Спорт

  • 1 111
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 424
Момичета,може ли само със спорт и упражнения да се намалят см на обиколките без диета ? Само с разумно хапване и усилени тренировки да смъкна 3-4см примерно от ханша?  Thinking

# 1
  • Мнения: 10 983
Може, даже е желателно да действаш така, а не да гладуваш  Hug
Зависи какво разбираш под разумно хранене.

# 2
  • Мнения: 39
Според мен би трябвало да може, но и с много мъничко диета сигурно ще е по-добре

# 3
  • Мнения: 2 407
Ограничаване на папнето, без хляб.

# 4
  • София
  • Мнения: 35 817
Момичета,може ли само със спорт и упражнения да се намалят см на обиколките без диета ? Само с разумно хапване и усилени тренировки да смъкна 3-4см примерно от ханша?  Thinking

Зависи от тренировката и как се прави.
Ако е аеробна и по интензивна - може.
Преди тренировка нетрябва да се храниш.

# 5
  • Мнения: 9 063
По принцип не е нужно да гладуваш или да си на диета.
Важното е да се храниш здравословно - повече вода, малко хляб, повече зеленчуци и плодове, минимум сладко...и т.н.

# 6
  • Мнения: 1 424
Имах предвид умерена диета,на която не се тъпча,но избягвам мазно и сладко+спорт За тази комбинация се чудя, като ми се ще най-вече да топя см  Mr. Green
Взех да се замислям дали да не приложа този вариан при последнити 4-5 излишни кг  Thinking Ще видя.... Rolling Eyes колко е лошо да си дебела,все диети и гимнастики са ми в главата

# 7
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
По принцип - да.
Но за последните (както ти пишеш) 4-5 кг. може би ще трябва по-стриктен режим.
Последните кг. са свалят най-трудно.

# 8
  • Мнения: 5 362
Ами само 3-4 см може само със спорт да се смъкнат.Но е хубаво спортът да е комбиниран с някакъв хранит.режим.
Виж тази страничка.Има интересни неща.
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=17&id=3851

# 9
  • Мнения: 4 371
Ох, не знам.
Купих си степер, гирички и се бъхтя почти всяка вечер по половин час. Ефект няма, да не говорим, че такъв голям корем не съм имала и като бременна в пети месец Shocked

# 10
  • Мнения: 2 897
Права е Василиса  bouquet-Последните килца се свалят най-трудно Peace
Пробвай с НВД за значително дълъг период и по-интензивен спорт,аеробни упражнения,мисля,че ще има ефект Thinking

Ох, не знам.
Купих си степер, гирички и се бъхтя почти всяка вечер по половин час. Ефект няма, да не говорим, че такъв голям корем не съм имала и като бременна в пети месец Shocked

Дуци,сигурно аз съм за очила с голям диоптър newsm78 ама не видях корем като за пети месец Heart Eyes

# 11
  • MUC
  • Мнения: 297
Аз съм фенка на тъй наречената "страхотна диета" (ако пуснеш в търсачката тук, няма начин да не я изкара). Свалих точно колкото исках, включително последните няколко килца. Вярно, работата ми беше свързана с повечко физическо натоварване и много движение и това помогна. Карах и по малко колело, но ходех с него на лекции, та не е било повече от половин час на ден.

Но с тази диета не съм гладувала (аз на глад не държа хич), чувствах се страхотно жизнена и наистина постигнах желания ефект. Променя ти хранителните навици почти без да се усетиш. Комбинацията със спорт би била идеална.

# 12
  • Мнения: 900
Като дългогодишно спортуваща мога да спотеля от собствен опит, че за да очакваш отслабващи резултати само спорт без хранителен режим няма да ти помогнат. Wink
Не говоря за някакви изтощтителни диети , а за режим беден на мазнини,богат на протеини,умерен до ограничен прием на въглехидрати.Важното е да не гладуваш и да се храниш ритмично между 4 и 6 пъти дневно.  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 316
Комбинация му е майката... jumpPeople Angel
Поне ограничи малко приема на въглехидрати. Прави са мамите, които те съветват да започнеш една НВД - ефекта ще е траен Peace

Общи условия

Активация на акаунт