Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Хей, някой пробвал ли е нещо от новите серии на Бронли "Лале" и "Стрелиция"? Аз ги разгледах и много ми харесаха и мисля да си взема няколко продукта. Ако някой ги е пробвал моля да сподели мнение:) В момента ползвам техните сапуни и лосион и съм направо възхитена;)
Цитирай

Лалето ме грабна като аромат и съм се замислила Smile
Цитирай

В.Търново

Така ли newsm78,не знаех,че има нови продукти-аз съм голям фен на Орхидеята,но Лалето звучи примамливо...
  Благодаря за информацията  bouquet
Цитирай

Какви точно продукти имат  Thinking  И какви са горе-долу цените  Whistling
Цитирай

Ами спомням си че имаше лосион, парфюм, овлажняващ сапун , крем за ръце и нокти и друго не се сещам, но сега проверих в мрежата и видях пълните колекции имат нови продукти- почистващ гел за лице, скраб за тяло и гел за вана анти стрес - много примамливи неща са добавили към колекцията Party
Цитирай

И на мен Лалето много ми хареса. Peace
Цитирай
Ами спомням си че имаше лосион, парфюм, овлажняващ сапун , крем за ръце и нокти и друго не се сещам, но сега проверих в мрежата и видях пълните колекции имат нови продукти- почистващ гел за лице, скраб за тяло и гел за вана анти стрес - много примамливи неща са добавили към колекцията Party

Аз лично съм очарована от Стрелицията като аромат. Вчера бях в Бонжур на Славейков и разгледах продуктите. Има голямо разнообразие, но парфюма е напрааааво страхотен...ммм...... Сега съм решила да си взема и скраба за тяло.  Flutter
Цитирай

софия

ne sam gi cuvala ili pone ne moga da se setia kak izglegdat kak tocno se kazva
Цитирай

Бургас

Така ли newsm78,не знаех,че има нови продукти-аз съм голям фен на Орхидеята,но Лалето звучи примамливо...
  Благодаря за информацията  bouquet
И аз като че най-много харесвам орхидеята, но не точно "Орхидея", а нещо ... тоалетна вода "Азия" май беше  Thinking. Сравнително трайни са, ама като че всички ми идват една идея по-сладникави и тежки ... чудя им се още  Rolling Eyes
Цитирай

ау, на този свят имало козметика за тяло, която още не съм пробвала  Wink ще взема да ги пробвам, ароматът траен ли е?
Цитирай

Аз  също съм много  доволна   от Bronnley  Orchid  with almond oil and shea butter   зимата   съм с него  bouquet
Цитирай
ау, на този свят имало козметика за тяло, която още не съм пробвала  Wink ще взема да ги пробвам, ароматът траен ли е?

Аз си взех парфюм, лосион, сапун и крем за ръце "Стрелиция" и ароматът ме следва навсякъде,  направо е невероятен. Много са трайни продуктите и в аптеката ми казаха, че по-дълготраен и цялостен аромат се постига с натрупване т.е. няколко продукта. Love
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.