Не знам какво става!?! Моля за съвет....

  • 940
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Много съм объркана и не знам какво да мисля... Sad
От два три месеца почти не пропускам ден без да чета тук, до сега намирах отговор на всички въпроси и притеснения, но сега направо съм в недоумение какво се случва...

Няколко дни преди датата на цикъла имах мнооого лекичко кафеникаво зацапване, надявах се да е имплантация... Изчаках три дни закъснение и си направих тест Шуър чек  EFP . Не можах да повярвам направих още един Клиър отново две черти, дори още по-наситена от първия. Радост голяма....
Три дни по късно ми се появи някакво ръждиво кафяво течение, почти черно... Веднага отидох на лекар. Лекарката каза, че не вижда плод за сега, защото е прекалено рано, изписа ми Дуфастон. Течението не спря, отидох на друг лекар, същото тя пък ми спря Дуфастона и директно ми би Прегнил...
Течението не спира...
Отивам на трети лекар. Тя е специалист от Стара Загора и прави само планувани операции тук /в Сливен/. Успях "да се вредя за преглед". Същата работа. Не знам, не мога да видя бременност. Ако е имало едва ли е паднала, защото щях да имам засилено кръвотечение а сега е само някакво ръждиво цапане. Отхвърлиха категорично идеята за извънматочна бременост...
Видяха киста, на десен яйчник...
Заедно с третата лекарка направихме още един тест Шуър Чек, пак силно положителен...
Не знам какво да мисля....
В събота ще ходя в Стара Загора на триизмерен ехограф, тогава вече ще ми кажат със сигурност.... Cry Cry Cry
Моля, за мнение и съвет....

Р.Р. Съжалявам ако темата ми е малко дълга.

# 1
  • Мнения: 8 934
Вероятно е още рано, зада се види нещо.
Аз си спомням, че като бях бременна първия път, бяха минали няколко седмици от теста ми, а не можа да се види добре и ми казаха да отида след още две седмици.

Не се тревожи!!!

# 2
  • Мнения: 498
Мила не се стресирай , чувала съм от бременни , че имат зацапвания , някои и през цялата бременност. За мен  лично  щом  интензивността на чертите от теста нараства - всичко е ок. Hug Hug
Пиши след прегледа  Heart Eyes Късмет

# 3
  • Мнения: 780
Цитат
Мила не се стресирай , чувала съм от бременни , че имат зацапвания , някои и през цялата бременност. За мен  лично  щом  интензивността на чертите от теста нараства - всичко е ок.
Peace
само спокойно не се притеснявай всичко ще е наред и като минеш прегледа пиши какво е станало и да те включваме в списъка  bouquet Hug

# 4
  • Мнения: 2 825
Много е рано да се види нещо, колко ти е закъснението ?
Лежи, почивай си и се опитай да не се стресираш. Дано се изясни скоро положението ти. Успех  Hug

# 5
  • Мнения: 119
Мерси за подкрепата и милите думи...
Не се притеснявам, тъжна съм. Sad
Преди шест месеца имах спонтанен аборт в 12 г.с. Надявах се този път всечко да е наред, но когато видях това течение все едно ме поляха с кофа вряла вода... Sad
Не знам какво да мисля. Страх ме е да се надявам, ако има бебе пък ще ме е страх да не го загубя отново... Cry Cry Cry
Неведението не ме притеснява а натъжава. Искам да ЗНАМ, независимо дали има или няма бебе.

Р.Р. Лекарката каза, че ако в събота има бременност ще се наложи хоспитализацията е те тогава вече ще изкукам тотално...

Р.Р. Закъснението е много малко само седмица и затова не могат да ми кажат нищо конкретно остава чакането.

# 6
  • Мнения: 498
Неведението не ме притеснява а натъжава. Искам да ЗНАМ, независимо дали има или няма бебе.




Всички сме така ,  надали има човек ,който да не го притеснява неизвестното. Направи нещо за това , запали една свещичка или намери свой си начин да се поуспокоиш Hug


Р.Р. Закъснението е много малко само седмица и затова не могат да ми кажат нищо конкретно остава чакането.
Ето това за мен значи много - няма как да се види толкова рано - вижда се след 10-тина дни , а ако ти е била късно и овулацията .. ехее. Горе главата и спокойно само. Heart Eyes

# 7
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Стискаме палци! Дано всичко е наред Praynig.

# 8
  • Мнения: 2 825
Пъзел, мисли позитивно, докато няма истински цикъл, а и щом чертите на тестовете стават по плътни, то има надежда за бебе. Сама казваш, че е рано да се види нещо, недей се натоварва с отрицателни мисли. Опитай се да бъдеш спокойна и стискаме палци за хубава новинка  Peace

# 9
  • Мнения: 574
Нямам идея на  какво се дължи,но колкото по малко са притесняваш  толкова по добре!Късмет и скоро да ни зарадваш  smile3525

# 10
  • Мнения: 560
puzzle , здрасти Simple Smile. И аз съм минала през ада на спонтанния аборт и те разбирам добре, но точно сега тези мисли не са ти от полза. Лежи си повече, почивай и изчакай да ти кажат какво става. А колкото до хоспитализацията - защо се плашиш?! Там просто лежиш, дават ти фолиева и прогестерон /обикновенно/ и няма нищо страшно Hug. Я по - спокойно, разбирам те, но с притеснения нещата не се оправят. Помни и си кажи, че ще направиш всичко, което зависи от теб и така. Прегръдки и всичко ще е наред, ще видиш! Hug  bouquet

# 11
  • Мнения: 6 461
Нямам идея на  какво се дължи,но колкото по малко са притесняваш  толкова по добре!Късмет и скоро да ни зарадваш  smile3525
  Peace

Общи условия

Активация на акаунт