Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Мами, дали все още има оказиони за детски дрешки или им спряха вноса окончателно ?
Цитирай

София - Надежда 2

Има детски дрешки в магазина за втора употреба "Мечо Пух" на ул. "Цар Симеон". Миналата седмица ходихме там и освен колички, столчета, играчки и т.н. има и много дрешки, завивки, обувчици. Ще проверя точно на кой номер се намираше, но беше към края на улицата, т.е. към Захарна фабрика или който квартал се води там.
Цитирай

София

Оказион за бебешки и детски стоки и дрехи за бременни
Колички, столчета, кошници, музикални играчки, запазени детски дрешки и дрехи за бременни.
кв. "Света Троица", ул. "Цар Симеон" бл.313
тел. 02/929 77 28, GSM 0888 34 55 51

Тъкмо сутринта го поствах в един друг форум. Не съм влизала обаче, незнам какво предлагат, наскоро минах покрай него и запомних че има там.
Цитирай

София - Надежда 2

Точно за същия говорех и аз!  Peace
Цитирай

София

Чест посетител съм в оказиана в Св. Троица.Казва се BANDIDO и има много неща, включително и дрешки, попадала съм даже и на нещо като сайт на този оказион с много снимки , но не го помня Crying or Very sad
Цитирай

София

влизала съм,понякога има дрешки е етикетите:)
Цитирай

София

Има един в Слатина,до пазара в бл.18,но незнам подробности.
Цитирай

3 метра над небето

Чест посетител съм в оказиана в Св. Троица.Казва се BANDIDO и има много неща, включително и дрешки, попадала съм даже и на нещо като сайт на този оказион с много снимки , но не го помня Crying or Very sad

незнам дали е същия но ми се видяхах доста скъпи нещата за 2 ръка newsm78 #Crazy
Цитирай

Каква е разликата дали ще купиш дрешки от магазин-оказион или от обикновен магазин за дрехи втора употреба?  newsm78
Цитирай

София

Ако търсите дрешки 2 употреба - има един колям магазин Берлин на Ломско Шосе (не знам обаче тояно номера) над магазина за мебели. Там има хубави дрешки - сума ти сме й взимали за вкъщи по 2-3 лева - много здрави и удобни
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.