),но все се притеснявам...надявам се да отшуми с времето,когато започна да усещам неговите движения:)
 

# 5
  • Мнения: 6 461
Привет на всички бъдещи и настоящи мами.Бременна съм в 12гестационна седмица и 2дни................................:
Честито   bouquet
Много се радвам за теб и това което ти се случва . Simple Smile
Леко бременеене Hug

# 6
  • Мнения: 2 309
Милата Hugдано да ти е лека бременността и раждането, наистина ме разнежи кога и аз така се вълнувах, кога се роди, кога вече е на 7 месеца, времето лети,хубаво е, че се радваш на такива мигове Hug

# 7
  • Мнения: 592
И аз се включвам с пожелания за лека бременност и да ти кажа, че от тук насетни радоста ще расте заедно с корема, а после заедно и с бебчо. ДА СИ МАЙКА Е НАЙ-ПРЕКРАСНОТО НЕЩО НА СВЕТА!. Ники е вече на една година, а аз още не мога да и се нарадвам и става все "по-зле" - дано тези емоции те съпровеждат винаги... Hug

# 8
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Честито!  bouquet
Наистина е страхотно ,като видиш мъничкото  човече с тупкащо сърчице ,което живее в теб!Чувстваш се доволна и щастлива ,когато го усетиш да мърда!Момента пък ,в който го гушнеш за първи път е невероятен! Радвай се , да си мама е дар !
Безпроблемна бременност ти пожелавам и леко раждане на прекрасно бебе! Hug

# 9
  • Мнения: 45
Честита радост!   bouquet Бъди здрава и леко бременеене!Това е само началото на хубавите емоции!  Grinning

# 10
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
ЧЕСТИТО! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЛЕКА БРЕМЕННОСТ, МНОГО ПОЗИТИВНА И СЛЪНЧЕВА!
И на мен ми стана мило, когато видях бебчето си на видеозона - първият път беше няколко мм, втория път с татито му видяхме тупкащото сърчице - малка мигаща лампичка, и риткащите крачета. После сме го виждали още 3 пъти. Това са толкова хубави неща: да разбереш, че носиш живот под сърцето си, после да усетиш ритничетата му...
Пожелавам ти много щастлива бременност!!!

# 11
  • Мнения: 300
Честито и от мен! newsm51
Лека и безпроблемна бременност.

# 12
  • Мнения: 1 288
чистито! пожелавам ти лека и безпроблемнна бременност и да гушнеш едно сладко бебче, когато му дойде времето! толкова е хубаво....  bouquet

# 13
  • Мнения: 3 089
честито!
май ще си майска мама. ако етака, заповядай при нас тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=137880.200

# 14
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Честито!
Пожелавам ти леко бременеене и винаги топло сърце!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт