Момичета имам прблем помогнете

  • 1 077
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 382
Здравейте момичета!Искам да споделя с вас моя проблем и дано се намери някой който да знае отговора.Трябваше да ми дойде на 11.11.,а вчера ми протече едно такова ръждиво.В началото течеше леко,но после се засили и така на моменти по-силно на моменти по-слабо е днес.Смътно си спомням,че преди 10г. когато забременях получих същото,но мисля,че беше след закъснението на М.Тогава се оказа,че съм имала две плодни сакчета,но едното било празно,а другото оплодено.В паника съм,защото тук за да отида на доктор трябва да си запиша час,а той ще е най-рано след две седмици.Благодаря Ви

# 1
  • Мнения: 2 120
Ако искаш детето подреждаш така нещата си, че да имаш време за лежане до срещата с лекар. Това в случай, че неправилно си определила деня за лелка.
Имаш и опцията да е зацапване от импантация. Изчакай още няколко дни и ако не дойде истински М., знаеш какво е.
Успех.

# 2
  • Мнения: 382
Много благодаря Дара,но ме тревожи това,че се засилва,а продължава да е ръждиво Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 2 825
vnr, ако имаш съмнения за бременност, по-добре върви на лекар. В спешното не би трябвало да те върнат, измисли си, ако трябва, някакви болки, но поне направи опит да се видиш по рано с лекар. Ако не стане, лежиш, молиш се (и ние с теб) и чакаш срещата. Яж цитрусови плодове, повече лимони и витамин Ц. Дано се оправят нещата и да има хубава новина. Стискам ти палци  Peace

# 4
  • Мнения: 382
Благодаря Клара

# 5
  • Мнения: 2 825

Пиши после какво е станало, какво е казал док.

# 6
  • Мнения: 382
ОК. ако до довечера не ми текне нормално утре ще се обадя да си запазя час.Мерси

# 7
  • Мнения: 2 825
ОК. ако до довечера не ми текне нормално утре ще се обадя да си запазя час.Мерси

Сега прочетох в другата тема, че имаш съсиреци  newsm78 Ако е така, по-добре не се надявай много и все пак късмет.

# 8
  • Мнения: 9 063
А тест правила ли си  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 9 095
ммм, не е задължително да е бременност, но ако е това- спокойно, без нерви, нали знаеш Peace, на мен ми се е случвало от хапчета и от настинка така че, не се притеснявай преди да отидеш на лекар и всичко да се изясни и кажи какво е станало Peace

# 10
  • Мнения: 6 461
vnr, ако имаш съмнения за бременност, по-добре върви на лекар. В спешното не би трябвало да те върнат, измисли си, ако трябва, някакви болки, но поне направи опит да се видиш по рано с лекар. Ако не стане, лежиш, молиш се (и ние с теб) и чакаш срещата. Яж цитрусови плодове, повече лимони и витамин Ц. Дано се оправят нещата и да има хубава новина. Стискам ти палци  Peace
Само така  Peace
Дано всичко да е на ред .

# 11
  • Мнения: 502
А тест правила ли си  Rolling Eyes
и аз това щях да питам.

# 12
  • Мнения: 382
Здравейте момичета!Снощи си текна нормално,червена кръв.Аз мисля,че е от противозачатъчните дето ги взимах преди време.Сега всичко е ОК.Надявам се да съм довре и да стана пак мама.Благодаря на всички за добрите думи.Радвам се,че Ви има и,че с такъв ентусиазъм помагате.ЦЕЛУВА ВИ  love001

Общи условия

Активация на акаунт