Чувствате ли се "красива"?

  • 3 380
  • 97
  •   1
Отговори

Анкета

Чувствате ли се "красива"?

Опции:

  • Мнения: 3 611
Та това е въпросът.  Wink
Щото едно е да си красива, друго е да се чувстваш така  Flutter

# 1
  • Мнения: 3 334
опция 3 Peace
Понякога дори и да ми казват,че е така,аз ако не съм в настроение не се чуствам красива Wink
Пример ако отида на фризьор и не ми направи прическа по мое желание #Cussing out,или не успея да си сложа очната линия равномерно и т.н.

# 2
  • Мнения: 5 393
Аз съм красива и се чувствам такава Mr. Green bowuu(освен рано сутрин след късно лягане и алкохол) Tired

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Понякога се чувствам, понякога - не. В красиви и слънчеви дни като днешния, с любима дреха...се усещам красиво. В кривите си дни разчитам само на вътрешната си красота  Mr. Green

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Да.....аз се чувствам красива......

 Такава мантра действа  много   Flutter "аз съм красива, аз съм красива"

# 5
  • Мнения: 2 891
Много даже  newsm03 , но стана така след като се върнах на работа. По време на майчинстовто си мислех, че съм сред най - невзрачните  Cry

# 6
  • Мнения: 3 268
Преди няколко години се чувствах красива.И за календар са ме снимали,и за списание.Ех....младост!Сега се чувствам чаровна жена,която все още става Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 2 162
Аз не напоследък CryМай ме хваща кризата на 30-те.

# 8
  • Мнения: 517
ееее приложете снимки де;)))

# 9
  • Мнения: 730
И аз се чувствам красива и желана:blush:

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Понякога - зависи от много неща. Когато съм ядосана всички казват, че съм много красива - аз обаче не се чувствам така. Като цяло усещането ми за красота зависи от душевното ми състояние. Ако трябва да съм честна, мисля, че красотата ми е породена по-скоро от излъчването ми, отколкото от съвършени пропорции и форми  Crazy, както и от усвояването на умения да прикривам несъвършенствата си по един или друг начин. И аз започнах да се смятам за красива, когато започнах работа. Преди това винаги съм се смятала за, меко казано, НЕкрасива. Странно, защото сравнявайки снимки, почти не забелязвам разлика  newsm78 Вероятно причината е в постигането на хармония със себе си  Thinking

# 11
  • Мнения: 912
Много даже  newsm03 , но стана така след като се върнах на работа. По време на майчинстовто си мислех, че съм сред най - невзрачните  Cry
И аз точно така, и повечето пъти когато не се чувствам красива, и като се обграждам с красиви хора (външно и душевно), това ме амбицира повече да работя върху себе си Peace Blush

# 12
  • Мнения: 35 891
да, обикновено се чувствам така Simple Smile

# 13
  • Мнения: 78
чувствам се красива,но винаги ми се иска повече...
за жалост дрехите наистина мн ми влияят на самочувствието...

# 14
  • София
  • Мнения: 5 289
На моменти се харесвам,друг път не,зависи може би от настроението ми.Ако съм по-слаба определено ще се харесвам винаги Thinking.

Общи условия

Активация на акаунт