Как се омъжих?

  • 7 444
  • 139
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 647
Peace  Нека споделим как стигнахме до Олтара ............... Twisted Evil
 Twisted Evil И не използват ли мъжете  бебетата за да ни склонят по-бързо???? Hug

# 1
  • Мнения: 6 155
Трябваше да дадеш възможност за повече от 1 опция.

При мен - първите две опции.

# 2
  • Мнения: 75
Бяхме млади и зелени..... водени от розови мечти и липса на житейски опит.......-това е моят отговор. Simple Smile

На втория въпрос - не знам, моят не е използвал бебета за да ме склони, аз исках него, преди 12 -13 години , а и сега. Бебетата се появиха  доста по-късно.

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И не използват ли мъжете  бебетата за да ни склонят по-бързо????


Ама и това ли правят? Лелей, по мое време този номер си беше чисто женски Mr. Green

# 4
  • Мнения: 6 390
Първа и последна опция  Crazy Mr. Green

Peace  Нека споделим как стигнахме до Олтара ............... Twisted Evil
 Twisted Evil И не използват ли мъжете  бебетата за да ни склонят по-бързо???? Hug

Хахаха ... или пък жените дали не използват  Wink Mr. Green

# 5
  • Мнения: 5 577
Бременна бях.

# 6
  • Мнения: 8 505
Моят отговор до няма-дъщеря ми беше факт.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 104
бяхме гаджета 5 месеца и той ми предложи да се оженим, т.е. сгодихме се. бракът се случи една година след това, а и бебето вече беше на път, т.е. бях бременна булка, но не се оженихме заради това Grinning

# 8
  • Мнения: 3 647
Моят отговор до няма-дъщеря ми беше факт.
Peace добавих го
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 4 999
бяхме гаджета от 5 години и поставих ребром въпроса или се жениме или кой от къде е  Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 8 505
Моят отговор до няма-дъщеря ми беше факт.
Peace добавих го
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
  bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 587
Аз все още не съм стигнала до олтара,но сме го планирали за май 2007г.
Нещата дойдоха от самосебе си - 2 години гаджета,после заживяхме заедно.......и след 1 год.дойде и предложението  bouquet

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 926
Гласувах с първата, но първите две взети заедно са причината Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
Трябваше да дадеш възможност за повече от 1 опция.

При мен - първите две опции.
Псилютно Peace

# 14
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Планирахме го и двамата - след 6-месечна връзка решихме, че е време да узаконим съжителството си. И после всичко по реда си Grinning

# 15
  • Мнения: 3 334
опция 1 Peace

# 16
  • Мнения: 11 003
Последната опция ми харесва най-много Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 3 679
Живеехме заедно, решихме, че искаме бебе и се оженихме, после започнахме да работим по въпроса  Wink

# 18
  • Мнения: 2 700
10 години ходене, от които 2 съвместен.
Негова инициатива, когато вече никой не очакваше и не питаше за нищо.

# 19
  • Мнения: 2 631
Заедно сме от 4 години, но до брак още не сме стигнали. Надявам се до 2 години  Praynig

# 20
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
Сгодихме се 3 месеца след като се запознахме. Бяхме сигурни, че сме се открили - две половинки от едно цяло  Heart Eyes 20-тина дни след това подписахме.
Бързи-смели-сръчни !!! Mr. Green

# 21
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Аз получих предложение на първата година откак бяхме заедно - той едвам се удържа до тогава, защото виждаше, че съм колеблива. Успя да ме склони, де Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 39 747
Живеехме заедно на квартира. направихме Дияна. Аз не исках да се бракуваме, но мама, а най-вече мъж ми се натискаха Simple Smile

# 23
  • Мнения: 5 026
Двамата го бяхме планирали. Събрахме се да видим може ли да живеем заедно и след около 1 година се оженихме.

# 24
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Последна опция....засега наполовина осъществена Grinning....

# 25
  • Мнения: 7 640

Трябваше да дадеш възможност за повече от 1 опция.
........
не мога да гласувам в анкетата, защото си разрешила само по 1 отговор.

# 26
  • Мнения: 510
След пет-годишна връзка се оказах малко бременна и приключих набързо с дилемите.

# 27
  • Мнения: 428
Двамата го бяхме планирали.
След две годишна връзка от която една живяхме заедно. Бяхме говорили и знаехме, че някога ще се оженим, но като далечна бъдеща опция. Един следобед съвсем импулсивно решихме, че искаме да го направим сега, и след по-малко от два месеца сватбата беше факт married.
За протокола - не бях бременна.

# 28
  • Мнения: 3 647

Трябваше да дадеш възможност за повече от 1 опция.
........
не мога да гласувам в анкетата, защото си разрешила само по 1 отговор.
Peace пробвах да го променя, но не става
сподели твоя отговор ще го вмъкна като опция  Peace

# 29
  • Мнения: 6 167
Не мога да повярвам,че от толкова отговори в тази полезна анкета моя го няма Crazy
Ние се оженихме година и половина след като се запознахме.
Бяхме наясно , че ще сме заедно още след 1-2 месеца.
След това мъжът ми направи план ( при на беше по-сложно, защото беше свързано и с преместването ми в Италия) и след 1 г чакане и подготовки дойдох и се оженихме.

# 30
  • Мнения: 1 520
При мен така да се каже са верни първите три опции. Имахме си доста години връзка, живеехме, заедно. После се оказа че бебето е на път. И сватбата стана импулсивно, без предложения и така.
Преди това си бяхме говорили, но нищо сериозно не бяхме решавали за сватба.

# 31
  • София
  • Мнения: 7 097
С мъжа ми си бяхме решили първо да си имаме бебче, а после да сключваме брак. Всъщност той остави на мен да реша кога ще се чувствам най-добре за самата церемония - бременна или след раждането. Избрах първото и се оженихме, когато бях бременна в 5-ти месец. Не съжалявам за избора си  Grinning

# 32
  • София
  • Мнения: 1 951
Бяхме го решили!

# 33
  • София
  • Мнения: 618
След 7 години като гаджета и двамата решихме, че това е следващата стъпка и на 8-та се оженихме.  Много държах да съм небременна булка и веднага след сватбата почнахме работа по точка две от плана  Crazy

# 34
  • Мнения: 656
При мен - първите две опции.
И при мен! Peace

# 35
  • Мнения: 6 164
Аз не разбирам разликата м/у втората и предпоследната опция... Rolling Eyes

Бях бременна.

# 36
  • Мнения: 3 647
Аз не разбирам разликата м/у втората и предпоследната опция... Rolling Eyes
  Twisted Evil предпоследната опция е за хора ,чието дете  е било вече факт когато са се женили, не просто на път    bouquet

# 37
  • Мнения: 6 164
Ааа, ясно! Grinning

# 38
  • Мнения: 1 059
последната опция

# 39
  • Мнения: 15 619
След дълга връзка решихме да сключим брак, после направихме бебето и след това сключихме брак. newsm78  Това за къде се брои? Писах се първа опция.

# 40
  • Мнения: 603
Гласувах с опция 1 ,но и опция "Двамата го бяхме планирали.",май също важи за нас  Peace

# 41
  • Мнения: 83
Ние ходихме 3 години ,разделихме се за 5 години(за да порасна....по неговите думи"да походя да видя живота..."имаме 7 години разлика и аз бях на 14 като се запознахме) и после той се върна и ходихме 2 месеца ,заживяхме под еднин покрив.......и така ходихме 5 месеца като не сме спирали да с опитите за бебе и ....то стана и в бях в 5 месец като се оженихме......

# 42
  • Мнения: 6 461
След дългогодишна връзка и с бебече на път казах ДА................... Mr. Green

# 43
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Moят отговор го няма.
Все още не сме си казали "да".
Чакаме да пораснем...И да си имаме малка сладка шаферка. Heart Eyes

# 44
  • Дъблин
  • Мнения: 330
За мен има 2 отговора. Предстои ни да си кажем "да", живот и здраве догодина, а как - след дългогодишна връзка (6 г.).... това беше следващата стъпка и двамата го бяхме планирали Simple Smile

# 45
  • Мнения: 6 992
Моите отговори са два - стана набързо (предложение на първата седмица и 2 месеца по-късно - сватба) и онова за младите и зелените, каквито все още сме. На него определено му липсва житейски опит в някои отношения, на мен ми се струва, че  на мен не толкова, но може би той смята друго Laughing Всички ни казваха, че сме луди  Mr. Green

# 46
  • София
  • Мнения: 2 164
Първа опция.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 672
Peace  Нека споделим как стигнахме до Олтара ............... Twisted Evil
 Twisted Evil И не използват ли мъжете  бебетата за да ни склонят по-бързо???? Hug

В моя случай аз бях инициатора за бебето- не че той се дърпаше
Не гласувах ,защото са повече опции-1 , 2 и 3

# 48
  • Мнения: 7 474
Съвсем обмислено след 4 г. връзка и без бебе Laughing

# 49
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
4

# 50
  • Мнения: 118
Двамата го бяхме планирали. Събрахме се да видим може ли да живеем заедно и след около 1 година се оженихме.

 Laughing И ние планирахме да заживеем заедно, да сключим брак и да си направим бебе, ама стана така, че първо си направихме бебе, после се бракувахме и заживяхме заедно  Grinning

# 51
  • Мнения: 126
Двамата го бяхме планирали Wink

# 52
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
омая ме за  9 м да приклю4а с един живот и да  отида да се срещна с него !той е инициаторът!

# 53
  • Мнения: 1 065
отговорих с първа опция, но не е точно така. ако не си бях въобразила, че по този начин ще сме по- привлекателни за бъдещите бебета, още нямаше да сме женени. той всяка година ме подканяше, но аз все не скланях. пък и не бяхме дорасли и двете с дъщеря ми  Grinning- сега оценихме събитието достойно

# 54
  • Мнения: 46 492
4 години живяхме заедно и усетихме, че е време за тази стъпка  Wink
Бебето направихме 2 години след сключването на брака  Grinning

# 55
  • Мнения: 1 564
Събрахме се да живеем заедно,като вече си бяхме определили и дата за сватбата.В това време направихме бебето и така...

# 56
  • Мнения: 14 486
не съм гласувала щото няма нещо близко до нашия случай. харесахме се, влюбихме се, ходихме половин година, разбрахме, че сме един за друг, той ми предложи и по-малко от година по-късно бяхме женени. никой не е побуквал никого, родителите не рипаха от щастие ама кой ги пита Blush

# 57
  • Мнения: 5 103
Имполсивно и на бързо.

# 58
  • Мнения: 3 423
Живеехме заедно, сватбата беше
само въпрос на време, аз бях доста
заета с разни проекти. Моят хубавец
отскокна до България, върна се
православен и каза, че иска да се
оженим в църква с хор и корони на
главите. След сватбата нищо не се
промени, като изключим името ми.
Учудва ме, че има два отговора
на мами, принудени от родителите
да се омъжат. Чак не ми се вярва в ХХІ век.

# 59
  • Мнения: 3 647
не съм гласувала щото няма нещо близко до нашия случай. харесахме се, влюбихме се, ходихме половин година, разбрахме, че сме един за друг, той ми предложи и по-малко от година по-късно бяхме женени. никой не е побуквал никого, родителите не рипаха от щастие ама кой ги пита Blush
Двамата го бяхме планирали.  това за вашия случай  Twisted Evil

# 60
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ехххх, ми как?Със мерак. Joy
Моят ме излъга,не че съжалявам де,че се оженихме,ама ми беше малко рано,едва на 17 год.
Запознахме се през юли в далечната 1998 год.То беше любов то беше чудо. Rolling Eyes
В края на годинта ноември месец решихме,че в студените зимни вечери ,вместо да спим сами ще е хубаво да сме двамката и направихме годеж.Чак на следващата година на 19 юни напарвихме и сватба.
От тогава до сега нищо не се е променило.Естественно увеличихме семейството със нови два члена.

# 61
  • Мнения: 8 917
Инициативата беше изцяло негова -аз се поддадох....... и при това ми хареса да се "поддавам" Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 766
Двамата го бяхме планирали
 Или поне горе-долу Thinking
Как беше - 3 месеца гаджета след година и нещо сваляне от страна на мъжа към моя милост. После 3 години съвместно съжителство.
После предложение за брак от него - аз отказах /нямахме финанси, време и т.н./
След 6 месеца аз му предложих и той прие  Laughing
И така  се омъжих bowuu

# 63
  • Мнения: 3 537
Бебето беше на път. pregnant

# 64
  • в къщи
  • Мнения: 467
Отговорих:импулсивно и на бързо.Ходихме 6-7 месеца и много взехме да се караме.Моя вика "Айде да се оженим,че ще вземем да се скараме".И така... Joy
 Добре,че се съгласих,той не бил за изтърване  Mr. Green-хубавец ми е и слуша много! Blush

# 65
  • Мнения: 24
Живеехме си заедно и си ни беше хубаво и така. Обаче един ден разбрахме, че ще имаме бебе. После стана много сложно, защото не бях се развела с предишния си съпруг. Той го протака до последно, че ужким все нямаше време. И накрая решението за развод ми излезе на 1 ноември, а се оженихме на 9ти. Понеже и съм рускиня, то ми беше още по-сложно, че да вадя бележки от посолството. Беше голям екшн при положение че бях бременна в 9ти месец (термина ми беше на 13ти номеври), но слава богу малкия изчака и се роди на 25ти. Всичко това беше заради него, за да носи името на баща си, иначе, ако не бяхме успели да се оженим преди да се роди, щяха до го запишат на името на първия ми съпруг - луда работа и закон, ама това е положението в БГ. )))))
Та и сутринта на 9ти ходих да си взема документа от посолството, и чак тогава се обадихме на родителите на мъжа ми, че ще се подписваме следобяда  Embarassed #Crazy , кумувете дойдоха от работа, и брат му - това беше. Много на бързо и супер нестандартно!!!  Joy

# 66
  • Мнения: 1 930
Първите 2 опции Peace

# 67
  • Мнения: 2 657
Последна опция Peace
5 години живеехме на семейни на4ала и когато бебето беше на път-последва сватбата Laughing

# 68
  • Мнения: 1 403
И двамата го планувахме  Peace

# 69
  • Мнения: 1 120
 Бебето беше на път...

# 70
  • Мнения: 357
Че бяхме млади и зелени, бяхме, всичко беше розово, Heart Eyes след дългогодишна връзка и бебето беше напът. Принципно родителите ми бяха против тази връзка Naughty, но като разбраха за бебето, настояха да се оженим и фактически всички тези неща на куп ме склониха, макар че не исках да се омъжвам бременна Rolling Eyes. Въпреки всичко бях красива булка, сватбата беше невероятна, но... след сватбата, приземяването беше болезнено! ooooh! Резултатът е на лице - щастливо разведена с едно красиво малко слънчице на годинка и три месеца! Mr. Green

# 71
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
последната опция  Laughing

# 72
  • Мнения: 1 793
След дългогодишна връзка. Това беше следващата стъпка.

# 73
  • Мнения: 6 390
....Всичко това беше заради него, за да носи името на баща си, иначе, ако не бяхме успели да се оженим преди да се роди, щяха до го запишат на името на първия ми съпруг - луда работа и закон, ама това е положението в БГ. )))))
.....
Аз само да кажа, че такъв е закона в доста страни, по Европата със сигурност пишат автоматически съпруга като баща в свидетелството за раждане и никой не пита дали е така, и въобще май няма възможност да пишеш друг човек за баща Peace

Имаме подобна случка с един близък, който беше женен за чужденка и дете имаха, тя живееше вече с друг, той се върна в бг, но той все не искаше да се развежда, докато тя не му даде детето, тя разбира се не щеше и да чуе за това  Crazy и накрая тя забременя от новия, и направо го побърка нашия човек за развод, обаче балканджии Йово като каза Не, без дете няма развод Crazy, тя се шашкаше тотално, че и следващото й дете ще носи Онази бг фамилия  Crazy Grinning и предполагам грозни сцени е имало, но накрая се разведоха, и на него му дадоха детето - по споразумение на двамата  Wink Grinning А тя бързо бързо се ожени отново...
Сори за спама, просто много ми припомни случката на Лена  Wink представям си какъв ужас е било за нея още повече дни преди раждането ooooh!

# 74
  • Мнения: 902
Хаха как..бяхме гаджета около 3 месеца.. пишехме си СМСи и една вечер дойде Смс със съдържанието " и докъде би стигнала с мене?Би ли се омъжила zа мене например?" И аz се шашнах , и му викам не zнам, но ако толкова искаш да zнаеш ще си помисля няколко дни и 6те т и кажа, той вика "искам"..
Минаха се тия няколко дни аz все не каzвах нищо и един ден като си гледахме снимки у майка му и аz му викам"Бе, zнаеш ли, някой ден с тебе като си имаме детенце... " и се усетих какво съм каzала.. така ми стана ясно чЕ подсъzнателно аz също си представям тоя човек до мене до края на живота ми.. И в крайна сметка стана така че на следващия му въпрос "ще се омъжиш ли zа мен каzах просто "ДА".Той"аz те питах сериоzно"И аz "Иа z каzах сериоzно да"
Няколко след това ми се обади той и ми вика..."какви планове имаш zа 7 Август(беше юли 2004)
Аz викам "ми никакви"
Той"добре, zа6тото тогава ще се женим.. в момента съм в с.вета и уреждам час zа
нас. Става ли на 7 ми.. " И аz "ДААААААААААА"
Бях много щастлива..И така и стана, сватбичка на бърzо в градината на брат му ,със домашна скара в големия пек и много zакачки.. щуротия, но много хубав спомен ни остана..
И не съжалявам нищо...
А иначе, отговора ми съвпада към "той ми предложи и аzу се подадох.."
Хем с кеф..  Joy

# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Запознахме се, след около 2 седмици се преместих да живея при него Mr. Green, след 3 месеца го попитах дали иска да се оженим Blush, след още 7 месеца станахме съпруг и съпруга bowuu (вече сме 4 годинки и половина заедно - законно).
Това за набързо ли се брои Laughing?

# 76
  • Мнения: 1 858
Номер 3 от анкетата.

# 77
  • Мнения: 6 390
Това за набързо ли се брои Laughing?
Не, за млади и зелени..... водени от розови мечти и липса на житейски опит.......  Wink Mr. Green Mr. Green

# 78
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Това за набързо ли се брои Laughing?
Не, за млади и зелени..... водени от розови мечти и липса на житейски опит.......  Wink Mr. Green Mr. Green
Тогава съм от тези Laughing Flutter

# 79
  • Мнения: 2 677
И двамата го искахме. Бебето дойде след това.  Heart Eyes

# 80
  • София
  • Мнения: 625
Доста импулсивно стана...Бяхме заедно само 8 месеца...
/Но от първата ни среща знаех,че това ще е мъжа за когото ще се омъжа Crazy/

# 81
  • Мнения: 769
И моята опция я няма...
Исках да имам сватбени снимки на хладилника, мъжо каза щом искаш - добре. На всяко отваряне на хладилника се усмихвам на хубавата булка! Grinning

# 82
  • Мнения: 260
След дългогодишна връзка.Трябваше ми време за да опозная човека до мен и да свикнем с недостатъците си Peace

# 83
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
двамата го планирахме - бяхме гаджета около година и нещата между нас вървяха в посока брак.
Нищо интересно

# 84
След 10-годишна връзка, все трябваше да минем оттам  Mr. Green

# 85
  • ново
  • Мнения: 5 952
Всичко стана импулсивно и набързо...........за 6 месеца Simple Smile

# 86
  • Мнения: 2 255
1
...или брак... или кой от къде е след дълго мотаене заедно  Joy
та накрая сватба  hahaha

# 87
  • София
  • Мнения: 3 271
След 6 годишна връзка ( която си беше, като брак) и после ... сватба, а и то личи от лентичката ми по-долу  Blush

# 88
  • Мнения: 1 202
Бебето беше на път...

И при нас !

# 89
  • Мнения: 126
Една съботна вечер бях на дискотека.Запознахме се и от същата вечер заживяхме заедно.....колкото и абсурдно да звучи.Вече почти 4години сме заедно ,имаме две прекрасни деца.

# 90
  • София
  • Мнения: 11 692
Две години бяхме гаджета,след това решихме,че искаме да живеем заедно и се оженихме. След това още две години нямахме деца и пак си бяхме като гаджета!
Връзката ни не беше дългогодишна,но сватбата беше естествен ход в нея!
Така че не зная с коя опция да гласувам!

# 91
  • Мнения: 1 108
Опция 5

# 92
  • София
  • Мнения: 1 621
Планирахме го и двамата. Peace След едногодишна връзка се оженихме, после дойде и бебето. Heart Eyes

# 93
  • София
  • Мнения: 549
Опция 1. След 9 годишна връзка нямаше вече на къде. Просто си дойде естествено продължение на връзката ни и всичко си беше планувано.

# 94
  • Мнения: 1 517
Ние бяхме млади и зелени...още не бяхме се любили и той ми предложи !!! Но аз бях 10-ти клас и трябваше да почакаме. Уж решихме, че като завърша ще се съберем, но със сватбата няма да бързаме; то това ни беше и целта уж - аман от "в колко ще се прибереш?" и "сега що не пиете кафе тука, ами на бар ще ходите?"  Laughing
Нооо, малко преди бала ми, бяхме в една дискотека, той беше се вкиснал нещо и аз взех, че му предложих  Mr. Green "Тъй и тъй ще се женим някога си, давай да я свършваме и толкоз; пък ще видим какво ще излезе" - и той взе, че се съгласи  hahaha
    после и бебетата тъй ги правихме: давай, пък каквото стане...за сега сме на прав път.

# 95
  • Мнения: 2 567
двамата го планирахме - бяхме гаджета около година и нещата между нас вървяха в посока брак.
Нищо интересно

И при нас така. С тази разлика, че гаджета бяхме 8-9 месеца, преди сватбата.

# 96
  • Мнения: 619
исках ме много да имаме бебе,
първо си направихме  бебето и после сватбата.



# 97
  • Popovo
  • Мнения: 571
Опция 3.

# 98
  • София
  • Мнения: 35 919
Всичко стана импулсивно и набързо...... Peace
Бебето след 3 години се появи 

# 99
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Двамата го планирахме. Едва ли една година се брой за дългогодишна връзка  Laughing

# 100
  • Мнения: 793
Опция 1. След 9 годишна връзка нямаше вече на къде. Просто си дойде естествено продължение на връзката ни и всичко си беше планувано.

Само че при нас след 8 годишна връзка Heart Eyes

# 101
  • Мнения: 953
ами излизахме три месеца,но точно зимата.понеже съм много зиморничава ми писна като се стопля да излизам отново на студа. сина ми го покани да живее у нас.и така решихме да заживеем заедно.купих една торта,водка и отидохме с нашите у тях и си го взехме rotfImbo след една година направихме и сватба.но всичко това е с вторият ми съпруг.не съжалявам.

# 102
  • Мнения: 554
Бебка беше на път и решихме да се бракосъчетаем.... иначе мислехме през лятото да го направим, но детенце ни изненада baby_neutral

# 103
# 104
  • София
  • Мнения: 2 271
Живеехме заедно 2 години и си направихме бебе. Тогава решихме и да си направим сватба.

# 105
бяхме гаджета 5 месеца и той ми предложи да се оженим, т.е. сгодихме се. бракът се случи една година след това, а и бебето вече беше на път, т.е. бях бременна булка, но не се оженихме заради това Grinning
и при нас така, само, че бяхме гаджета около три месеца, когато ми предложи Laughing

# 106
  • Мнения: 5 140
Двамата го планирахме.

# 107
  • Мнения: 2 891
Беше ми приятел 6м. и ми говореше само за това, как ще се оженим. Много му се подигравах  Mr. Green А то какво стана......... След дълги проверки от моя страна разбрах, че е най-достойният баща за моите деца и тъкмо когато се беше отказал, му предложих брак. И чак след това последваха първите целувки и т.н.  luvbed
Направихме го както трябва т.е. Joy

# 108
  • Плевен
  • Мнения: 239
ами ние си излизахме половин година като студенти,после всеки в своя град и накрая видяхме,че не е работа и айде ...бракувахме се,поне да живееем на едно място,да не пътуваме като луди постоянно Laughing

# 109
  • Мнения: 26
Заедно сме от 5 години.Женени сме от 2.Тъкмо решихме да направим годеж и разбрах,че съм бременна.Докъто организираме сватбата вече бях в 6-я месец,но пък беше най-хубавото ми преживяване(естествено след раждането на детето ни).

# 110
  • Мнения: 211
Бяхме колеги ( студенти) 3 години и аз през цялото време казвах на наш общ приятел, че ще се омъжа точно за съпруга ми. И тов апри положение, че даже не излизахме . После той си мислеше, че ме е "свалил"  Wink .После още 3 години ходене. После си мислише , че сам е стигнал до мисълта за брак   Wink . И така  Flutter  . Сега съм прясна булка ( почти 2 месеца) . Иначе бебеправим още от лятото , но решихме да се бракуваме едва през септември и за 1,5 мес  го направихме за щастие на родителите ни и за наше разбира се.  Flutter

# 111
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Стана съвсем импулсивно  Peace Бяхме гаджета само от 7 месеца,но когато ми предложи не се замислих. Laughing

# 112
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367

    Ахаааа,и ние така... Hug

# 113
  • Мнения: 1 370
Беше планирано. Мъжът ми живееше в чужбина и тъй като искахме връзката ни да продължи, аз трябваше да дойда при него. А това не можеше да стане без брак. Но така или иначе след 5 годишна връзка, това беше следващата стъпка

# 114
  • Мнения: 148
Сключихме брак след като живяхме заедно около 4 години.

# 115
  • някъде
  • Мнения: 4 955
двамата го планирахме Peace след три годишна връзка Heart Eyes и желание за бебе baby_neutral

# 116
Нашето стана доста импулсивно,10 дена след като се запознахме ми предложи,след два дни се съгласих,след още две седмици подписахме и се венчахме.След 10 месеца родих първото,а между двете разликата е година и 12 дни.Изобщо не съжалявам,но като погледна назад мисля,че сме побъркали близките си.Само ще спомена,че не бяхме "малки и глупави".Мъжа ми беше на 32,аз на 28.

# 117
двамата го решихме, но разбира се инициативата си беше негова. вече живеехме заедно, аз бях в командировка за една седмица, като се върнах- предложението беше факт  Embarassed! оженихме се няколко месеца по- късно, а сега си чакаме щъркела.

# 118
  • Варна
  • Мнения: 567
Не знам с коя опция да гласувам. Ние бяхме гаджета една година, после една година живяхме заедно без брак. Един ден просто ми предложи  и се оженихме. Бебето го правихме няколко месеца след сватбата ни.

# 119
  • Мнения: 147
       Гласувах с "И двамата го планирахме", макар че мъжът ми все казва, че аз съм го излъгала. Laughing Познавахме се от 8 месеца, когато се сгодихме. Сватбата беше 9 месеца по-късно. Сега чакаме един щъркел шарен, дългокрак. Grinning

# 120
всичко стана импулсивно и набързо,като във филмите с Мег Раян Simple Smileвидях го и след месец живеехме заедно,след около година сключихме брак а след още 6 месеца разбрахме ,че и  бебето е на път Laughing беше като приказка* интересното е че мога да отговоря и на обратния въпрос-как се разведохте? Laughingсега се смея ,но цяло лято лях сълзи.Важното е че отново сме заедно въпреки всичко,явно сме екстремна двоика както се изразиха приятелите ни Grinning

