Здравната каса умори детето ми!

  • 8 476
  • 115
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 098
Моите съболезнования! Cry
Страшно и нелепо е това... Sad
Дай Боже да имаш сили да го преживееш. Praynig
Но помисли,заЩо криеш лекаря,заведението и въобЩе цялата история.Да,няма да се върне детенцето Sad,но пък ако можеш,изобли4и ги,покажи ги.Не е задължително да е тук,ти си прецени сама.
Една мама по_горе беше писала,4е само в Бг е така.Не е,за жалост некъдърните и ал4ни лекари са навсякъде.Хората ги разобли4ават публи4но и после ги съдят.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 788
Не знам какво да кажа  Cry

# 47
  • Мнения: 382
Моите съболезнования,ако историята е вярна!Питам се само,защо едва сега реагирате, 5 месеца след случилото се.И още нещо, и вие имате вина в цялата история,защото сте се съгласили да участвате в една лъжа.Според това,което сте написали животът на детето Ви е бил изцяло във Ваши ръце, а Вие 7 дни не сте предприели нищо.А съпругът Ви,а Вашите близки -те не потърсиха ли друго мнение,имате си личен лекар,не коментирахте ли с него ситуацията,все пак някой Ви е наблюдавал по време на бременността ?Загубата на дете е една болка без край, и по никакъв начин не искам да слагам сол в раната,но след като прочетох Вашия постинг, въпросите сами се появиха...

# 48
  • Мнения: 822
Rita_baby,съжалявам за това,което сте преживели! Cry
Мисля,че момичетата са прави.Не бива да криеш виновниците.Не зная,може би имаш основания за страх...Виждам само,че дори жени,които са адвокати и са пострадали от лекарска некомпетентност,не могат да се преборят за справедливост...Което не означава,че трябва да мълчим...Марица е права,че некадърни лекари има навсякъде,но за жалост родината ни е рай за престъпниците,включително и тези в бели престилки...
Прегръщам те!Не се чувствай виновна за това,което сте или не сте успели да направите!Подобни теми наистина имат полза.Добре е,хората да се съмняват и да не се доверяват на всичко...Каквото и да решите занапред,вярвам,че бъдещето ще ви донесе утеха! Praynig

# 49
  • София
  • Мнения: 11 648
Много,много съжалявам за случилото се  Cry!Пожелавам ти много кураж и сила за да преодолееш трагедията,ако въобще може да се преодолее!
Но мисля,че не трябва да криеш името на лекарката и болницата,не за друго,а за да спасиш други майки от евентуални последствия!

# 50
Благодаря Ви на всички за подкрепата.Умишлено неказвам имената на лекарката и болницата защото сега водим разледване и така ни посъветваха доста документи изчезнаха и се покриха от както се случи досега.И всеки ден иззлиза по нещо ново в тяхна защита кажато всичко приключи а аз се надявам да е скоро ще ви кажа всичко.А по повод дамата която ме попита защо сме оставили детето в ковьоза
Моите съболезнования,ако историята е вярна!Питам се само,защо едва сега реагирате, 5 месеца след случилото се.И още нещо, и вие имате вина в цялата история,защото сте се съгласили да участвате в една лъжа.Според това,което сте написали животът на детето Ви е бил изцяло във Ваши ръце, а Вие 7 дни не сте предприели нищо.А съпругът Ви,а Вашите близки -те не потърсиха ли друго мнение,имате си личен лекар,не коментирахте ли с него ситуацията,все пак някой Ви е наблюдавал по време на бременността ?Загубата на дете е една болка без край, и по никакъв начин не искам да слагам сол в раната,но след като прочетох Вашия постинг, въпросите сами се появиха...

   аз поисках  да се консултираме и с други специалисти и поисках да бъде преместена но ми отказаха като ми отговориха че няма нищо обезпокояващо  в този случай че и слагат глюкоза и т.н. и в крайна сметка ние трябва ли да бъдем компетентни за всичко нали затова има така наречените специалисти нали затова учат какво излиза че ние трябва да бъдем лекари  инжинери  учители и всичко което ни заобикаля в ежедневието май стана така че трябва да разбираш от всичко поне това е моето виждане .с две думи трябва да сме СПЕЦИАЛИСТИ ПО ВСИчКО.мажат ми е до мен  но нима като ги изравни с земята ще варна малката трябва ли да се  връщаме назад да се саморазправя ме и тогава кой ще го защити него има ли закон които да го защити за отмъщението .не мисли че някои ще разбере  мъката и мотивите заради които е направена саморазправата и ще си го осъдят като едното нищо за това закони има за други престъпления НЕ и изобщо ако се замислите да виждате дело с сериозно обвинение да е завър6оло в полза на потърпефшия да осъждат хора затворите са пълни но повечето от тях лежат там за кокошкарски  историии.незнам защо ви написах тази история след толкова време но може би исках да споделя мъката си с други мъки  и да ви кажа винаги да очаквате неочакваното .Съжалявам и се извинявам ако сам ви натоварила и разтроила с това моля да ме извините.просто имах нужда да го споделя с някои .благодаря на всички за разбирането

Моля, пиши на кирилица.

Последна редакция: чт, 09 ное 2006, 23:13 от Дивиана

# 51
  • Мнения: 1 680
Много съжалявам!

# 52
  • Мнения: 3 423
Не ми вярват очите направо!!!!
Не оставяй случая да потъне в
забрава! Има и европейски
инстанции, бори се!
Много съжалявам за случилото се
и се надявам бебката да е намерила
покой в един по-добър свят от нашия!
Поклон!

# 53
  • Мнения: 985
Господи! Това е цинизъм! Да гледаш на едно новородено като на клинична пътека и то с цената на крехкият му живот! За подобно поведение няма определение, нито прошка! Гонете ги до дупка! И все пак- не е зле да разберем коя е болницата и съответно лекарката. Боже, опази  децата ни!

Съболезнования за загубата!

# 54
  • Мнения: 4 621
Много съжалявам за загубата ви!
Борете се докрай!

# 55
  • Мнения: 4 473
Моите искрени съболезнования за загубата. Sad

Ако имате сили - съдете ги! Нужна е справедливост и възмездие!

# 56
  • Мнения: 1 364
Не мисля, че трябва да си мълчиш за това.
Съжалявам много за загубата ти  Sad

# 57
  • Мнения: 429
Разбирам, че всичко ти се струва безсмислено и че се страхуваш, че няма да можеш да ги осъдиш тези нещастници. Но ако ти е олекнало поне мъничко, когато сподели с нас, може би ще почувстваш малко облекчение и ако споделиш с повече хора и посочиш виновниците. Не знам, струва ми се адски несправедливо да им се размине, особено ако причината да го направят е меркантилна. Поне хората ще научат какво са направили, пък нека после лекарската мафия ги оправдава  #Cussing out

# 58
  • Мнения: 2 040
И аз мисля че трябва да ги съдите . . не оставяйте да им се размине в никакъв случай, ако наистина е тяхната грешката ...
Моите най- искренни съболезнования за загубата ви ..

# 59
  • София
  • Мнения: 1 621
Много ме натъжи. Съжалявам за загубата ви. Не оставяйте нещата така.... Cry

Общи условия

Активация на акаунт