Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Знам, че знаете всичко и завиждам, защото вече нямам възможност да обикалям магазините. Кажете, моля, дали сте виждали някъде хубаво и меко пуловерче без ръкави? Искам да го нося върху риза. Важно е да има и различни размери, защото съм голяма и не всичко ми става.

Благодаря!   bouquet
Цитирай

София

И аз съм фен на тези пуловери, защото стоят много добре с риза и ...топлят  Embarassed

Последно си купих такъв черен от "Нинка". За номера не знам - аз нося най-малкия. Имам и кафяв, малко по-космат от 'Манго', който е с дълги ръкави, но имаше и без ръкави, също и различни цветове... Това е от тази година. Обикновенно гледам във всички магазини за такива пуловери.
Цитирай

Смърфи, преди около месец си купих от Есприт точно такъв пуловер без ръкави, имаше различни цветове,много са готини. Не си спомням колко струваше, но никак не беше скъпо.
Цитирай

София

Пробвай и в "Росита" в Скай Сити. От там си купих преди месец точно такъв пуловер, но с поло яка.
Цитирай

София

Най-обикновено пуловерче / но стои наистина страхотно/ има в подлеза на НДК..не пасажа, ами този подземния. Веднага като влезеш първият щанд в ляво. Всякакви цветове има. Аз всяка зима си купувам различен цвят  Laughing
Цитирай

София

Благодаря ви, дами!

Много ме улеснявате, както винаги! Ще направя бърза обиколка в събота на магазините, за които ми писахте и ще ви се похваля, обещавам!  Wink
Цитирай

София

Момичета, поне да докладвам.
Пуловер без ръкав все още нямам. В Есприт няма. В Нинка няма. Има нещо подобно, но е дълго като туника и е полуполо. А дори и да има, този магазин го изтривам от списъка с посещавани магазини - най-големият размер, който предлагат, е Л или 40 европейско, което смятам за дискриминация. Все пак нормалната номерация е до 42 или ХЛ. В Росита не видях, а и там размерите са за 50 кг дами макс.

Остана НДК, но другата събота. Приемам още идеи къде да търся.
Цитирай

София

В Бенетон - имаше най-различни цветове, а и размери. Мекички и хубави - фен съм. В Нинка не се учудвам, че не са ти станали и на мен нищичко от там не ми става, а не съм гигант - абсолютна дискриминация.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.