тест за бащинство

  • 2 229
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
здравейте на всички куражлии в този форум!
опитах се да поровя за малко информация по темата за бащинство, но не ми стана много ясно.
налага ми се да направя тест за бащинство. имате ли информация за различни варианти за такова тестване и цена?
целта на теста няма да е да се предавяват някакви претенции, просто искам да съм сигурна.
много ще съм благодарна за мнения  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 655
За кой от двата питаш?
За кръвно-групов или ДНК?
И бащата трябва да участва, не знам как ще го убедиш и какво ще му кажеш?

# 2
  • Мнения: 818
Не съм много сигурна,но в ББ3 казаха, че е към 600лв.

# 3
  • Мнения: 35
ами питам за вариант кръвен тест май newsm78, а тато ще участва без проблем, желанието за проверка е от двете страни Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 327
Те и двата теста са кръвни.
Този за кръвните групи можеш и сама да го направиш ако знаеш кръвните групи на детето, бащата и твоята. Т.е. там си има правила за онаследяване и съвсем спокойно можеш да си ги прочетеш по интернет дори ако искаш. Би трябвало твоята група и тази на бебето да я знаеш от раждането, така че остав само таткото да даде кръв, което е около 12 лева. Но ако се гледат само кръвните групи единствено може да има гаранция, ако има несъвместимост на групите.
ДНК теста е този, който със сигурност определя бащинство.

# 5
  • Мнения: 35
  bouquet благодаря ти, и аз така си мислех но не бях сигурна. а къде мога да проверя за кръвна група? можеш ли да ме насочиш, моля те Praynig

# 6
  • Мнения: 2 327
Да провериш за наследяването ли?
тук можеш д … 76;иш

А за изследванията - във всяка медицинска лаборатория могат да го направят.

# 7
  • Мнения: 35
много ти благодаря, ще проверя  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт