ИЗДИРВА СЕ ТОВА МОМЧЕ - МОЛЯ ПОГЛЕДНЕТЕ!

  • 47 991
  • 359
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 651
Дано да е жив и здрав,стискам палци всичко да е наред с него Praynig

# 76
  • София
  • Мнения: 57
Стискам палци! Дано Господ помага!

# 77
  • София
  • Мнения: 1 333
Моля се момчето скоро да се прибере живо и здраво при семейството си!!! Да стопли и успокои майчиното сърце и да спре кошмара на всички близки.
Родом съм от Русе, но от 7 години съм в София и не познавам момчето, не съм го виждала и не мога да помогна Sad
Наистина би било добре да се обяви за национално издирване колкото се може по-скоро. Нека се покаже снимката във всички медии и съм убедена че ще се намерят хора, които да помогнат с информация. Пожелавам хубав завършек на издирването!!!!  Praynig

# 78
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Не мога да помогна, но и аз ще се помоля момчето да се намери! Praynig

# 79
  • Мнения: 3 405
Има ли новини?
Дано се върне при семейството си!!!

# 80
  • Мнения: 3 323
Съжалявам не ми е познато това лице!
От Юли до сега е минало много време, защо никъде не е обявено за изчезнало?
Или по-точно пак ли никой нищо не прави - визирам "органите"!
Дано е живо и да е добре!

# 81
  • Мнения: 8 917
Не ми е познато лицето, но побутвам темата и се моля всичко с него да е ОК Rolling Eyes

# 82
  • Варна
  • Мнения: 11
Присъединявам се към всички загрижени майки и заедно с тях се моля детето да се върне скоро.Близките му да не спират да го търсят по всякакъв начин и да вярват много силно,че ще го намерят!... Embarassedколко лесно се дават съвети отстрани...

# 83
  • Мнения: 1 942
Някой пита дали момчето няма мобилен телефон /посредством него да намерят приблизително къде е/ - не няма. Майка му е звънила на всички телефонни номера, които са намерили в квартирата. Един от тях е се е "държал" странно. Никой не е вдигал, а се включвало гласово съобщение "Изпратете СМС". Звънили са многократно от различни телефони с надеждата накрая някой да вдигне. Последно са изпратили СМС от мобилния телефон на роднина и странното е, че отговора са получили на телефона на майката на момчето /различен от този, от който са изпратили запитването/. Отговора е бил, че не познава Емилиян.  Полицията е казала, че Глобул няма да даде информация кой е собственика на телефона.

# 84
  • Мнения: 22 867
Някой пита дали момчето няма мобилен телефон /посредством него да намерят приблизително къде е/ - не няма. Майка му е звънила на всички телефонни номера, които са намерили в квартирата. Един от тях е се е "държал" странно. Никой не е вдигал, а се включвало гласово съобщение "Изпратете СМС". Звънили са многократно от различни телефони с надеждата накрая някой да вдигне. Последно са изпратили СМС от мобилния телефон на роднина и странното е, че отговора са получили на телефона на майката на момчето /различен от този, от който са изпратили запитването/. Отговора е бил, че не познава Емилиян.  Полицията е казала, че Глобул няма да даде информация кой е собственика на телефона.


Ако полицията го поиска, от Глобул ще им дадат данните за телефона.

# 85
  • 7800
  • Мнения: 243
''... Майка му е звънила на всички телефонни номера, които са намерили в квартирата. Един от тях е се е "държал" странно. Никой не е вдигал, а се включвало гласово съобщение "Изпратете СМС". Звънили са многократно от различни телефони с надеждата накрая някой да вдигне. Последно са изпратили СМС от мобилния телефон на роднина и странното е, че отговора са получили на телефона на майката на момчето /различен от този, от който са изпратили запитването/. Отговора е бил, че не познава Емилиян.  Полицията е казала, че Глобул няма да даде информация кой е собственика на телефона.


Полицията да не гадае кой какво ще й даде, ами да вземе да си размърда г..а и да ИЗИСКА инфо за собствениците на тези телефони. Все пак става въпрос за човешки живот.

# 86
  • Мнения: 1 668
Моля се за момчето и близките му. Дано скоро го намерят!  Praynig

# 87
  • София
  • Мнения: 100
 Моля се скоро да го намерят жив и здрав Praynig

# 88
  • Мнения: 4 451
Моля се горещо... Praynig

# 89
  • Мнения: 205
Дано момчето да е живо и здраво и скоро да го намерят. Искренно се надявам и се моля за това.  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт