Здравната каса умори детето ми!

  • 8 477
  • 115
  •   1
Отговори
# 30
  • Димитровград
  • Мнения: 1 734
Моите съболезнования!!!И аз съм го чувала това за източването на касата...Нямам думи просто.

# 31
  • Мнения: 3 537
 ShockedНе знам какво да кажа! ooooh!

# 32
  • Мнения: 3 499
Не мога да опиша какво почувствах. Съжалявам адски много за това, което ти се е случило.
Моето дете също стоя в кувиоз.Беше с асфикция, роди се 3.120. Чух от познати лекари, че е напълно възможно да се преувеличава за състоянието на детето ми, за да се дърпат пари от здравната каса.Добре, че имаше една млада девойка, която ми беше приятелка и слава богу се грижеше за моето дете, за да ми каже, че детето ми е добре и нищо страшно не му се е случило.
Направо ще полудея, как може да живеем в тая скапана държава, където човешкия живот не струва нищо пред парите.

# 33
  • Мнения: 3 861
Съжалявам за случилото се, съчувствам ти... Cry
Аз бих ги съдила до дупка #Cussing out

# 34
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Толкова е ужасно това, за което пишеш...... Sad нямам думи, с които да изразя възмущението си, ужаса, тъгата.......Съчувствам ти......надявам се да успееш да ги осъдиш.....

# 35
  • Мнения: 743
Много съжалявам за загубата ти. Другите са прави - търси отговорност за безочливото отношение на тези хора. Това не са лекари, а безсърдечни изроди. Нямам думи. Смелост и сила ти пожелавам, мила, такава загуба се преживява тежко.

# 36
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Моите най-искрени съболезнования.............

Съветвам те да споделиш, както името на болницата, така и това на лекарката, за да предпазиш други мами!

# 37
  • Мнения: 843
    Всичките в един глас ревем :  Да ги съдим!!!
     Абсолютно съгласна, прочее.  #Cussing out
        НО... за съжаление , документи  и  доказателствен материал няма да се намери. Нещата вече са оформени прекрасно и едва ли има доказателство за хипертермията по лекарска грешка / например/. 

      Но бих пробвала. Все пак..Simple SmileНай- малкото за да не се чувствам тотално ограбена . Няма да има наказани ,  но поне съм опитала да ГИ накажа.  И с надеждата , че все някога някой ще успее  и че това ще стане нормална практика. Дай Боже.
      Съжалявам за слънчицето ти..... Cry
      Пиши тук и продължи.... животът си.. моля!
         
       

# 38
  • Мнения: 867
Поне ги разобличи мръсните гадове кои са и какво правят. Обади се на господари на ефира.
Искрени съболезнования мила и кураж  bouquet

# 39
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Моите съболезнования,но мъжът ти къде е ???Знам ,че сигурно е голяма трагедия, но моя би ги изравнил със земята #Sniperе Надявам се да не е така.Съди ги , раззпитвай, нахалствай,боже просто нямам думи... #2gunfire

# 40
  • Мнения: 1 866
Потресена съм! Кураж, мила!  Hug Не знам какво да те посъветвам...

# 41
  • Мнения: 936
Миличка, моите съболезнования! Ужасно е.
Това няма да намали болката ти, но не ги оставяй да им се размине.
Мъжът ти как реагира, моят в този случай би ги унищожил.
Не са ни виновни управниците и здравната каса за всичко, а ние, защото търпим и се оставяме да ни мачкат. Това сигурно го има само в Бг.

# 42
мила, с думи не можем да ти помогнем и да те утешим, знам каква е мъката ти.
Моят съвет е - обади се в 24-часа или Труд или Монитор и пойскай да говориш със здравния  репортер. Едно огласяване на историята ще има много по-голям ефект от опитите ти да ги съдиш.  Такива неща ТРЯБВА да се казват високо, защото са недопустими. А ти гледай напред, кураж и сила ти желая. Понякога животът ни изпраща непосилни изпитания.   bouquet

# 43
  • Мнения: 6 390
Мойте съболезнования  Cry
Това което си написала е ужасно  Confused
Нямам думи Sad
И аз мисля че е по добре да напишеш името на болницата, и въобще дай ги под съд, нищо че няма осъден лекар  ...

# 44
  • Мнения: 1 455
Моите съболезнования! Да почива в мир твоето ангелче Praynig Дай гласност на случая,все някога ще има първи вкаран лекар в затвора.

Общи условия

Активация на акаунт