Вън е есен, дъжд вали, а във мене майско сърчице тупти

  • 12 983
  • 293
  •   1
Отговори

Анкета

На коя дата  да бъде първата дългоочаквана среща в София на Май-ските мами 2007

Опции:

# 285
  • Мнения: 2
За стрии ползвах масло на Икаров+бебешко олио на Bubchen,което става и предотвратяване появата на стрии при бременни

# 286
  • Мнения: 961
Добро утро на всички  bouquet
Колко е хубаво само, че е събота и не трябва да се ходи на работа и какво красиво слънце е изгряло Laughing

Здравей Менада, добре дошла сред нас  Hug
По въпроса за стриите, аз ползвам един крем на Чико, казва се Мама Дона и е специално против стрии за бременни.  Много е приятен, лесно се нанася и после не ти полепват гадно дрехите, а е доста мазен.  От време на време се мажа и с един, които може да се направи в аптеките, но само когато съм си вкъщи и мога да си облека пижамата. По принцип се използва против подсичане на бебешки дупета в кърмаческите отделения. За него знам, че има ефект. Ако се интересувате мога да намеря точната рецепта. В аптеката ми препоръчаха и едно олио на Чико, но съм чувала добри отзиви и за зехтина.

Един въпрос, някой от вас оплаква ли се от главоболие и как се справяте с него. От два дни ме боли главата и просто не знам, какво да правя #Crazy

# 287
  • Мнения: 162
Добре де ами с антицилулитни поне по краката не могр ли?

# 288
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз се мажа на Дева един за стрии, и с  Мустела редувам ги, че Мустела дебело ще ми дойде по натам  #Cussing out
 А предния път се мажех с един крем  Силвър пак за бременни за стрии,  тогава си го взимах от козметичката ми пак беше скъп ама нямам една стрия от бременноста  с малкия , ама тя смени козметиката и сега немога да го намеря този крем  Tired
 Ще се надявам и Мустелата да е толкова качествена  Praynig

 П.С Аз сега излизам с малкия на разходка и ако няма желаещи следобяд мога да пусна новата темичка, че тази ще ни я заключат.

# 289
  • Бургас
  • Мнения: 64
Добро утро на всички майчета,аз се мажех с бебешко олио и вазелин през първата бременност и да се похваля нямам стрии.За вазелина ми каза една акушерка.Чувала съм че най-добре е да се мажеш с мас ,но някак си не мога да си го представя особено как ще се цапат дрехите ooooh! .За сега още се ослушвам,но май нямам много време.Лек ден на всички. Hug

# 290
  • Мнения: 36
Здравейте и от мен днес!
Аз съвсем забравих, че ще идвам до офиса днес та бързам да се включа.  Тони, ето ти телефоните на нашите фотографи, както ти обещах - 0888361198-Тони Димитров; 0886350416-Елизабет Димитрова и дом.8360088. Обади им се ако решиш и стискам палци да са свободни. А който желае може да разгледи снимките от нашата сватба на този адрес -  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=77249.
Момичета, та за стриите аз се мажех с един крем на AVON дето е против стрии и целулит, ама май ще го спра защото незнам дали е подходящ за бременни. Може би наистина трябва да потърся в бебешките магазини.
Ох какво слънчице има навън, а аз трябва да кисна в тъпия офис още 2 часа Sad.....поне си намирам работа.
Айде това е от мен

# 291
  • Мнения: 3 089
чакаме те, кимба, да пускаш новата тема. мен много ме мързи.

ася - солпадеин помага срещу главоболие. изписват го и след секцио именно за предотвратяване на главоболието. не вреди, но е скъпичко. към 15-20 кинта е. разтворими таблетки. и наистина помага. но е скъпо за ползване при мигренозни болки.

# 292
  • София
  • Мнения: 4 397
Пускам нова тема, ама със същото заглавие, другите заглваия ги няма /не ги виждам/ ако има нови предложения давайте ще сменяме заглавиято.

Последна редакция: сб, 18 ное 2006, 13:05 от kimba77

# 293
  • Мнения: 625
 Ako 6tete mi vqrvaite no az se maja s mas:)vsqka maika koqto pitam mi kaza 4e tova e utra fikasno.Sutrin se maja s dermolastin(25lv) A ve4er si imam specialni drehi koito pera na nqkolko dni i koito popivat masta s koqto se maja i koqto obrabotih i e mn priqtna i kojata sutrin e kato bebe6ki gyz;)Ne miri6e lo6o no e mn mn mazna a tova e ideqta;)a na lqto 6te vidim koi kak e:)nqkoi s ni6to ne se majat i mai sa po dobre Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт