Дядо Коледа в градината?

  • 1 364
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 877
а знаете ли откъде може да се наеме дядо коледа? ще ми се да пратя един в групата на габа за по-дълго време, но не знам откъде да го докарам. пътят от северния полюс ще ми излезе по-скъпо от всички подаръци взети заедно.
Кооперирайте се с другите родители и купете един костюм. След това най-талантливият татко може да бъде дядо Коледа. Инвестицията е добра, защото ще го ползвате няколко години.
Но не трябва ли Д. К. да идва на Коледа, тоест у дома?

# 16
  • София
  • Мнения: 4 866
аааа, Анда, у дома празнуваме рождество христово и идва баба с тиквеника  Laughing

в детската градина си правят тържество, но миналата година дядото беше оставил чувала с подаръците пред вратата - бързал бил - и си заминал. та си мислех да им го пратим човечеца за час-два да го научат, че така не се постъпва с тръпнещите в очакване послушковци. ама искам професионалист. не се сещам за толкова доброволен татко.

# 17
  • Мнения: 6 461
Как посрещат  Новогодишните празници? Идва ли Дядо Коледа с подаръци?
Миналата година в градината на Алекс имаше голяма елха и Дядо Коледа. Всеки родител беше купил подарък и лакомства.
Седмица преди Коледа имаха тържество и си получиха подаръците, снимки с Дядо Коледа...


Така беше и в детската градинка на Тошко Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 3 816
а знаете ли откъде може да се наеме дядо коледа? ще ми се да пратя един в групата на габа за по-дълго време, но не знам откъде да го докарам. пътят от северния полюс ще ми излезе по-скъпо от всички подаръци взети заедно.
По принцип има доста фирми,които предлагат такава услуга.Ето нещо което открих http://www.podaraci.bg/index.php/offer/lang/bg/view/361/ .В нашата детска градина се наема един Дядо Коледа,събират се децата, прави се тържество,раздават се подаръци.Относно подаръците всяка година госпожите напомнят да не са много обемни и скъпи,ако някой родител има желание за подобен подарък,то да си го подарява вкъщи.Имало е преди години случай когато един татко е донесъл акумулаторна кола на детето си за подарък. #CrazyИ според мен е редно скъпите подаръци вкъщи да се получават.  bouquet

# 19
  • Мнения: 5 877
аааа, Анда, у дома празнуваме рождество христово и идва баба с тиквеника  Laughing

в детската градина си правят тържество, но миналата година дядото беше оставил чувала с подаръците пред вратата - бързал бил - и си заминал. та си мислех да им го пратим човечеца за час-два да го научат, че така не се постъпва с тръпнещите в очакване послушковци. ама искам професионалист. не се сещам за толкова доброволен татко.
Ти си знаеш  Laughing Аз търся евтин червен плат на метър, че съм намислила да цаня брат си за дядо Мраз, а пък той хич не е дребничък... миналата година й беше оставил подаръците, докато спеше, ама сега си ги иска наяве! Захитряват, ейййй...

# 20
  • София
  • Мнения: 4 866
ако брат ти се навие да дойде в детската градина, плащам половината костюм и брадата!
кафето и пастите са ясни Wink

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
В нашата ясла също ще има тържество- с някакъв частен куклен театър, Дядо Коледа, подаръци и т.н.
Решихме подаръците да са еднакви- едно за момчетата и друго- за момичетата. Това се наложи от факта, че заради грандоманските идеи на някои родители, минали години са се получавали кофти ситуации- децата не искат техните си подаръци, защото са по- малки на обем, другото е по- цветно, един иска камионче като на еди кой си и т.н. Затова- еднакви!

# 22
И при нас е така- събират се по 5-6 лв, купуват се еднакви подаръци за момченца и еднакви за момичета за около 2лв., а с останалите- общ за групата . Относно костюма на Дядо Коледа - миналата година в магазина " За 1 лв." имаше хубави и евтини костюми, даже и за джуджета. Виж, за Снежанка нямаше, ама се чудя тя още ли върви или се смята за соцотживелица  newsm78

# 23
  • Мнения: 47 963
костюми за дядо коледа има на илиенци,в тази част където има много китайци
цените миналата година бяха около 10 лв,доколкото си спомням,само  че брадата и мустаците бяха малко"плешиви"и имаха нужда от дооправяне,иначе костюма си  беше приличен според мен

# 24
  • Варна
  • Мнения: 5 526
Миналата година събраха по 5лв за подарък и по 2лв за тържеството с дядо Коледа. Тържеството беше общо за цялата градина и дядо Коледа не раздава подаръци, а казаха че ги е оставил в стаите. Подаръците бяха еднакви за всички. По един комплект от тия дето са като куфарчета за рисуване и по една торбичка с разни лакомства.
Тази година си говорихме с другите родители ние да си платим за нашата група и да си направим тържество, за да може дядо Коледа да връчи подарък на всяко дете.

# 25
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
В нашата градина,също има Дядо Коледа.Миналата година,децата пяха и играха а най-накрая,Дядо Коледа им раздаде подаръците.Имаше и лакомства.Децата бяха много щастливи.
Подаръците си ги купуваме ние родителите,кой какъвто реши да вземе на детето си.Опаковаме го,надписваме го и го даваме във градината.
Надявам се и тази Коледа да е както миналата година.Мисля да взема и Преслава с нас на тържеството.
П.П.Първата година,когато Боби беше още малък и не ходеше на градина,искахме страшно много да го изненадаме със Дядо Коледа.
Един наш приятел се нагърби със тежката задача да се маскира,но за късмет видяхме по-телевизията,че във нашият град срещу скромната сума от 5 лв.можеш да си поръчаш дядо Коледа у дома.
Никога няма да забравя учудването на Боби,когато още отвън чу звъненето на един звънец,как мило посрешнахме Дядо Коледа и колко много му се радвахме,заради това,че е изненадал така приятно детето ни. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт