Здравната каса умори детето ми!

  • 8 470
  • 115
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 420
     Въпреки че, съчувствам си мисля, че май е поредния случай на тема : има проблем, но дай да си мълча, че да не се разчуе, че съм се обадил.
     
         
           

# 106
  • Мнения: 7 091
     Въпреки че, съчувствам си мисля, че май е поредния случай на тема : има проблем, но дай да си мълча, че да не се разчуе, че съм се обадил.     
           

Да ама не се дава гласност,за съжаление тази майка обрича и други на тази съдба,като не е дала гласност по медиите и тук,много лошо,незнам,ще се моля да не попадам на тия хора,макар да не знам къде са точно те!!! Praynig Praynig Praynig
 smile3516

Момичето в предните постинги обясни, че не може да спомене данните докато се води следствието! Имайте малко чувство за такт! Rolling Eyes

# 107
  • Мнения: 2 746
Ужас и безумие - на такива лекари мога да кажа само "да им се връща! #2gunfire"

# 108
  • Мнения: 261
На съд! #2gunfire #2gunfire #Cussing out
Много съжалявам мило майче! Sad

# 109
  • Мнения: 844
Само бих казала че това е жестоко, съжалявам за изгубената рожба и като чета такива случаи ми се стяга и гърлото и душичката...... Sad

# 110
  • Мнения: 32
Искрено съжалявам за случилото се, няма по-тежко нещо на този свят да загубиш рожбата си , и то заради някакъв некадърник смотан!  Според мен непременно трябва да им потърсиш отговорност!

# 111
  • Мнения: 68
 Най-искрени съболезнования!
Абе,докога ще търпим шепа некадърни алчници да се подиграват с нас?????!!!!!!Полудявам като чуя нещо такова!Задължително трябва да им се търси отговорност!Докато премълчаваме и никой не получава възмездие те ще продължават да ни умъртвяват децата!Смърт за такива!

# 112
  • Мнения: 3 146
Дайте да напишем една протестна подписка за контрол на тея скапани пътеки - дали са действителни диагноцита. Кофтито е, че пък така ще се утежни процедурата по приемане на спешните случаи по тези пътеки! Ей, измислили са го кретените!

Мойте съболезнования! Praynig

# 113
  • София
  • Мнения: 622
Нямам думи просто  Cry Моите съболезнования  Flowers Rose

# 114
Skapana dyrjava.Prosto nqmam dumi.Syjalqvam za ogromnata ti zaguba i ti jelaq kuraz i nadejda.Plakah i se 4udih kak e vyzmojno.
Dano nai-posle vidim nekadyrni medici zad re6etkite.Sled kato autopsiqta e dokazala,4e detenceto e bilo klini4no zdravo e o4evidno,4e stava vypros za nemyrlivost.Nadqvam se sydyt da ne si zatvori o4ite.Qvno trqbva da vlizame da rajdame sys solidna
podgotovka i da znaem,4e donoseno bebe-momi4e s teglo nad 2500 e v dolna granica na normata i nqma pri4ini da byde slagano v kuvioz,ako e zdravo.Li4no az ne go znaeh kato rajdah i bebeto mi be6e malko.Imala sym kysmet i blagodarq na Gospod.

# 115
  • Мнения: 256
Думите са излишни потресена съм скъпа Мамчето мойте най искренни съболезнавания Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose.И не забравяй ГОСПОД ЗАБАВЯ НО НЕ ЗАБРАВЯ.Виновните трябва да си понесът наказанието егати и докторките оххх мнооого се ядасах на тези некадърници #2gunfire #2gunfire #2gunfire fightЗаслужават на центъра на града да ги затрупат с камъни идиоти с идиоти.Прегръщам те силно скъпа Hug

Общи условия

Активация на акаунт