Здравната каса умори детето ми!

  • 8 477
  • 115
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 423
Думи нямам Sad и бебка се роди юни...миличката, не оставяй нещата така, знам колко ти е тежко ....прегръщам те.. Sad

# 61
  • Мнения: 410
Господи! Това е цинизъм! Да гледаш на едно новородено като на клинична пътека и то с цената на крехкият му живот! За подобно поведение няма определение, нито прошка! Гонете ги до дупка! И все пак- не е зле да разберем коя е болницата и съответно лекарката. Боже, опази  децата ни!

Съболезнования за загубата!
Господи! Това е цинизъм! Да гледаш на едно новородено като на клинична пътека и то с цената на крехкият му живот! За подобно поведение няма определение, нито прошка! Гонете ги до дупка! И все пак- не е зле да разберем коя е болницата и съответно лекарката. Боже, опази  децата ни!

Съболезнования за загубата!
Подкрепям те в изказването ти!Особено това за името на болницата и най-вече на този некадърник,който е сторил това #Cussing out
Надявам се да успееш да събереш сили и да ги гониш до дупка тези идиоти.Ако ние тук,всички майки можем да помогнем(предполагам че всеки би се притекъл на помощ)да знаеш че стоим зад теб Peace

# 62
Рита, миличка, няма защо да се извиняваш на никого. Трагедията и безумието, което си преживяла е потресаващо. Права си, че не сме длъжни да знаем всичко.Не си виновна. Бъди силна и се бори. Не можеш да върнеш живота на малкото си съкровище, но можеш да спасиш този на някое друго невинно детенце. Хвани се за всяко доказателство, кажи на всеки, който има някаква медийна власт, винаги ще се намерят и добри хора, които да ти подадат ръка. Съжалявам, че не мога да помогна с правен или медицински съвет, но ако имаш нужда от морална подкрепа, пиши ми на лични.
Не се предавай!!!  Hug

# 63
  • Мнения: 992
Много съжалявам за  случилото се.  Cry Cry Cry

# 64
  • Мнения: 830
съжалявам за това което сте преживяли,ако имаш сили намери си добър адвокат и ги осъди!

# 65
  • Мнения: 153
съжалявам мила, пожелавам на теб и твоето семейство, Бог да ви даде сили и кураж да продължите напред!

# 66
  • Мнения: 1 315
Не се оставяй - това е престъпление и някой трябва да си понесе отговорността! #Cussing out

# 67
  • Мнения: 1 733
И ти няма да съдиш болницата и лекарите,отговорни за смъртта на детенцето ти????? каквото и да ми струва,дори и нищо да не успея да докажа,ще ги съдя до дупка такива изроди...Представи си,ако всеки път им се разминават такива идиотски грешки, не може така.. #Cussing out
Как спят спокойно вечер такива хора? Close
Права е Bellucci!
Съжалявам много за детенцето! Но да отнемеш живота на една невинна душичка, която е биа абсолютно здрава, е убийство и виновните трябва да си понесат последствията от това! Не позволявай да им се размине!

# 68
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Нямам думи. Sad Недоумявам! Cry Cry

Моите съболезнования, мило майче!

# 69
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
 :
2gunfire: #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
   Майка съм на дете с увреждане от кувьоз.........С доживотен ТЕЛЛК.............
   Имаше някъде тема дали се гордеем, че сме българи........... smile3518

# 70
  • Мнения: 120
Здравейте. Пиша заради всички, които биха се усъмнили в думите на майката. Рита, искрено ти съчувствам за загубата Praynig
Майка ми работи в АГ-Русе и тя лично ми е казвала, че това се случва; а когато родих, една детска лекарка я е попитала дали няма да даде дъщеря ми да я сложат в кувиоз. Когато майка ми и е задала въпроса:" Защо, детето е добре? ",тя само се е изсмяла ехидно. Не ми се мисли какво можеше да ми се случи, ако майка ми не работеше там. Най-коварното е, че специално в Русе не дават никакви обяснения на майките за причините, които са довели до това децата им да са сложени в кувиоз и се отнасят така, сякаш децата са на Партията, а не на майките. Все едно сестрите са от СС, а родилките са попаднали в една друга реалност. И още нещо-тези дни мислех да пусна тема за това, но така и така се засяга корупцията в здравните заведения. Практика е лекарите да викат родилки, които са техни протежета от частните кабинети на дежурства в държавните болници. Но понеже предизвикват раждане с различни средства, без да се чака да започне родова дейност по естествен начин (изключвам случаите на преносване), са зачестили усложненията по време и след раждането, рискува се животът и на майките, и на бебетата.

# 71
  • Мнения: 288
    Потресена съм и не знам как ги търпи земята такива чудовища в бели дрехи????  #Cussing out
     Мили майки, плача от безсилие за вашето нещастие. Трябва да има съд и наказание за виновните.Моите съболезнования! Sad

# 72
  • Варна
  • Мнения: 365
Господи това е толкова тъжно. Не мога да повярвам, че има хора които гледат само своя си интерес и то за сметка на един живот. Да не говорим почернените родители
И това се случва постоянно
rita_baby, моите искрени съболезнования

# 73
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Направо съм втрещена от това, което прочетох. Дръж се миличка и ги гони до дупка тия нещастници. Дано Господ да ги накаже и тях и другите като тях. Не знам какво друго да ти напиша, просто онемях от ужас. Кураж и успех.

# 74
И ти няма да съдиш болницата и лекарите,отговорни за смъртта на детенцето ти????? каквото и да ми струва,дори и нищо да не успея да докажа,ще ги съдя до дупка такива изроди...Представи си,ако всеки път им се разминават такива идиотски грешки, не може така.. #Cussing out
Как спят спокойно вечер такива хора? Close
и аз съм на това мнение.Въпреки, че си представям колко болезнено за вас би било да раздухвате това, мисля, че трябва да намерите сили и да заведете дело.......
моите най-искрени съболезнования

Общи условия

Активация на акаунт