Каква храна за из път?

  • 7 179
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 742
Здравейте,
съпругът ми ще пътува за Германия с автобус и трябва да му приготвя суха храна за из път. Тъй като пътят е около два дни храната трябва да е хем калорична, хем трайна  ooooh! Нямам опита с тези неща, тъй като не съм пътувала на такова дълго разстояние, а и бисквитки и солетки няма да помогнат Hug

Моля помагайте с идеи Praynig

п.п той тръгва утре вечер

# 1
  • между град и село
  • Мнения: 212
 Сандвичи с лууканка, баница, закуски от бутер тесто с някаква плънка, кроасани...

# 2
  • Мнения: 6 461
Сандвичи с лууканка, баница, закуски от бутер тесто с някаква плънка, кроасани...
Peace
Някое друго кебапче,кюфтенце,пържола... Wink

# 3
  • Мнения: 742
Благодаря за идеите, но в баницата има яйца, които никак не са траен продукт, местото също бързо се скапва ... Hug

иначе и печено пиленце бих сложила, ама...ще спират през 5 мин и пътят ще се проточи #Crazy

# 4
  • Мнения: 3 797
сега не е студено, та каквито и сандвичи да направиш за два дни няма да се развалят, поне според мен. ако имаш сандвичмейкър - от онези пресите - прави ги там, увии ги в домакински фолио прозрачно. аз даже съм си връщала такива сандвичи от 4-5 дневни екскурзии.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 866
нали не мислиш, че баничките и другите тестени закуски по магазините (които се правят с яйца) имат срок на годност 24 часа?
сандвичи с кашкавал, пакетирани неща за хапване, домашно приготвени тестени неща... пък и щом ще спират през 5 минути, ще може да си купи нещо свежо за ядене.

# 6
  • Мнения: 742
пък и щом ще спират през 5 минути, ще може да си купи нещо свежо за ядене.

това за спирането беше метафора...в случй, че хапнат некачествена храна ще се наложи да спират... hahaha

Общи условия

Активация на акаунт