Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 ноем. 2006, 08:07 ч.

Каква храна за из път?

• 3 978
  • 6
  •   1
Отговори
  • акаунта е семеен
Здравейте,
съпругът ми ще пътува за Германия с автобус и трябва да му приготвя суха храна за из път. Тъй като пътят е около два дни храната трябва да е хем калорична, хем трайна  ooooh! Нямам опита с тези неща, тъй като не съм пътувала на такова дълго разстояние, а и бисквитки и солетки няма да помогнат Hug

Моля помагайте с идеи Praynig

п.п той тръгва утре вечер

# 1
  • между град и село
 Сандвичи с лууканка, баница, закуски от бутер тесто с някаква плънка, кроасани...

# 2
Сандвичи с лууканка, баница, закуски от бутер тесто с някаква плънка, кроасани...
Peace
Някое друго кебапче,кюфтенце,пържола... Wink

# 3
  • акаунта е семеен
Благодаря за идеите, но в баницата има яйца, които никак не са траен продукт, местото също бързо се скапва ... Hug

иначе и печено пиленце бих сложила, ама...ще спират през 5 мин и пътят ще се проточи #Crazy

# 4
  • София
сега не е студено, та каквито и сандвичи да направиш за два дни няма да се развалят, поне според мен. ако имаш сандвичмейкър - от онези пресите - прави ги там, увии ги в домакински фолио прозрачно. аз даже съм си връщала такива сандвичи от 4-5 дневни екскурзии.

# 5
  • София
нали не мислиш, че баничките и другите тестени закуски по магазините (които се правят с яйца) имат срок на годност 24 часа?
сандвичи с кашкавал, пакетирани неща за хапване, домашно приготвени тестени неща... пък и щом ще спират през 5 минути, ще може да си купи нещо свежо за ядене.

# 6
  • акаунта е семеен
пък и щом ще спират през 5 минути, ще може да си купи нещо свежо за ядене.

това за спирането беше метафора...в случй, че хапнат некачествена храна ще се наложи да спират... hahaha

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт