Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора

Направо съм сащисана......  Shocked само на първа страница- Здравната каса умори детето ми, Майка преби детето си, Какво ядем..............

....кажете нещо хубаво.......че аз не се сещам  Rolling Eyes
« Последна редакция: чт, 09 ное 2006, 15:21 от secretgarden »
Цитирай

на плажа

И аз не сещам. Скоро си мислех, че постоянно ни заливат с гадости, а нищо добро не се показва. Все пак да се надяваме, че се случва някъде, тайничко, всеки ден по малко, но го има.
Цитирай

При хората, които обичам

Има.
Просто забелязвам склонност за грозното да се пускат теми, а хубавото, доброто или изобщо не се споменава, или се отбелязва в "Споделете..." и там си остава...
Цитирай

Sofia

Е, не толкоз черногледство, де.......на депутатите всичко им е в ред Mr. Green
Цитирай

Е те положителните теми не са така атрактивни  Wink
Нали имаше една за похвали- дългичка беше мисля  newsm78
Цитирай

Е, не толкоз черногледство, де.......

... мен ме няма там. И ако това не е добре.  Laughing
Цитирай

София

Я вижте какво хубаво време - ама май и то нещо не е в ред.  hahaha
Цитирай

usa

Я да си дам чужбинското мнение по въпроса  Very Happy :
- детските ви клубове са много в ред, и още как! Де в Америка такова благо, да си оставиш детето да се кефи, и през това време ей така, да си пиеш кафето. Че и извън клуба може даже.
- такситата - идват на 3-тата минута.
- общественият транспорт - особено междуградският
- зоопаркът в Добрич
- Делфинариумът и морската градина във Варна
- системата на държавно спонсорирани ясли и детски градини.
- служителките в Паспортна регистрация - толкова спокойно и търпеливо ни обясниха как да регистрираме децата, и как да си спестим глоба на излизане от границата.
- ако питаш моите деца, ще добавят и сладоледите на "Делта".

За големият ми син България е най-доброто място на света, Дисниленд определено изостава в класацията. Толкова приятно, че дори неприятното усещане от олигавящи го и плашещи го с отвличане от майка му бабички може да бъде преживяно.

Има много хубави неща в България. И в Америка има. Въпрос на поглед. Peace
Цитирай

София

Е те положителните теми не са така атрактивни  Wink
Нали имаше една за похвали- дългичка беше мисля  newsm78
   Има,има и положителни теми,просто там по рядко се пише.
Цитирай

София

Има. Абсурдността в почти всяка сфера баш си е наред Twisted Evil

блажка, страхувам се, че една страница от темата няма да ти стигне, ако тръгнеш да обясняваш другата страна на нещата Tired

И въпреки всичко Обичам България! bg
Цитирай

От последните теми излиза, че  здравната система работи като убиец  ...заради 10- 20 лв .повече  лекари си играят с живота на децата......няма никакъв шанс да ги осъдиш или да докажеш лекарска вина и грешка, защото се покриват.......социални служби няма, домовете  ooooh!, майки си бият децата, съседите няма начин да не знаят, всеки си мълчи......детето бито, хапано, с изпочупени ръце, ребра..... малко 2 годишно момченце.....  Crying or Very sad......изчезнало момче......никой нищо не знае, никой не дава информация на майката....това момче не може да няма никакви познати или приятели....полицията  Thinking......Големи вериги за производство на храни се гаврят с хората.......хигиената под всякаква критика.....отново проверяващите дремят.......
.......освен това на Дуци детето в болница......

честно ви казвам.....много се "сдухах "........

блажка, благодаря ти....не ги знаех тези неща  Hug

Цитирай

През девет форума в десети

За съжаление, колкото и да мислих, не можах да се сетя за поне едно нещо, което да е в ред в нашата държава.  Crying or Very sad
Ако има нещо, което е хубаво, то е въпреки, а не благодарение на държавата!
Благодарна съм за всички тези неща, за които тя все още не е решила да се "грижи"!  Praynig Hug
Цитирай

Sf

Аз пък си мисля, че въпреки всичко не трябва да се оплакваме и да се депресираме от ситуацията...

То от нас си зависи как ще си го направим Smile Дай боже да сме живи, здрави и всички вкъщи да са добре!!! Да се отнасяме с уважение и спокойствоие към хората около нас, познати или непознати и ще видите как дори най-намръщеният човек ще се зарази от усмивката ни Smile

На който не му изнася тук и там, да иде другаде  Peace

Може да звуча наивно, но няма неотговорено добро Smile
Цитирай

София

Ами има,но....след 5 дневно ходене по болници,данъчни,общини,социални.....го забравям. ooooh!
Цитирай

София

За съжаление, колкото и да мислих, не можах да се сетя за поне едно нещо, което да е в ред в нашата държава.  Crying or Very sad
Ако има нещо, което е хубаво, то е въпреки, а не благодарение на държавата!
Благодарна съм за всички тези неща, за които тя все още не е решила да се "грижи"!  Praynig Hug

Peace Кратко, точно и ясно  Sad Това е положението в скъпата ни държавица, колкото и да не ни и приятно.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 38 отговора