Здравната каса умори детето ми!

  • 8 468
  • 115
  •   1
Отговори
ЗДРАВЕЙТЕ ИСКАМ ДА ВИ РАЗКАЖА МОЯТА ИСТОРИЯ ...
АЗ СЪМ НА 29 ГОД. И ТАЗИ ГОДИНА ЮНИ МЕСЕЦ РОДИХ ДЪЩЕРЯ .НЯМА ДА СПОМЕНАВАМ ИМЕТО НА БОЛНИЦАТА И ДОКТОРКАТА ОТ ЛИЧНИ СЪОБРАЖЕНИЯ.И ТАКА ... РОДИ МИ СЕ КРАСИВА И ЗДРАВА ЩЕРКА БЕШЕ 2630КГ. , НО ДОКТОРКАТА МИ КАЗА ЧЕ ЩЕ Я ЗАПИШЕ 2470КГ. КОГАТО ПОПИТАХ ЗАЩО ТЯ МИ ОТВЪРНА ТАКА ТРЯБВА , ТЯ И БЕЗ ТОВА ЩЕ СПАДНЕ .МАЛКО ПО- КЪСНО РАЗБИРАМ ЧЕ СА Я ЗАПИСАЛИ ТОЛКОВА ,ЗА ДА МОГАТ ДА Я СЛОЖАТ В КОВЬОЗ ЗАРАДИ КЛИНИЧНИТЕ ПЪТЕКИ - ОТ ЗДРАВНАТА КАСА СЕ ПЛАЩА НА ОТДЕЛЕНИЕТО ЗА ПРОБЛЕМНИ ДЕЦА .А ТЯ НЕ БЕШЕ НИТО БОЛНА НИТО ИМАШЕ НЯКАКЪВ ПРОБЛЕМ .ТОВА ГО РАЗБРАХМЕ И ПО- КЪСНО ОТ АУТОПСИЯТА ,ЧЕ ВСИЧКО И Е БИЛО НАРЕД. ДЕТЕТО МИ ЖИВЯ СЕДЕМ ДНИ И НА СЕДМИЯ ДЕН ЕДНА ОТ НЕКАДЪРНИТЕ ЛЕКАРКИ ТАМ Е ОБЪРКАЛА ТЕМПЕРАТУРАТА В КОВЬОЗА И Е ПРЕТОПЛИЛА ДЕТЕТО, И ТО ПОЛУЧИ КАРДИОЛОГИЧЕН ШОК. РАЗКАЗВАМ ВИ ГО НАКРАТКО ЗАЩОТО Е ТВЪРДЕ БОЛЕЗНЕНА ТЕМА ЗА НАС И ВИ МОЛЯ НЕ СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ НА ТЕЗИ БИРНИЦИ КОИТО ГЛЕДАТ ДА ТИ ВЗЕМАТ ПАРИТЕ, А ЗА ЧОВЕШКИЯ ЖИВОТ НЕ ИМ ПУКА .РАЗБИРАТЕ ЛИ?! НЕ ИМ ПУКА !!!КАЗАХА МИ ЧЕ СЪМ МЛАДА И ЩЕ ИМАМ ДРУГО И ДА НЕ СЕ ВАЙКАМ ТОЛКОВА ПРЕДСТАВЯТЕ ЛИ СИ?!?!

Последна редакция: сб, 16 дек 2006, 01:24 от iskrica_nadejda

# 1
  • Мнения: 1 568
Мамка има на тия идиоти!

Съжалявам мило майче!!!

Да ги заколиш им е малко!!!

Трябва да им се търси сметка!!!
НЕКА ДА НЕ СЕ ПРИМИРЯВАМЕ,КАКВО ДА НАПРАВИМ И АЗ НЕ ЗНАМ,ДАЙТЕ ИДЕИ МАЙКИ!!!!

# 2
  • Мнения: 899
Искрено, много искрено се надявам това да е пързалка...
Дори самата мисъл, че може да е истина и че се случват такива неща ме разтърсва..  Sad

# 3
  • Мнения: 15 619
Съжалявам, миличка. Praynig Praynig Praynig
Само мога да предполагам, колко боли!
Ако имате сили, потърсете отговорност!

# 4
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
 Cry Cry Cry

# 5
  • Мнения: 1 041
rita_baby,това,което ти се е случило е ужасяващо.Моите съболезнования  Praynig Направо не мога да си представя през какво си минала.Малко ще е да кажа,че съм шокирана или възмутена.Виновните трябва да си платят!!!

# 6
  • Мнения: 1 243
И ти няма да съдиш болницата и лекарите,отговорни за смъртта на детенцето ти????? каквото и да ми струва,дори и нищо да не успея да докажа,ще ги съдя до дупка такива изроди...Представи си,ако всеки път им се разминават такива идиотски грешки, не може така.. #Cussing out
Как спят спокойно вечер такива хора? Close

# 7
  • Мнения: 1 134
Съжалявам!

Ако си убедена в това, което пишеш, премълчаването на фактите няма да помогне на никого.

# 8
  • Мнения: 1 288
мила майчице, много съжалявам за това, което те е сполетяло!
едно ще ти кажа- съди ги до дупка!!! не ги оставяй да се измъкнат безнаказано. дори да отнеме време и пари, съди ги!

# 9
  • София
  • Мнения: 3 341
О, мила... това е чудовищно престъпление, което трябва да има последици... не мога да си представя болката, която изпитваш, прегръщам те силно и те уверявам, че всички, които четат това послание ти съчувстват и те подкрепят!
Най-лесния начин е да се опиташ да забравиш и да продължиш напред, да поискаш възмездие е признах на сила, защото това ще ти коства много, отново и отново да се връщаш назад и да си припомняш този кошмар..
Прегръщам те силно  Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 6 743
Не мисля, че трябва да си мълчиш за това.
Съжалявам много за загубата ти  Sad

# 11
  • Мнения: 2 407
Подкрепям Белучи.Съди ги.Много съжалявам Sad

# 12
  • София
  • Мнения: 2 623
Съжалявам за загубата ти, но още повече съжалявам, че до момента осъден лекар няма или поне аз не знам за такъв. Затова и се мислят за недосегаеми, а и както казват хората " Гарван гарвану око не вади !"
Имаше една тема "Срам ли ви е ............" .......... срам и позор е, че такива хора стават лекари и изобщо носят титлата " лекар ", да не говорим, че са се клели в Хипократовата клетва  Sick

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Джулиана е написала това, което най-много ни тревожи - няма наказание за тези хора.
Ужасно съжалявам за загубата ти.

# 14
Радвам се,че ми давате кураж,но мислите ли,че не тръгнахме по пътеките на мъките...но както се казва "ГАРВАН ГАРВАНУ ОКО НЕ ВАДИ". НИКOЙ НЕ ИСКА ДА ОБЪРНЕ ВНИМАНИЕ НА ТОВА. ВСЕКИ СИ ИЗМИВА РЪЦЕТЕ С ДРУГИЯ. УЖАСНО Е ДА ГЛЕДАШ КАК ТЕ МАЧКАТ И УНИЖАВАТ ЗА НЕЩО,КОЕТО ТЕ СА ТИ ОТНЕЛИ .ЕДВА ЛИ НЕ ТИ СИ СИ ВИНОВЕН.С ТОВА ПОСЛАНИЕ КЪМ ВАС ИСКАМ ДА ВИ КАЖА ПРОСТО ПАЗЕТЕ ДЕЦАТА СИ ОТ САМОЗВАНЦИ,ОТ ЛЕКАРИ БЕЗ ПОКРИТИЕ!
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ !!

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 18:36 от iskrica_nadejda

Общи условия

Активация на акаунт