Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

там, където ми харесва

Дъщеричката ни навършва 6 годинки и искаме да празнуваме с нейните приятелчета, само по детски. Моля, някой ако има информация за аниматори за детско парти в ПЛОВДИВ да ми даде координати или мнения за тях, благодаря
Цитирай

Magrathea

http://www.tonbonbon.com/

За подробности, пиши на Каспър
Цитирай

Plovdiv

Препоръчвам ти Детски Парти Център Тон Бонбон. Направихме там РД на дъщеря ми и съм много доволна. Поля, благодаря ти още веднъж  bouquet
Децата бяха от различни възрасти, но за всички имаше забавление Very Happy Имат една много добра аниматорка за детска дискотека. Момиченцата между 5 и 8 години се скъсаха от танци Very Happy Могат да ги облекат с костюми, перуки, грим..
Можеш да се обадиш на  на 625 900 или 0887 76 70 54 и да говориш с Поля.
Дано съм ти била полезна Very Happy
Цитирай

гр. Пловдив

Здрасти,
Виждам че вече са ме препоръчали. Smile
Благодаря!

Да допълня - парти правя не само в центъра, но и на всяко избрано от теб място - заведение, детска градина, къща. Без значение, само ни дай децата.
Цитирай

там, където ми харесва

Благодаря ти ,Поля
Все още  не мога да реша дали да празнуваме в училището на дъщеря ми( в случая частно училище Дружба) или в Ексилсиор. Ще се опитам утре да дойда на място в центъра , за да поговорим, само искам да знам дали имам още време за уточняване и решение, като се има предвид че рожд. ден ще го празнуваме с децата на 17.10 ( петък) , следобед. В случай че нямам възможност да дойда на място, ще се обадя на посочените телефони, но задължително искам купона да е вас. Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.