# 121
  • Мнения: 814
като при скок с бънджи, от раз!  buria Та и  до сега!  loveuuu

# 122
  • Мнения: 1 485
Наложи се! smile3504Човек и добре да живее,накрая се жени!

# 123
  • Мнения: 409
Излъгаха ме-ее,  hahahaизлъгаха-а Joy
Гласувах с Инициативата беше изцяло негова - аз се поддадох ....... - така си и беше (аз до последно се дърпах), но ни помогна и свекърва ми "записа ни дата и час"  Peace
Да е Жива и Здрава жената, толкова й беше писнало да отлагам: "не сега после", "другата година", "другата пролет", "другото лято" Mr. Green .... съпротивлявах се до последно Outta Joint

# 124
  • Русе
  • Мнения: 2 354
ами....всичко по стандартния ред - първо приятели; после станахме гаджета; после бебка беше на пъ; сватба; раждане......

# 125
  • Мнения: 781
Оооооо....много набъро стана при нас !:love: Седмица, две след запознанството живеехме заедно, а на третия месец се оженихме.....и то защото имаше период в който църквите почиваха! Laughing Whistling

# 126
  • Мнения: 31
Ми, неможах да издържа на напъните от негова страна иииии, най-накрая се режих да се бракувам Grinning

# 127
  • Мнения: 990
Случи се импулсивно и много бързо. Запознахме се и след месец бяхме вече женени .

# 128
  • Мнения: 47
Бяхме млади и зелени... Wink

# 129
  • Мнения: 750
Случи се импулсивно и много бързо. Запознахме се и след месец бяхме вече женени .
И ние така Peace

# 130
  • Мнения: 1 612
Омъжих се след 3 годишна връзка. Решихме и двамата, че го искаме и го направихме.
Нямаме деца все още и не бебе беше повода за сватбата.

# 131
  • Мнения: 588
Ами първа опция, скучно и банално, но истина - след 6 годишна връзка, това беше следващата логична стъпка  Sunglasses

# 132
  • Мнения: 3 423
мъжо ми предложи няма и година след като станахме гаджета,аз приех с радост ,но още не ми бе минавала наум идея за сватба защото от приятелките ми още никоя не се бе омъжила-но след мен и те почнаха Joy

# 133
  • Мнения: 660
Решихме го заедно. С мъжа ми се познаваме от 14 години - бяхме в една компания. Преди близо 3 години станахме гаджета, веднага почнахме да живеем заедно.  newsm44Миналата година забременях, но не исках сватба. Бременна булка - това е нещо, което не е за мен. Така стана, че загубихме бебето. Месец след това решихме да се оженим...Освен това миналата година - '06 още пролетта се провлачи крак и половината ни приятели се  изпожениха. Дори нашите кумуве видяха, че не е толкова страшно и 2 месеца след нас и те се венчаха   loveuuu  loveuuu  loveuuu

# 134
Гласувах с първата, но първите две взети заедно са причината Peace

И аз така Simple Smile

# 135
  • Мнения: 640
Видя втората чертичка на теста и краката му омекнаха. Тогава последва и "романтичното" предложение - голяма или малка сватба искаш...

# 136
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Сключихме брак след като живяхме заедно около 4 години.



И ние точно така - след 4години. Но предложението го направих аз.

# 137
  • Мнения: 999
Аз се обърках и дадох грешен отговор...... Embarassed
истината е че бебето беше на път....... baby_neutral
Аз не исках брак, исках да си живеем на семейни начела......
Но той спечели..... Peace
и така стигнахме до брак..... Simple Smile


Най важното е че не съжелявам  Heart Eyes

# 138
  • Русе
  • Мнения: 7 792
След 6-годишна връзка беше очаквано.Малкият "цъфна" година след това

# 139
  • Мнения: 2 005
Връзка около година и после ми предложи брак по много странен начин и страхотно ме изненада. HugВ полунощ пред разперения паметник в града той застана на колене с пръстен в ръка и каза със сълзи от радост:
"Ще се омъжиш ли за мен,скъпа Иве?"  remybussi
Това беше един от най-вълнуващите моменти в моя живот kissА следващия беше раждането на синът ни Кристиян  ylinfant

Общи условия

Активация на акаунт