Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора
Momi4eta,zdraveite!Iskam da popitam ima li pri was slu4ai beb4o da si plezi ezika.Ne e neprekasnato, no e ot kakto se e rodila.Sega e na 11 meseca i ima 2 zaba.Niama li da se izkriviat?
Цитирай

Берковица

1. нормално е да има само два зъба има деца на които зъбите излизат доста късно
2.нормално е да се плези и моя син го правеше
3. темата НЕ Е за този форум
4. моля те пиши на кирилица, така повече хора ще прочетат това, което искаш да кажеш.
Цитирай

Мелбърн, Австралия

Това с плезенето на езика е период, ние няколко пъти минаваме вече през него  Peace
Цитирай

София

4. моля те пиши на кирилица, така повече хора ще прочетат това, което искаш да кажеш.

Много пък си важна #2gunfire
Цитирай
1. нормално е да има само две зъбчета
2. нормално е и да се плези

сигурно венеца го сърби и с езиче му е най-лесно да се почеше  Peace
Цитирай

Берковица

Много пък си важна #2gunfire

Ти пък какво се ежиш??? Отговорила съм на въпроса на момичето, казала съм, че темата не беше за форум "Деца с увреждания и хронични заболявания" и съм казала да пише на кирилица, първо защото повече хора ще я четат и второ, защото е против правилата на форума! Та не разбрах всичко това теб какво те засяга? Ако търсиш с кой да се заядеш знай, че това е форум за взаимопомощ а не за караници и изливане на отрицателни емоции и агресия! Моля ако имаш още някой стрелящ емотикон за мен ... изпрати ми го на лични! Хайде със здраве!
Цитирай

София

1. нормално е да има само две зъбчета
2. нормално е и да се плези

сигурно венеца го сърби и с езиче му е най-лесно да се почеше  Peace

Ами,да WinkНе се притеснявай Peace
Цитирай

Мисля ,че няма зя какво да се притесняваш.Нормално е. Peace
Цитирай

София

Валентинка също се плези,но мисля,че е нормално
Цитирай

София

Сина на една приятелка правеше така към възрастта на твоето дете - майка му се беше ошашкала, а беше просто период. Като научат нещо ново го правят постоянно до следващото ново нещо! Wink
Цитирай

No tia go pravi ot kakto e rodena.Neka vse pak napraviat izsledvane za tvoe uspokoenie.
Цитирай

Берковица

No tia go pravi ot kakto e rodena.Neka vse pak napraviat izsledvane za tvoe uspokoenie.

И какво изследване да направят според теб?
Цитирай

София

Сподели си притесненията с педито и той/тя ако презени ще те насочи към изследвания и пр. И споко - всичко е наред, но майките се чустваме длъжни да се вманиачаваме в децата си  Hug Love
Цитирай

Montreal, Quebec, Canada

"По-добре да мълчиш и да те вземат за глупак, отколкото да си отвориш устата и да убедиш другите в това" - мое верую. Ако някой се припознае, по-добре да си затрае   bouquet

За езичето: правилно си се ориентирала да питаш и в други теми ... съгласно писанията ти се надявам да няма нищо притеснително ... просто накарай JP-то да те насочи към различни специалисти ...

PS Аз също не бих мирясал, докато не разбера каква е причината ... а съм само един прост Тати
Цитирай

Плевен

Мисля ,че няма зя какво да се притесняваш.Нормално е. Peace
И Божидар започна да се плези, откакто зъбките го напънаха.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора