Боли ли?

  • 17 510
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Знам,че са пускани много теми по въпроса,но тъй като съм се навила на 99%,сега е момента да попитам директно!
Боли ли правенето на татоо на кръста?  Rolling Eyes Толкова много искам,а така ме е страх...
А и също: Има ли вариант за временна татуировка, правена само с бои? И колко струват такива...?

Пак се извинявам за повторната тема...  bouquet

# 1
  • Мнения: 24
Ами честно казано на кръста е едно от местата с най-тънка кожа и съответно поболява доста.Не искам да те отчайвам ама това го е казвал човек.който се занимава точно с това.Пък и съм чувала че вече ти обезболяват до известна степен мястото което си избрала за татуса с лидокаинче и предполагам действа.

# 2
  • Мнения: 1 424
Според мен зависи от прага ти на болка, то че си боли спор нЕма,но ако държиш,защо не  Peace Честно казано,аз съм адски страхлива и такива мисли хич и не ми минават през главата  Joy  Joy  Виж, за тази  татоо  с боите може и да се позамисля за през лятото Sunglasses
Май не помогнах много,дано по-знаещи форумки се включат  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 1 243
Аз се страхувам и да не би след време да съжалявам.Все пак с годините хората се променят,не знам какво ще мисля след време... Confused
Затова варианта с временните татоо също живо ме интересува,от толкова време си мечтая,пък дори и да е за месеци...
Хайде ако някой знае нещо за тях,да пише... Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 574
Според мен зависи от прага ти на болка,но като се замисля момичета за които раждането е било едва ли не най-болезненото нещо,то тогава и ти ще се справиш!

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Бррррр, заболя ме само като чета.. Shocked

# 6
  • Мнения: 5 362
Не,не боли чак толкова.Болката е абсолютно поносима.Ако татоса е много голям могат да ти го направят на два пъти,че и повече с оцветяването.Предполагам,че на кръстта ще е малко по-болезнено,отколкото на ръка например.Аз имам на ръката и не ме боля.Все едно те хапят много комари наведнъж. LaughingА я си представи на корема?
За тези временните не мога да ти дам инфо.Питай в някой студио,където правят.

# 7
  • Мнения: 2 897
На това място боли и то доста-всички мои познати,които имат татуси там са ми го казвали PeaceНо все пак зависи и от прага ти на болка Thinking
Абе,не е болка за умирачка,предполагам Wink
Дамите с татуировки ще потвърдят Wink

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Сестра ми има тату на кръста и казва, че не боли. Аз не бих се осмелила, въпреки че съм от тези, за които раждането е безболезнено преживяване  Thinking

# 9
  • Мнения: 361
аз имам татус на кръста и мога да кажа ,че при мен страха беше по-голям от болката,почти не боли  Wink

# 10
  • Мнения: 2 936
аз имам на рамото отзад (забравих как точно се казваше)  Embarassed болеше ме,но ако имаш голямо желание-болката се търпи  Peace
все пак зависи какво точно искаш..моят татус е правен 5 часа  Laughing но след контурите-попълването ще ти се струва като песен  Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 5 289
Не боли много,ако пушиш се зареди с цигари и тъй... Mr. Green

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Аз се страхувам и да не би след време да съжалявам.Все пак с годините хората се променят,не знам какво ще мисля след време... Confused
Затова варианта с временните тату също живо ме интересува,от толкова време си мечтая,пък дори и да е за месеци...
Хайде ако някой знае нещо за тях,да пише... Heart Eyes
пиша само от това което съм чувала, не от опит
временните татуировки са на една и съща цена с перманентните. Цената се определя от големината, броя цветове и сложността така че цена да се каже много относително. Влез в което и да е тату студио и им обясни какво горе долу искаш и колко голямо и веднага ще ти дадат ориентировъчна цена. Съветвам те да направиш татуто през пролетта, защото ако не греша след около 1/2 година то започва да избледнява и ако го направиш сега да не е избледняло за лятото ooooh!. От друга страна самият процес на "изтриване" е много дълъг, картинката избледнява неравномерно ... абе кофти работа Thinking

# 13
  • Мнения: 8 505
Моята е на крака,не болеше повече от една епилация.За кръста нямам представа,но се присъединявам към мнението,че определящ е прагът на чувствителност.

# 14
  • Мнения: 4 428
Аз имам тату в горната част на едната гърда. Момчето, което ми я прави ми каза, че много малко мъже се навивали за това място, защото много боляло та да съм си помислила преди да започне. Еми да ти кажа кола маската на триъгълника боли повече. А след секциото просто мога да изтрая тату почти навсякъде  Laughing Така, че според мен зависи ти как се настроиш. Трябва да си спокойна и да се отпуснеш и няма да боли особено  Peace

Общи условия

Активация на акаунт