Магазини със стоки за бебета и мами - гр. Пловдив

  • 65 788
  • 110
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 102
От тук можеш да избереш меню на английски.
http://www.dogtas.com.tr/

# 31
  • Мнения: 297
Ходи ли някой вече в магазина на Премаман,че ми е интересно кви са ви 1-вите впечатления.Лек ден Hug

# 32
  • Мнения: 1 053
Ходи ли някой вече в магазина на Премаман,че ми е интересно кви са ви 1-вите впечатления.Лек ден Hug

Погледни тук,има някой мнения  Laughing

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=322663.0 

# 33
  • Мнения: 3 216
Най-много ми харесва обслужването и стоката в магазин Касида.

# 34
някой знае ли каде се намира този магазин? newsm78

# 35
  • Мнения: 1 053
някой знае ли каде се намира този магазин? newsm78

Зад бившето кино "Космос"  Laughing,тръгваш по уличката и магазина  е точно на ъгъла  от лявата страна Wink

# 36
  • Мнения: 454
Да кажа и аз за един нов магазин в Кичука. Намира се до бившата Видеозона и има само дрехи. Онзи ден влезнах, но вътре беше доста пълно и се изнесох бързичко, но ми се стори свестен. Имаше разни якенца, елеци, бодита и по-спортни дрехи. Видях, че са за бебета, но сигурно има и за по-големи дечица. Само не видях как се казва, но той е на лесно място, така че, ако някой се интересува може да го разгледа. Така и така в близост е Рошко и един много хубав магазин на бул. "Македония" и ако имате път може да му хвърлите едно око. Иначе в събота ходих до Премама, но малко се разочаровах. Може би, защото очаквах нещо по-голямо. Иначе дрешките са чудесни, няма спор, но честно казано цените ме притесниха. Аз гледах за чорапогащници и като видях един 17лв направо  Shocked Може би, ако има намаления някакви да се замисля, но засега ще се въздържа от покупки.

# 37
благодаря ти много  bouquet

# 38
ето и един от мен......
KiddiesRoom
Маркови детски дрехи и обувки
намира се в Търговски център Марица
Пешеходния мост до Новотел Пловдив
магазин 20 - тел: 0897 994 666

# 39
Магазин "Нини",ул."Йордан Ковачев"4 /К.Париж/ 

# 40
Здравейте, ние скоро си напазарихме доста добре от Премама и наистина дрешките им са уникални. Само дето играчките им са малко скъпи. Купихме си една пожарна за 50лв и после я видяхме в Метро за 30  Sick
Чорапогащниците бяха по 10лв, но си струват - прането не им се отразява изобщо. И все пак има и недостатъци - бодита в ниакакъв случай с центрофуга и в сушилня - малко се спраха, но успях да ги оправя при следващото пране.
Има и много хубави дрехи за бременни, въпреки че в Пловдив го няма целият асортимент от каталога, но когато порастне коремчето, ще се разхождаме до там за подмяна на гардероба.
Иначе като ориентир цените са горе-долу като на ФОКС, но ако сте пазараували от там, знаете, че купувате дрехи, които не се захабяват, не им се разтягат ластиците и т.н.

# 41
Ima i edno magazin4e,v blizost do ul.Bogomil v prese4ka sre6to detska gradina Kamennica na ul.Han Asparuh 75.Az ot tam si pazaruvam i sym mnogo dovolna.Neznam dali niakoi drug 6te si izkaje mneneie,no stokata im e vurha.Imat mnogo hubavo belio,igra4kite sa na strahotna cena i dre6kite sa ka4estveni.Kakvoto i da sym vzela ot tam sym mnogo dovolna.

# 42
  • Мнения: 3 216
Ima i edno magazin4e,v blizost do ul.Bogomil v prese4ka sre6to detska gradina Kamennica na ul.Han Asparuh 75.Az ot tam si pazaruvam i sym mnogo dovolna.Neznam dali niakoi drug 6te si izkaje mneneie,no stokata im e vurha.Imat mnogo hubavo belio,igra4kite sa na strahotna cena i dre6kite sa ka4estveni.Kakvoto i da sym vzela ot tam sym mnogo dovolna.


И това влезе просто като "гост" да го споделиш?! newsm78

# 43
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 336
iskam da se zapi6a za da moga da sledq temata

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 685
и от мен запис да следя  Embarassed
Да кажа и аз за един нов магазин в Кичука. Намира се до бившата Видеозона и има само дрехи. Онзи ден влезнах, но вътре беше доста пълно и се изнесох бързичко, но ми се стори свестен. Имаше разни якенца, елеци, бодита и по-спортни дрехи. Видях, че са за бебета, но сигурно има и за по-големи дечица. Само не видях как се казва, но той е на лесно място, така че, ако някой се интересува може да го разгледа. Така и така в близост е Рошко и един много хубав магазин на бул. "Македония" и ако имате път може да му хвърлите едно око. Иначе в събота ходих до Премама, но малко се разочаровах. Може би, защото очаквах нещо по-голямо. Иначе дрешките са чудесни, няма спор, но честно казано цените ме притесниха. Аз гледах за чорапогащници и като видях един 17лв направо  Shocked Може би, ако има намаления някакви да се замисля, но засега ще се въздържа от покупки.
Ако говориш за магазина срещу халите Дъмбо се казва,незнам кой от двата имаш предвид,че нали са два един срещу друг.Но от този Дъмбо купихме на малкия яке с гащеризон,главно за игра на някаква БГ-фирма натали,досега не бях купувала нейни неща.Едно че е ефтино-25 лв. ами и поне засега с идеално качество и много топли Simple Smile скоро май пак ще ги посетя Simple Smile
Имаха и бодита на Стеда и тези Натали но не ми се сториха нещо особенно  Hug

Общи условия

Активация на акаунт